19e Eeuws koloniaal reiskabinet met zilveren BWG beslag. Origineel slot + sleutel. Tien lades achter de deuren. Teak met ebbenhout. Eén stukje fineer mist. Afmeting: 29 x 39 x 29 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/figuren decor. Bodemmerk. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Franse rozenhouten marquetterie speeltafel met lade + spelen. Bronzen beslag. Mooie kwaliteit. Afmeting: 80 x 59 x 88 cm. In goede staat.
3 diverse Chinese porseleinen vazen. 1x dekselvaas met geishas 19e eeuw met bodemmerk in goede stat, 1x blauwe draken vaas in goede staat, 1x Familie rose vaas met bodemmerk en geishas bovenrand gere...
Antieke 19e eeuwse Engelse mahoniehouten toiletspiegel met bandintarsia en lade. Lichte fineerschade. Afmeting: 84 x 45 x 31 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese schotels met paradijsvogel decor. Afmeting: Ø 39,5 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee kommen met chicken decor. Eén Familie Rose gemberpot met chicken decor. Eén dekseldoos met chicken decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 6,5 - 14 cm. In goed...
Twee antieke Chinees porseleinen vazen met vier tekens bodemmerk. 1x Drakenvaas, randglazuurschade. 1x Vaas met geisha's in landschap decor, bovenrand beschadigd. Afmeting: H 23 - 26,5 cm. In redelijk...
Vroeg 19e eeuws Duits eikenhouten boerensecretaire met messing beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 118 x 57 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sung bord met groen/grijs glazuur. Afmeting: 3 x Ø 17 cm. In goede staat.
Mooie Hollandse Biedermeier mahoniehouten gebogen penantkast met snijwerk. Circa 1860. Eén lijst beschadigd. Afmeting: 97 x 47 x 103 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten Barok wandspinde met Bastion-paneel en ster-intarsia. Slot later. Oudere restauratie. Afmeting: 93 x 80 x 45 cm. In goede staat.
Twee kleine Chinees porseleinen vazen met vleermuizen + karaktertekens decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. 1). De Banck van Leeningh Amsterdam 1663. 2). Bijbelse gravure Christus. Adrian Collaert Sculp. Joan Galle Excud. M. de Vos invent. 1560 - 1618. Gravures op papi...
J.J.H. van Leeuwen. Den Haag. 21e Eeuw. Strandgezicht Scheveningen met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Twee grote ruitkristallen kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Van Gelderen Fecit. 19e Eeuw. Interieur met handwerkende vrouw. Olieverf op paneel. Paneel gebroken geweest. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen kom met floraal glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Hoge Chinees porseleinen celadon vaas. Vierkant met ribbels en groen/grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten armleunstoel met Petit Point stoffering. Afmeting: 106 x 61 x 70 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met lange tekst en figuren in boot decor. Bodemmerk. Randschades. Afmeting: .....?....... In redelijk staat.
Antiek gegraveerd penvuur revolver. Bewerkte kolf met fabeldier. Genummerd. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Vijf Oost-Duitse medailles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.