A. Varnet. Circa 1900. Landschap met boerderij, bos en sprokkelvrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Theodro Pixis. 1831 - 1907. 17e - 18e Eeuws interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. (1) Ivoor-kleurige cup met bamboe decor. (2) Kopje van eierschaal porselein met landschap decor + bodemmerk. (3) Kopje met groen glazuur + bodemmerk. (4) 18e Eeuws bord m...
L. de Ferraro. Parijs stadsgezicht met figuren. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x 30 cm. In goede staat.
Rob Lembaerts. Circa 1940. Kinderen voeren kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
Chinees keramieken trekpot in noot-vorm. Ongemerkt. Afmeting: 12 x 16,5 x 10 cm. In goede staat.
Ruisman. Tweede helft 20e eeuw. Bosgezicht met man die boomstammen op de kar aan het laden is. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vlinder decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,6 cm. In goede staat.
Gesigneerd Markus. Gezicht op Beekbergen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 63 cm. In goede staat.
C. Verschuur. Cor Bouter. 1888 - 1966. Herderin bij schaapskooi en coming sheep. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 78 cm. In goede staat.
Keith Haring. Nr. 21/200. Amerikaanse School. Zwangere dansende vrouwen. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x B 104 cm. In goede staat.
Ton Anconé, Oldenzaal. Boeren bruiloft. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met figuren in tuin decor + zes tekens bodemmerk + tekst. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse essenhout/fineer boekensteun met pietra dura plaquettes en verguld messing. Betjemann's patent. Edmonds Bakerstreet St. Portman. Afmeting: 41 - 59 cm. In goede staat.
Daniel Bekking. 1906 - 1973. Drie kleuren, de Fratellini's + Pierre Etaix. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 30 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Japanse of Chinees porseleinen chocolade koppen met deksel. Floraal + goud decor. Afmeting: H 9,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Antiek compositie-metalen draaimolen figuur met originele rest-beschildering. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese miniatuur vazen met floraal decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse plantenbak met intarsia en messing verguld sierwerk. Vervuild. Binnenbak mist. Afmeting: 17 x 41 x 29 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Queng Lung vaas met wit craquelé glazuur. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten dekseldoos (met sleutel) +plated lepels. Afmeting: 5 x 15 x 8 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen lampenvoeten met figuren voorstelling en goud decor. Met messing basement. Circa 1900. Afmeting: H 33 - 37 cm. In goede staat.
Twee grote oude/antieke kerkelijke messing kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 72 - 77 cm. In goede staat.
Grote albasten met verguld messing tafellamp. In de vorm van een Korintische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: H 77 x Ø 46 cm. In goede staat.