Twee Hollandse Colenbrander polychrome Ram schalen. Arnhem Holland. Circa 1920. Decor Niets. Model nr. 43. Schilder H.V.B. Afmeting: 9 x Ø 18,4 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse platelen Jugendstul amfora vaas. Circa 1910. Zuid Holland Gouda. Schider R.R. Bovenrand chips gelijmd. Afmeting: H 38 cm. In redelijke staat.
Theo van Wijngaarden. 1874 - 1952. Riviergezicht met knotwilgen, eenden en figuur. Marouflé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kraagvaas met Familie Rose draken decor. Met sokkel. Afmeting: 51,5 x Ø 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sung vaas met grijs glazuur. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Franse rozenhouten marquetterie speeltafel met lade + spelen. Bronzen beslag. Mooie kwaliteit. Afmeting: 80 x 59 x 88 cm. In goede staat.
J. L. van der Meide, 1910-2002. Rivier gezicht met koeien en melkende boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren/goud decor. Afmeting: Ø 21 - 23 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Engelse mahoniehouten toiletspiegel met bandintarsia en lade. Lichte fineerschade. Afmeting: 84 x 45 x 31 cm. In goede staat.
D. Vogel. 20e Eeuw. Zeegezicht met schepen op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Acht antieke keramieken bekers. Drie creme-kleurige Societe Ceramique Maastricht. Vijf herdenkingsbekers, koningshuis, divers. Waarvan één rand gelijmd. Afmeting: 10 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Grote keramieken boxer hond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Antieke Japanse/Chinese plated messing opiumpijp met cloisonné. Gesigneerd met bodemmerken onder pijp en houder. Circa 1900. 7-Delig. Afmeting: L 29 cm. In goede staat.
Antieke 835/000 zilveren geboortelepel met gevlochten steel en afbeelding 'de liefde'. Met inscriptie 1826 den 9 September is geboren Doekele Feekes De Boer. Mr. J. Heemstra-Makkum. jl: R. 1826. L 18,...
Ring, 375/000, met diamant en smaragd., Ring met een rechthoekige kop bezet met een ovaal gefacetteerde smaragd en in een kruisvorm hieromheen 8 singlecut geslepen diamantjes. Breedte ring 12,5 mm. ca...
Kristallen bonbonniere en zilveren lepel. Rechthoekige schaal met gecontourneerde randen, voorzien van zilveren beugel, 925/000, versierd met graveerwerk. 19x13x14cm, enkele chips langs de rand, en e...
18e Eeuwse Chinees porseleinen miniatuurvaas met Lange Lijs decor en zilveren bovenrand. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
Twee antieke terracotta figurengroepen. Circa 1890. Bronskleurige patina. Eén figuur chips basement. Afmeting: 32 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuws Duits eikenhouten boerensecretaire met messing beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 118 x 57 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse bronzen voorwerpen. 1x Oorvaas met cloisonné + bodemmerk. 1x Rookverdrijver. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
Mooie Hollandse Biedermeier mahoniehouten gebogen penantkast met snijwerk. Circa 1860. Eén lijst beschadigd. Afmeting: 97 x 47 x 103 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten Barok wandspinde met Bastion-paneel en ster-intarsia. Slot later. Oudere restauratie. Afmeting: 93 x 80 x 45 cm. In goede staat.
Antiek gegraveerd penvuur revolver. Bewerkte kolf met fabeldier. Genummerd. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Vijf Oost-Duitse medailles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.