Grote messing Neo Renaissance-stijl wandlamp met ranken en leeuwenkop. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 35 x 25 cm. In goede staat.
Indonesische houtgestoken schaakstukken + schaakbord. 20e Eeuw. Afmeting: 3 - 10 cm. In goede staat.
Grote plated messing Noord Afrikaanse kromdolk met been. 20e Eeuw. Afmeting: L 47 cm. In goede staat.
Lot van negen Duitse militaire oorkondes. WO I + WO II. Afmeting: 4 - 12 cm. In goede staat.
Zilveren schuitvormig snuifdoosje, 833/000, versierd met een ribdecor met schild. Schoonhoven. diverse deukjes, 4x2,5x3cm. ca 20 gram. In redelijk goede staat.
Cassette met 12 zilveren ijslepels en opscheplepel, 800/000, met vergulde bakken en stelen met 2 zijdige florale bewerkingen. Cassette gemerkt: Brüder Frank Silberwaaren fabrik, 4 Niederlage Wien. VI ...
Uniek zilveren zakhorloge. Memento Mori, met een Engels zakhorloge van John Josephson, London, 2e heft 18e eeuw, met een wit geëmailleerde wijzerplaat voorzien van Romeinse en Arabische cijfers, gesig...
Zilveren koektrommel met onderblad, 833/000. Rechthoekige koektrommel voorzien van een scharnierend deksel en versierd met parelranden. De koektrommel is geplaatst op een rechthoekige onderschotel met...
Hollandse platelen Jugendstil klok. Milana Gouda. Schilder J. Circa 1910. Floraal decor. Functies niet getest. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Gerrit Jan Derens. 1831 - 1898. Vissersfamilie in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.
Johan van der Stap. 1874 - 1940. Dorpsgezicht met figuur bij gracht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese borden met figuren voorstelling. Eén bord goed. Eén bord chips. Afmeting: Ø 20,7 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Japans of Chinees porseleinen wierookbrander. Drie-delig met verguld messing en Familie Verte figuren/Foo-hond decor. Deksel gelijmd. Afmeting: 16 x 15 x 9 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse of Franse lantaarn met één wijzer. Dagloper, spillegang, uurslag. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Kleine antieke vuurvergulde bronzen directoire pendule met zittende vrouw en kruiken. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén achterste pootje niet origineel. Afmeting: 28,5 ...
Antiek Fries zakmes met zilveren heft versierd met voluten en figuren. Voorzien van gravure: B.J. 1787/ B.d.J.1894. 8 cm. In goede staat
Zilveren bouilloir, 800/000, met een bolle zilveren kan voorzien van een gelobt decor. Geplaatst op een standaard met brander met gelobt decor. MT.: Koch & Bergfeld, Bremen ca 1884. 20x23x34cm. ca 104...
Lot zilver met 2 naaldenkokers, een breipenhouder en een servetklem met zilveren ketting. Eén naaldenkoker voorzien van een ribdecor en een naaldenkoker met banen voorzien van graveerwerk. 10 cm, een ...
Lot met drie zilveren naaldenkokers, 833/000, één naaldenkoker met een verlopende cilindervormige koker versierd met allegorische voorstelling, MT.: G.Bakker, Sneek, 1812-1819, 10,5cm, één naaldenkoke...
18e Eeuwse Delftse schotel met boeren vrouw en hoorn des overvloeds. Twee chips. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Vijf-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel. Floraal. Beschadigd, deels gerestaureerd. Afmeting: H 21 - 28 cm. In matig/redelijke staat.
Zeldzame zilveren nootmuskaatraspdoos, 925/000, met rasp en klepje aan de onderzijde, voorzien van stippelgravure en florale graveringen. 5x3x3,3cm. ca 55 gram. In goede staat
Zilveren tafelbel, 833/000, gecontourneerd model met medaillons met floraal decor en een gekrulde steel met bloem. De bel is voorzien van een bronzen binnenbel. MT.: J.M.van kempen, Voorschoten, jl.: ...
Twaalf-pas Jugendstil polychrome tegeltableau. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 x B 30 cm. In goede staat.
Zilveren vergulde miskelk, 925/000, geplaatst op een ronde voet. De kelk is versierd met een ornament met voluten en cartouche en met druivenranken. ø9x23cm. In goede staat
Wim Sinemus, 1974. 1903 - 1987. Kubistische abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Vochtvlekken. Afmeting: H 67 x B 51 cm. In redelijke staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, brood en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Kristallen schaal met zilveren voet en beugel, 833/000. Schaal met een gecontourneerde rand, geplaatst op een ronde voet versierd met floraal graveerwerk en voorzien van een opengewerkte gecontourneer...
Zilveren tabakspot en pijpcomfoor, 833/000, op houten basement. Tabakspot, rond model met ribben, voorzien van een omgeslagen rand, voorzien van een deksel met bloemapplique en een pijpcomfoor rondmod...
17e - 18e Eeuws Delfts Fayence bord met floraal decor. Gemerkt met bijl. Lichte randschade. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.
Grote antieke Arnhem platelen vaas. Decor Nippon. Floraal. Circa 1915. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Zilveren kannetje, 925/000, peervormig model versierd met een parelrand. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:n:1872. 15x9x15cm. ca 220 gram. Wat kleine deukjes, verder in goede staat
Zilveren aspergetang, 925/000, versierd met een parelrand. Voorzien van winkelmerk: A.Bonebakker & Zoon. MT.: A.Bonebakker en Zoon, Amsterdam, jl.: z:1884. ca 198 gram. In zeer goede staat
Antieke eikenhouten Friese kantoorklok met maanstand en wekker. Circa 1900. Klokkast verkleurd. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
Eigenbouw? Friese stoelklok met wekker. Apart model. 20e Eeuw. Afmeting: 88 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Pelgrim-vaas met floraal decor. Afmeting: 29 x 21 x 14 cm. In goede staat.
Zilveren doos, 833/000, rechthoekig model met gegraveerd deksel voorzien van floraal decor. De randen hebben een lijnenpatroon en de doos is geplaatst op 4 bolpoten. Voorzien van velouren interieur. M...
Lot met vier zilveren miniaturen, 835/000, met een kinderwagen, parapluverkoper, vrouw bij waston en een wagon met ton. Totaal ca 85 gram. ca 2,5x3x3cm. In goede staat
Vier antieke Franse pendule uurwerken. Onder andere; 1x 18e Eeuw Etienne Lenoir Paris. Alle uurwerken aangepast naar veerslinger. Niet getest. Afmeting: 2x Ø 9 cm. 2x Ø 11 cm. In redelijke staat.
Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal decor, ook verso. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Drie zilveren bestekdelen, 833/000, een cakevork met een getorste steel bekroond met een eikel, MT.: v.d. Meulen, Joure, jl.: c:1962. Strooilepel, met een rechthoekig gecontourneerde bak voorzien van ...
19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vaas met landschap decor. Hals ingekort. Afmeting: H 22 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen stopfles met tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule met Griekse vrouw, hoorn des overvloeds, fakkel, lauwerkrans, globus et cetera. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Wijzerplaat onduideli...
Kleine vuurvergulde bronzen Empire vazen-pendule met floraal opzetstuk (origineel). Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Nenad Karpov. 1937 - 2018. Russische School. Winters landschap met dorp en paarden in de sneeuw. Enkele vochtvlekken. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijke staat.
Jan Luyken. 1649 - 1712. 17e Eeuwse gravure. Oosterse voorstelling met kamelen en figuren. Gravure op papier. Afmeting: Ø 14 cm. In goede staat.
J. van der Linde Jr. 1887 - 1956. Meisjes portret naar Frans Hals. Aquarel op papier. Afmeting: H 13,1 x B 11,8 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met geisha's in tuin/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi Familie Verte bord met kostbaarheden/figuren bij pagode decor. Eén minimale haarlijn. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten één-deurs vitrine-opzetkast met schappen en tafel kruispoot. Afmeting: 197 x 120 x 38 cm. In goede staat.
Zilveren tabakspot, 833/000, rechthoekig model met een gecontourneerde rand voorzien van graveerwerk. Het deksel heeft als knop een bloem met bladbewerking. Het geheel is geplaatst op een houten basem...
Fraaie zilveren broodmand, 833/000, Louis XVI_stijl, met ajourwerk in floraal en rasterdecor, geplaatst op 4 gekrulde poten met bloemrozetten. MT.: gebr. Seton, Schoonhoven, jl.: F:1940`. 36x25x18cm. ...
Zilveren zoutvaatjes & lepels, 833/000, zoutvaatjes op driepoot met ajour gezaagde rand en guirlandes en bijzonder originele zinken binnenbakjes met 2 zoutlepels met ronde bak en een getorste steel. M...
Zilveren kandelaar, 835/000, op een vierkant gecontourneerde voet en voorzien van een vierkant gecontourneerd licht. MT.: Jakob Grimminger, Bremen. 10x10x12cm. In goede staat
Grote Chinees porseleinen schotel met rood floraal decor. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met vleermuizen in de wolken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met peterselie decor. Eén kop haarlijn. Twee goed. Schotels goed. Afmeting: 5 x Ø 13 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon vaas met grijs/groen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 19 x Ø 19 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten Empire rolbureau met opstand en verguld messing hekwerk/lijsten etc. Uitschuifbaar schrijfblad. Afmeting: 145 x 101 x 50 cm. In goede staat.
Zeldzame vroeg 19e eeuwse empire muziekstandaard. Dubbelzijdig met vier vergulde messing kaarsenhouders. Circa 1820. Afmeting: 124 x 70 x 52 cm. In goede staat.
Monogram d. 13. Abstracte figuratieve tekening met zwarte inkt waarin getallen zijn verstopt, bomen, varens spin. Tekening op papier. Afmeting: H 39 x B 29 cm. In goede staat.
Geslepen kristallen lodereinfles met zilveren gegraveerde dop, deukje. Compleet met kristallen binnenstopje. In goede staat
Zeldzaam vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met floraal/kostbaarheden decor. Eén deksel chip. Afmeting: H 25,5 - 29 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x 18e Eeuws Queng Lung bord met landschap decor, goed. 1x Chinese klapmuts kom met tuin/paradijsvogel/swastika decor, haarlijn. Afmeting: 16 - 19,5 cm. In redelijk/goede...
Twaalf delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: twee kopjes, 18e eeuw, floraal, waarvan één met bodemmerk, één kopje chip. En tien schotels divers. Onder andere; Kang Xi bodemmerken. Sc...
Twee-delige antieke Hollandse 19e eeuwse eikenhouten neo renaissance kast. Met snijwerk, lijstwerk, cherubijnkoppen, fratzen, ranken et cetera. Circa 1880. Afmeting: 186 x 163 x 165 cm. In goede staat...
Oude prent. Betreft koetsen van Nederlands koningshuis. Onder andere de gouden koets et cetera. Bruidsstoet kroonprinses Amsterdam 10 maart 1966. Prent op papier. Afmeting: H 30 x B 85 cm. In goede st...
C. de Zeeuw. Circa 1930. Riviergezicht met ruiter en windmolen. Gouache op papier. Afmeting: H 28 x B 38 cm. In goede staat.
Drie zilveren tasbeugels, 833/000, gecontourneerd model versierd met graveerwerk. Eén voorzien van kralentas. 10-11,5cm. In goede staat
Antieke Chinees porseleinen gemberpot met koperen montuur. Met bodemmerk. Scherf uit binnenrand. Afmeting: H 16 x Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese roodlak dekseldoos met Foo-honden decor. 20e Eeuw. Afmeting: 3,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten gestoken bijbelkist met slot. Sleutel mist. Neo gotisch, floraal. Afmeting: 80 x 52 x 41 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten halve maan speeltafel met intarsia. Afmeting: 79 x 90 x 42 cm. In goede staat.
Delfts lepelvaasje met zilveren rand gevuld met 5 zilveren lepels en 5 plated lepels met apostelen, 5 plated lepels en 5 plated vorkjes met een getorste steel. In goede staat
Drie delen 18e eeuws Chinees Queng Lung porselein. Bestaande uit: Twee kastkommen met floraal decor. Eén kom chips. Eén kom scheur + scherf. Daarbij nog één papbord met tuin decor, haarlijn. Afmeting:...
Geelgouden armband, 750/000, met lapis lazuli. Schakelarmband met 3 gouden discusvormige schakels en schakels met lapis lazuli. Met grote sierlijke sluiting. Breedte 12 mm, ca 20 cm. ca 20,5 gram. In ...
Chinese bronzen Quan Yin met fluit staande op schildpad. eind 20e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde geel geglazuurde Chinees porseleinen vaas met vogels in bloesemboom/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met draken decor. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met Meissen porseleinen element. Hanger met een grof getorste rand in het midden bezet met een rond porseleinen element met bloemdecor, Meissen. ca 7,2 gram. 37x47mm. In go...
Engels mahonie kabinet. Victoriaans. Circa 1860. Met gedraaide poten, vier lades en twee deuren. Met origineel beslag. Afmeting: H 220 x B 129 x D 57 cm. In goede staat.
Drie oude gesigneerde Chinese rolschilderijen met diverse voorstellingen. 20e Eeuw. Afmeting: 160 - 170 cm. In goede staat.
Royale geelgouden ring, 585/000, met diamant en saffier. Ring met een brede opengewerkte ovale kop met een getorste rand en filigrain bewerking. En 3 gladomzettingen bezet met een rond cabouchon gesle...
Twee Chinees porseleinen drakencups met bodemmerk. Afmeting: 5,3 x Ø 7,7 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees lakwerk tablet met messing vergulde monturen. Gemonteerd op een porseleinen Foo-hond en porseleinen inktpot. Oor gelijmd. Verder in goede staat. Afmeting: 15 x 27 x 18 cm. In redelij...
Witgouden ring, 585/000, met diamant. Ring voorzien van een rozet bezet met 9 briljant geslepen diamanten, totaal 0,50 ct, SI-P, TW Merk Desiree. ø56, voorzien van een certificaat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse commode van iepenhout. Met origineel beslag. Circa 1820. Afmeting: 78 x 94 x 39 cm. In goede staat.
Boekenkast op klauwpoten met drie deuren. Notenhout. Circa 1920. Renaissance-stijl. Afmeting: B 219 x H 182 x D 52 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Japanse porseleinen kom met mandarijn eenden/kraanvogel/floraal/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 10 x Ø 20 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen knobbelvaas met landschap decor rondom. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pot met rondom figuren decor. Afmeting: H 13,5 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met kostbaarheden/zotje bij pagode decor. Eén bord goed. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups met kempvissen decor en bodemmerk. Afmeting: H 5,8 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 925/000, met edelstenen. Armband bestaande uit ronde zetkasten, zigzag bevestigd bezet met een rij rond gefacetteerde amethiststenen en een rij met rond gefacetteerde blauw topazen. ...