Grote 19e eeuwse kopergeslagen wijnkoeler met klauwpoten en leeuwenkoppen. Afmeting: 20 x 46 x 32 cm. In goede staat.
Originele rood lederen Louis Vuitton Triangle tas met beurs. Tweede hands. Afmeting: 40 x 14 x 14 cm. In goede staat.
Zware houtgesneden carrousel steenbok met polychromie en glazen ogen. 20e Eeuw. Afmeting: 63 x 91 x 28 cm. In goede staat.
B. Ligtenberg. Tweede helft 20e eeuw. Landschap met boerderij, boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
W.A. Knip, 1916. 1883 - 1967. Herderin met schapen. Pastel op papier. Afmeting: H 15 x B 29 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Zomers heidegezicht met wandelpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 49 cm. In goede staat.
Chris de Bruyn Jr. 1901 - 1974. Parkgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 27 x B 19 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Jan Toorop. 1858 - 1928. Hollands stadsgezicht met nonnen en kindje Jezus. Ets op papier. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.
J.C. Haas Fecit, '54. Hollandse School. Figuren bij herberg 'in den aap'. (In den aap gelogeerd). Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 63 x B 53 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Besneeuwd veengebied met wilg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30,5 x B 40 cm. In goede staat.
Twee havengezichten. Gesigneerd Patrick. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Twee werken van Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte composities. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.
Maarten Krabbé. 1868 - 1931. Drie etsen betreffende bevrijding. (1) Victorie 1945. (2) Des duivels bouwwerk stort ineen 1945. (3) Hier is London 1939 - 1945. Etsen op papier. Afmeting: 32 x 21 cm. In ...
J.P. Molenaar. 1914 - 1989. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1925. Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
H.J. van Wijngaarden. 1906 - 1986. Hollands havengezicht langs de IJssel bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
L. Hoffmann. 20e Eeuw. Wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 48 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met perziken op tinnen schaal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse achter-glas-schilderijen. De Samaritaan + Elias. Religieus. Afmeting: 36 - 43 cm. In goede staat.
Wim Izaks, '88. 1950 - 1989. De adjudant en haar hond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 50 cm. In goede staat.
Paul Bodifee. 1866 - 1930. Deventer School. Landschap met knotwilgen en boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Ruurd Elzer, 1960. 1915 - 1995. Bosgezicht. Olieverf op papier. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Willem C. Rip. 1856 - 1922. Hollands landschap met melkende boer en boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 28,5 cm. In goede staat.