Vier oude miniatuurschilderijen. Damesportretten. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 8,5 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Engelse mahoniehouten toiletspiegel met bandintarsia en lade. Lichte fineerschade. Afmeting: 84 x 45 x 31 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. 1x Familie Rose met landschap/goud decor, haarlijn bij oor. 1x Rood/goud/floraal. Minimale chip. Afmeting: 6,5 - 7 cm. In redelijke staat.
Antieke Koreaanse porseleinen knobbelvaas met kraanvogel decor. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse bronzen kraagkandelaar. Voet beschadigd. Afmeting: 19 x 9 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met geisha's in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Antieke vergulde bronzen toiletspiegel met standaard. Rococo-stijl. Circa 1900. Afmeting: 33 x 21 cm. In goede staat.
La Rochelle France Jugendstil karaf met metalen overlay. Floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 29 x Ø 19 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Duits eikenhouten boerensecretaire met messing beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 118 x 57 cm. In goede staat.
Mooie Hollandse Biedermeier mahoniehouten gebogen penantkast met snijwerk. Circa 1860. Eén lijst beschadigd. Afmeting: 97 x 47 x 103 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten Barok wandspinde met Bastion-paneel en ster-intarsia. Slot later. Oudere restauratie. Afmeting: 93 x 80 x 45 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen chicken cups. 19e Eeuw. 3x Chicken, 1x floraal/vogel decor. Twee maal haarlijn + chips. Twee kopjes twee chips. Afmeting: circa 3,5 - 6 cm. In redelijke staat.
Vier 19e eeuwse handbeschilderde spaanhouten hoedendozen. Divers. Afmeting: 10 - 46 cm. In goede staat.
Antieke Chinese basaltstenen gebeeldhouwde boeddha. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose kraagvaas met landschappen in coulissen decor. Afmeting: 48,5 x Ø 23 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten armleunstoel met Petit Point stoffering. Afmeting: 106 x 61 x 70 cm. In goede staat.
Antieke kristallen vaas met vergulde messing ornamenten. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Engels kabinet, ca 1760. Voorkant, onder- en bovenkant met aangeborste panelen. Onder met 3 laden. Recentelijk gerestaureerd. 192x175x54cm.
19e Eeuws koloniaal reiskabinet met zilveren BWG beslag. Origineel slot + sleutel. Tien lades achter de deuren. Teak met ebbenhout. Eén stukje fineer mist. Afmeting: 29 x 39 x 29 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten verstelbare pianokruk. Circa 1910. Afmeting: 54 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen boeddha figuur. Polychromie + goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood-grijs glazuur, ribbels en bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.
Antiek gegraveerd penvuur revolver. Bewerkte kolf met fabeldier. Genummerd. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Vijf Oost-Duitse medailles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.