Zes delen divers porselein/keramiek. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Drie tazza's, gemerkt. Onder andere; Bavaria, Tirschenreuth, Creil, Monterbrau Paris. Eén schaal, onduidelijk. En twee verdee...
Indonesische houtgestoken schaakstukken + schaakbord. 20e Eeuw. Afmeting: 3 - 10 cm. In goede staat.
Grote plated messing Noord Afrikaanse kromdolk met been. 20e Eeuw. Afmeting: L 47 cm. In goede staat.
Lot van negen Duitse militaire oorkondes. WO I + WO II. Afmeting: 4 - 12 cm. In goede staat.
Zilveren schuitvormig snuifdoosje, 833/000, versierd met een ribdecor met schild. Schoonhoven. diverse deukjes, 4x2,5x3cm. ca 20 gram. In redelijk goede staat.
Cassette met 12 zilveren ijslepels en opscheplepel, 800/000, met vergulde bakken en stelen met 2 zijdige florale bewerkingen. Cassette gemerkt: Brüder Frank Silberwaaren fabrik, 4 Niederlage Wien. VI ...
Uniek zilveren zakhorloge. Memento Mori, met een Engels zakhorloge van John Josephson, London, 2e heft 18e eeuw, met een wit geëmailleerde wijzerplaat voorzien van Romeinse en Arabische cijfers, gesig...
Zilveren koektrommel met onderblad, 833/000. Rechthoekige koektrommel voorzien van een scharnierend deksel en versierd met parelranden. De koektrommel is geplaatst op een rechthoekige onderschotel met...
Hollandse platelen Jugendstil klok. Milana Gouda. Schilder J. Circa 1910. Floraal decor. Functies niet getest. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Gerrit Jan Derens. 1831 - 1898. Vissersfamilie in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.
Johan van der Stap. 1874 - 1940. Dorpsgezicht met figuur bij gracht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese borden met figuren voorstelling. Eén bord goed. Eén bord chips. Afmeting: Ø 20,7 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Japans of Chinees porseleinen wierookbrander. Drie-delig met verguld messing en Familie Verte figuren/Foo-hond decor. Deksel gelijmd. Afmeting: 16 x 15 x 9 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse of Franse lantaarn met één wijzer. Dagloper, spillegang, uurslag. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Kleine antieke vuurvergulde bronzen directoire pendule met zittende vrouw en kruiken. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén achterste pootje niet origineel. Afmeting: 28,5 ...
18e Eeuwse Delftse schotel met boeren vrouw en hoorn des overvloeds. Twee chips. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Vijf-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel. Floraal. Beschadigd, deels gerestaureerd. Afmeting: H 21 - 28 cm. In matig/redelijke staat.
Lot zilver met 2 naaldenkokers, een breipenhouder en een servetklem met zilveren ketting. Eén naaldenkoker voorzien van een ribdecor en een naaldenkoker met banen voorzien van graveerwerk. 10 cm, een ...
Lot met drie zilveren naaldenkokers, 833/000, één naaldenkoker met een verlopende cilindervormige koker versierd met allegorische voorstelling, MT.: G.Bakker, Sneek, 1812-1819, 10,5cm, één naaldenkoke...
Antiek Fries zakmes met zilveren heft versierd met voluten en figuren. Voorzien van gravure: B.J. 1787/ B.d.J.1894. 8 cm. In goede staat
Zilveren bouilloir, 800/000, met een bolle zilveren kan voorzien van een gelobt decor. Geplaatst op een standaard met brander met gelobt decor. MT.: Koch & Bergfeld, Bremen ca 1884. 20x23x34cm. ca 104...
Wim Sinemus, 1974. 1903 - 1987. Kubistische abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Vochtvlekken. Afmeting: H 67 x B 51 cm. In redelijke staat.
Zilveren vergulde miskelk, 925/000, geplaatst op een ronde voet. De kelk is versierd met een ornament met voluten en cartouche en met druivenranken. ø9x23cm. In goede staat
Twaalf-pas Jugendstil polychrome tegeltableau. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 x B 30 cm. In goede staat.