19e Eeuwse Hollandse wortelnoten Louis Philippe salontafel. Circa 1860. Afmeting: 63 x 77 x 110 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met granaat. Lange hanger met een ovaal gecontourneerd model versierd met krullen, bloemen en granaten. Grootte 16x46mm, inclusief oog. ca 3,4 gram. In goede staat
Twee Chinees porseleinen koppen met floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Twee koppen minimale chips. Eén kop haarlijn. Eén houder chips. Eén houder beschadigd. Afmeting: H 7,5 x Ø 8,5 cm. In redelijk...
Antieke Hollandse (Amsterdamse), koperen met messing doofpot voorzien van stadswapen en floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
50er-Jaren eiken armleun/bureaustoel. Bekleding met messing siernagels gedecoreerd. Afmeting: H 106 x B 67 x D 67 cm. Zithoogte 50 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met witgouden bewerking. Ring met oplopend witgouden stuk. ø57, ca 2,1 gram. Voorzien van reparatie aan de scheen. Iets uit model, verder in goede staat
Hollandse mahoniehouten naaitafel met prachtig binnenleven, garenspoelen, lades, klepdeksel. Circa 1850. Recentelijk professioneel gepolitoerd. Afmeting: 75 x 51 x 36 cm. In zeer goede staat.
Twee antieke palissanderhouten panelen met Jugendstil floraal intarsia. Circa 1910. Afmeting: H 65 x B 45 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuws Chinees porseleinen. Vier Chinese koppen. Floraal/tuin decor. Twee koppen haarlijn. Twee koppen goed. Afmeting: 4,5 - Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Omega Deville, dameshorloge, staal verguld, quarts, met klipsluiting. ø kast 22 mm. ø ca 17,5cm. In originele doos en werkend.
Twee grote 19e eeuwse Franse historisme retour Egypte pronkvazen met marmer en compositie metaal. Met figuren voorstelling. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schaal met figuren in interieur decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 28,5 cm. In goede staat.
Satijnhouten ovale Louis Seize-stijl tafel met bandintarsia/schelpenintarsia. Circa 1880. Lichte fineerschade. Afmeting: 70 x 80 x 57 cm. In redelijk/goede staat.
Ronde armband van jade met goud op zilveren scharnier en sluiting. Voorzien van een veiligheid. ø 9,5 mm. Grootte 56x60mm, binnenmaat. IJn zeer goede staat. ca 46,5 gram.
Twee grote Chinees porseleinen dekselpotten met zotjes/floraal/Foo-hond decor. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Drie diverse antieke wandelstokken. Eerste helft 20e eeuw. 1x met benen heft. 1x met zilveren heft. 1x met heft van hoorn. Afmeting: L 87 - 94 cm. In goede staat.
Groot oud rood Perzisch kleed met medaillons. Kleur: creme/zwart. Afmeting: 315 x 224 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Beide vazen bovenrand gelijmd. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.