Oosterse messing schenkkan met dieren/draak/floraal decor. Borneo? 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 30 x Ø 23 cm. In goede staat.
P.A. Schipperus. 1840 - 1929. Riviergezicht met vele zeilboten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 42 cm. In goede staat.
Antiek Chinees natuurstenen boeddha hoofd. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met tinnen bord en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met blauw-groen glazuur. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
L. Scheen. 21e Eeuw. Poes met lint. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
P.H. Topalski. Joodse man met baard en gouden bril. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Vijf antieke Japans porseleinen borden. Divers. Bestaande uit: 3x goud Imari, 2x boeren Imari. Eén beschadigd. Afmeting: Ø 20 - Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
Piet Kleinschmit. Circa 1920. Landschap met vakwerkhuis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 58 cm. In goede staat.
Vier delen Oosters brons. Bestaande uit: Monnik staande op lotusbloem. Twee amuletten. En een gesigneerde, G.B., zeepaarden sculptuur. Afmeting: 13 - 19 cm. In goede staat.
Twee Oosterse schilderijen. China + Indonesië. Chinees schilderij met paradijsvogels, gesigneerd. Afmeting: H 36 x B 21 cm. En een Indonesisch landschap met figuren, ongesigneerd? Afmeting: H 40 x B 2...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schenkkannen met floraal decor. Waarvan één met bovenrand schade. Afmeting: H 21 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
B. Ligtenberg. Tweede helft 20e eeuw. Landschap met boerderij, boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Antiek Chinees sabel met hoornen bewerkt heft, hardhouten schede met parelmoer inleg. Afmeting: L 91 cm. In goede staat.
S. Bowe. 21e Eeuw. Wintergezicht met ruïne en figuren op ijs. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Negen delen Herend porselein. Onder andere: Cake set, roomstel et cetera.. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 40 cm. In goede staat.
Vijf diverse antieke Chinees porseleinen miniatuur vazen met landschap/floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 - 7 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Majolica Jugendstil bloempot met floraal decor. Circa 1915. Gemerkt Donau 2. Enkele haarlijnen. Afmeting: H 16 x Ø 19 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese dekselkom met figuren/goud decor. Afmeting: H 13 x Ø 17 cm. In goede staat.
Twee antieke Majolica vazen met figuren. Circa 1900. Genummerd. Eén hoofd gelijmd, minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 32 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen schaal/waterbak met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Zeven delen Delfts Fayence. 20e Eeuw. Onder andere; wandschotel van Porceleyne Fles, dekselvaas van Petrus Regout, lampenvoet van Sphinx Boch et cetera. Afmeting: 14 - 39 cm. In goede staat.
Groot antiek Chinees terracotta figuur op zwart marmeren basement. Trommelaar. Tang dynastie 618 - 907 A.D. Restauraties. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Zilveren beeldje, 835/000, in de vorm van een dansend figuur met gedrapeerd laken, staand op één voet. Voorzien van een zilveren voet met bloemdecor. MT.:R.F.Wigmans, Amsterdam, jl.:Q:2000. ca 635 gra...
Zes stuks 18e eeuwse Hollandse Fayence borden. Divers. Enkele beschadigingen. Afmeting: Ø 20 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal decor en bodemmerk. Op houtgestoken console. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met amethist. Rechthoekige hanger met een dubbel bewerkte rand en bezet met een kussenvormig geslepen amethist. 24x36mm, voorzien van een dubbelhangeroog. ca 7,0 gram. In g...
Collier van gitten voorzien van geelgouden streeksluiting met graveerwerk, 585/000. Collier van 3 rijen gefacteerde gitten, ø 5mm, bevestigd aan een ronde gouden sluiting met een geschulpte rand voorz...
Plated Engels boulloir. Klassisistische stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Engels theeservies Oakley China. Bestaande uit: Plated dienblad, theekan + comfoor, melk/suiker set, koffiekan, lepeldoos, zes koppen en schotels. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 44 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met rondom figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met granaat. Ring met een grote opengewerkte kop en in het midden bezet met een ovaal gefacetteerde granaat, 12x10mm. Breedte kop 16 mm. ø 6,2 gram. ø 55. In goede staat
Zilveren miniatuur in de vorm van een kabinet, 835/000, met gecontourneerde toog, 3 lades en versierd met graveerwerk. Geplaatst op 4 klauwpoten. MT.: J.Weeda, Haarlem (argentor) jl.: c: 1987. 6x10x3c...
12x Divers oud/antiek Delfts aardewerk. 20e Eeuw. Onder andere: Porceleyne Fles, Koninklijke Delft et cetera. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 34 cm. In goede staat.
18e Eeuwse antieke goud op 835/000 zilveren geboortelepel met gevlochten steel en fraaie rattestaart. Bekroond met 'de liefde'. Voorzien van gravure H.H. Mr. Andries Vis-Amsterdam. Anno 1747. L 18 cm....
J.W.D. Hartog. Circa 1930. Stilleven met chrysanten en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Hollandse bijbels met zilveren slot en lederen band. Eén maal scheurtje in één lederen band. Afmeting: 13 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Floraal stilleven. Aquarel op papier. Afmeting: H 15 x B 15 cm. In goede staat.
Kornalijnen pijpje versierd met 2 geelgouden banden voorzien van graveerwerk. 8 cm. In goede staat
Grote antieke Hollandse platelen dekselvaas. Gouda, Diora Royal Plazuid. Circa 1915. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 47 cm. In redelijk/goede staat.
Anthony van Bloppoel. 1879 - 1971. Boerenschuur met kippen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.
Metalen Art Deco tafellamp. Circa 1920. Licht brandt in huisje. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Drie delig zilveren kapset, 925/000, Art deco stijl met parelrand en ruit- en lijnendecor. Langs de randen voorzien van florale bewerking. MT.: Walker & Hall Birmingham, jl.:E:1929. 16-24-30cm. In goe...
Lot barnstenen sieraden met met een collier, 3 armbanden en een hanger. Totaal 98,6 gram. In goede staat
Vijf antieke Duitse bierpullen. Divers. Circa 1900. Floraal/figuren + bodemvoorstelling. Eén pul haarlijnen bodem. Afmeting: 16 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke zeven-delige Chinees porseleinen verdeelschaal met vogel/goud decor. In originele lakwerk doos met Foo-hond. Circa 1900. Afmeting: 10 x Ø 37 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, peervormig met een diamant in peervorm met oud-slijpsel in zilveren rand. Grootte hanger 20x8mm. totaal ca 1,2 gram. In goede staat
Duits porseleinen theeservies. Gemerkt JWK. Western Germany. Decor Limoges. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theekan, 6 kop + schotels, 5 petit four schalen, melk/suiker set, 6 gebaksborden, vaasje + 2 deksel...