Oude messing zakkroonluchter met kristalglas. Midden 20e eeuw. Afmeting: 60 x Ø 30 cm. In goede staat.
Grote kersenhouten gefineerde sigaren humidor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 52 x 28 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Biedermeier-stijl pendule. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Vier oude miniatuurschilderijen. Damesportretten. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 8,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse koeien-oog wandklok met parelmoer inleg. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 62 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met zilveren monturen. Chips + deksel beschadigd bij één vaas. Afmeting: H 15 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws uurwerk van een Friese staartklok. Met maanstand + datum aanduiding. Met gewichten. Functie niet getest. Afmeting: 41 x 28 x 14 cm. In goede staat.
Drie zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met erotische voorstelling. Eén schotel chip +2 haarlijn, 1 bordje 1 haarlijntje Een schotel goed. Afmeting: Ø 11 cm. In redelijk/g...
Chinees porseleinen blauw-witte knobbelvaas met floraal decor. Afmeting: H 23,3 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse bronzen kraagkandelaar. Voet beschadigd. Afmeting: 19 x 9 cm. In redelijke staat.
Zes antieke Petrus Regout Maastricht Tea Drinker keramieken kommen. Met figuren in tuin decor. Circa 1890. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.
Antieke vergulde bronzen toiletspiegel met standaard. Rococo-stijl. Circa 1900. Afmeting: 33 x 21 cm. In goede staat.
La Rochelle France Jugendstil karaf met metalen overlay. Floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 29 x Ø 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot met floraal decor. Afmeting: 17 x Ø 16 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse handbeschilderde blikken wandklok. Weekloper, stil uurwerk, met touwtjesslinger. Afmeting: 39 x 13 x 15 cm. In goede staat.
Notenhouten Warmink tafelklok met notenhouten wandconsole. Halfuur-slag + maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29 cm. Console: 23 cm. In goede staat.
Negen stuks 18e eeuws Chinees Imari porselein. Divers. Bestaande uit: Vijf schotels. Twee maal haarlijn, allemaal minimale chips. Vier kopjes, drie kopjes haarlijn. Eén kopje chip. Afmeting: Ø 6,5 - 1...
Vier 19e eeuwse handbeschilderde spaanhouten hoedendozen. Divers. Afmeting: 10 - 46 cm. In goede staat.
Antieke houten geëboniseerde Franse datumpendule met doorlopende kalender, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1880. Alle functies getest. Afmeting: 44 x 32 x 16 cm. In goede staat.
Antieke kristallen vaas met vergulde messing ornamenten. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Antieke 835/000 zilveren geboortelepel met gevlochten steel en afbeelding 'de liefde'. Met inscriptie 1826 den 9 September is geboren Doekele Feekes De Boer. Mr. J. Heemstra-Makkum. jl: R. 1826. L 18,...
Kristallen bonbonniere en zilveren lepel. Rechthoekige schaal met gecontourneerde randen, voorzien van zilveren beugel, 925/000, versierd met graveerwerk. 19x13x14cm, enkele chips langs de rand, en e...
Antiek gegraveerd penvuur revolver. Bewerkte kolf met fabeldier. Genummerd. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Vijf Oost-Duitse medailles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.