Indonesische houtgestoken schaakstukken + schaakbord. 20e Eeuw. Afmeting: 3 - 10 cm. In goede staat.
Duits eikenhouten wandrek met houder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 102 x 39 cm. In goede staat.
Grote messing Neo Renaissance-stijl wandlamp met ranken en leeuwenkop. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 35 x 25 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten handgepolitoerde penantkast met robbelijsten. Was ooit buffet. Afmeting: 86 x 87 x 47 cm. In goede staat.
Willem III, 1880 penantkast. Deels wortelnoten, origineel beslag en sloten. Blad haarlijnen. Afmeting: B 78 x H 80 x D 41 cm. In redelijk/goede staat.
Heilige Maria bij kathedraal. Porselein of glas ? Handbeschilderd. In eikenhouten lijst. Afmeting: H 37 x B 27 cm. In goede staat.
Drie antieke houtgesneden kurken. Oude man, kabouter en vrouw. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse mahoniehouten spiegels met bandintarsia. Kapspiegel + wandspiegel. Circa 1900. Afmeting: 46 - 60 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese kerfsnede bijzettafel. Octagonaal. Circa 1900. Afmeting: 53 x 45 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Engelse Victoriaanse mahoniehouten kast voor bakelieten speelplaten et cetera. Met spiegelopstand en drie lades, waarbij de fronten kunnen worden opengeklapt. Eén glazen deur, daarachter vakve...
Antieke Duitse historisme compositie-metalen wandbarometer met engelen en fratz. Circa 1880. Afmeting: 36 x 25 x 7 cm. In goede staat.
Antieke messing Jugendstil jardiniere met floraal/snoek decor. Circa 1900. Met zinken binnenbak. Afmeting: 14 x 25,5 x 19 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten ladenkast met messing beslag, gebogen front en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 63 x 68 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse neo renaissance kapstok met vier tegels ingelegd. 19e Eeuw. Afmeting: 24 x 79 x 13 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Portugese palissanderhouten stoelen met snijwerk, getorste poten en lederen bekleding. Afmeting: 100 x 36 x 40 cm. / 120 x 60 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Mechelse eikenhouten gestoken buffetkast met poppen, fratzen en leeuwenkoppen et cetera. Twee-delig. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 225 x 114 x 53 cm. In goeded staat.
Vier grote antieke messing pannen met hengsels. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 22 - 34 cm. In goede staat.
Antieke Oosterse octagonale houtgestoken tafel. Opklapbaar, afneembaar blad met motieven. 19e Eeuw. Afmeting: 58 x 52 x 52 cm. In goede staat.
Houtgestoken Jugendstil Schwarzwalder etagere tafel. Inklapbaar met floraal decor op blad. Circa 1900. Afmeting: 99 x 74 x 50 cm. In goede staat.
Twee antieke dienbladen. 1x 19e Eeuw, met diverse houtsoorten en intarsia. 1x Kopergeslagen, circa 1920. Afmeting: 49 - 55 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Japanse houtgesneden dekseldoos met floraal/figuren voorstelling. Zachthout. Circa 1920. Afmeting: 13 x 31 x 21 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten Willem III damesbureau. Louis Philippe. Circa 1860. Met drie lades en mooi binnenleven. Afmeting: 130 x 87 x 48 cm. In zeer goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 18e Eeuw. 1x Trekpot met watervogels/floraal decor. 1x Schenkkan met watervogels/floraal decor. Eén deksel niet origineel. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenschotel met donker paars glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,9 cm. In goede staat.