Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren bonbonmandje
Resultaat: 70 EUR

Zilveren bonbonmandje, 833/000, Schuitvormig model met gezaagd krul- en spijlendecor. MT.: J.Ph. de Vries, Hoorn. jl.: Z: 1859. 13x8x4,5cm. ca 53 gram. In goede staat.

Zilveren cakevork & schep
Resultaat: 80 EUR

Zilveren opengewerkte cakevork, 835/000, L 16 cm. jl: D 1938. En een bijzonder schepje met ondiepe platte ronde bak Ø 4 cm. met gedreven afbeelding molen en steel bekroond met wapen. Mr. K.V.L. Stente...

18e Eeuwse zilveren lepel, 1796
Resultaat: 55 EUR

Antieke 18e eeuwse zilveren lepel. Bak met enkel lof, rug en steel rond model met kam. Inscriptie JH 1796. Gewicht circa 49 gram. In goede staat.

18e Eeuwse zilveren lepel
Resultaat: 70 EUR

18e Eeuwse zilveren lepel. Bak met enkel lof, rug en steel rond model met kam. L 20 cm. Inscriptie H.M.H. en SB. Gewicht circa 45 gram. In goede staat.

5 Colliers met edelsteen
Resultaat: 90 EUR

Lot van 5 colliers met edelstenen, oa. parels, amethist en granaat.

2 Zilveren doosjes
Startprijs 70 EUR

Twee zilveren doosjes met één doosje in de vorm van een beursje met bewerking, 835/000, ,met ketting, 4x4cm en een Havdala specerijendoosje, 925/000, gemaakt uit filigrain met scharnierend deksel. 3x...

Gouden ring en hanger met granaat
Resultaat: 250 EUR

Geelgouden ring en hanger, 585/000, met granaat. Ring met een grote opengewerkte rozet, ø 18,5mm, bezet met 13 gefacetteerde granaten, ø53, en een opengewerkte rozet met 7 gefacetteerde granaten. 23x3...

Gouden ring blauw spinel
Startprijs 200 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met een blauw spinel. Ring met een grove ronde gezaagde zetkast bezet met een rond gefacetteerde blauw spinel. ø kop 15 mm. ø 51. ca 3,6 gram. In goede staat

Zilveren jam/honing lepel, 1918
Resultaat: 60 EUR

Zilveren Art Deco honing-of jamlepel. 833/000. Haaksteel met filetrand. L 15 cm. Mr. J.M. van Kempen en Zn.- Voorschoten. jl: I 1918. Gewicht circa 35 gram. In goede staat.

Parel collier
Startprijs 300 EUR

Collier van 2 rijen donkergrijze cultive parels bevestigd aan een witgouden sluiting, 585/000, in bloemvorm met 6 singlecut geslepen diamantjes en een parel. 40 cm. in goede staat

Gouden rijring
Resultaat: 150 EUR

Geelgouden rijring, 750/000, met diamant. Rijring met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,35 ct, gezet door middel van balkjes tussen de diamanten. Breedte ring 2,5 mm. ø 55, ca 3,0 gram. In go...

3 Zilveren horlogeketting
Startprijs 40 EUR

Drie zilveren horlogekettingen, een gevlochten model met opgesoldeerde elementen, breedte 12 mm, lengte 16 cm, één met spiraalvormige schakels met haak.18-22cm. en één met een venetiaanse schakel. 26 ...

Gouden hanger/broche met camee
Startprijs 200 EUR

Gouden hanger/broche, 585/000, met camee en diamant. Ovale hanger/broche met versierde rand voorzien van 4 witgouden opgelegde elementen bezet met een singlecut geslepen diamantje. Bezet met een camee...

Collier van filigrainbloemen
Startprijs 60 EUR

Zilveren collier, 800/000, gemaakt uit filigrainbloemen. breedte 12 mm. lengte 46 cm. ca 19,8 gram. In goede staat

Granaat collier
Startprijs 240 EUR

Collier van granaten met geelgouden sluiting, 585/000. Collier van 3 rijen gefacetteerde granaten, ø 6mm, bevestigd aan een ronde geelgouden sluiting, versierd met graveerwerk, en fraaie eindstukken. ...

Gouden oorknoppen met granaat
Startprijs 110 EUR

Geelgouden oorknoppen, 585/000, met granaat. Oorschroeven met rozet bezet met granaten. ø 11mm. ca 3,9 gram. In goede staat

Gouden oorstekers met diamant
Startprijs 150 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Traanvormige oorstekers, opengewerkt en voorzien van een gematteerde bewerking, in het midden voorzien van een gladomzetting met een briljant geslepen diam...

Gouden hanger met zirconia
Startprijs 70 EUR

Geelguden solitairhanger, 585/000, met zirconia. ø 8mm. ca 0,7 gram. In goede staat

3 Delen zilver (divers)
Startprijs 60 EUR

Drie delen zilver. Zilveren taartschep, afmeting: 7 x 12,5 cm. met florale greep, gedreven afbeelding van diverse mensen en opengewerkte florale punt. Mr. Fa. J. Schijfsma-Sneek. jl: N 1948. En een 83...

Zilveren couvert, 1760
Startprijs 160 EUR

18e Eeuws zilveren couvert, steelaanzet Haags lofje en steeleinde Haags lof initialen. L 20 cm. Mr. Marcelis de Haan-'s Gravenhage. Anno 1760. Gewicht circa 126 gram. In goede staat.

Lot zilver (brillen)
Resultaat: 140 EUR

Lot zilveren met brillen, pen en flessenstop. Totaal ca 73 gram. In goede staat

Stel zilveren broodmanden
Startprijs 600 EUR

Zeldzaam stel zilveren broodmanden, 835/000, schuitvormige gezaagde manden met spijlendecor. Voorzien van leeuwenmacarons met ogen. Geplaatst op een ovale rand. 28x18x10cm. ca 730 gram. In goede staat...

Vijf Oost-Duitse medailles
Resultaat: 25 EUR

Vijf Oost-Duitse medailles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.

Antiek handwerk 1934 - 1934
Resultaat: 275 EUR

Antiek handwerk ter herinnering diensttijd 1934 - 1935. Met onderzeeër en KLM vliegtuig 'Snip'. Afmeting: H 24 x B 35 cm. In goede staat.