Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren spiegel
Startprijs 260 EUR

Grote rechthoekige spiegel met een royaal versierde zilveren rand, BWG. Voorzien van een metalen achterzijde. Gestempeld: artist Jaipur. 29x43cm. In redelijke goede staat

4 Zilveren dessertlepels, 1819
Startprijs 100 EUR

Vier antieke 925/000 zilveren dessertlepels met ei-vormige bak en steel met spatelheft. Genummerd 5, 6, 10 en 12 met spiegelmonogram. L 14,5 cm. Anno 1819. Gewicht circa 83 gram. In goede staat.

Zilveren miniatuur kabinet
Resultaat: 100 EUR

Zilveren miniatuur in de vorm van een kabinet, 835/000, met gecontourneerde toog, 3 lades en versierd met graveerwerk. Geplaatst op 4 klauwpoten. MT.: Argentor, edelmetaalgieterij, Haarlem jl.:k: 1994...

2 Zilveren kaarskandelaar
Resultaat: 400 EUR

Twee zilveren kandelaren, 13 löth, 812/000, op rond gecontourneerde voet met florale bewerking. Eind 19e eeuw, MT.: gestempeld AW, Wenen, Oostenrijk. ø16x30cm.

Zilveren lepel
Startprijs 150 EUR

Zilveren pronklepel, 930/000, met peervormige bak met ribben en een lauwerkrans, voorzien van een steel met florale bewerking, leeuwenkop en een edelman. 26 cm. ca 83 gram. In goede staat. Voorzien va...

Gouden ring saffier
Resultaat: 150 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met saffier. Ring met een bewerkte kop bezet met een ovaal gefacetteerde saffier en 2 kleine carree geslepen saffiertjes. Breedte 11 mm. ø 63. ca 2,0 gram. In goede staat

Witgouden ring met diamant
Resultaat: 350 EUR

Witgouden alliancering, 585/000, met diamanten. Ring rondom gezet met 20 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,80 ct. Breedte ring 3,3 mm. ø 55. ca 2,9 gram. In goede staat

Vergulde zilveren miskelk
Startprijs 350 EUR

Zilveren vergulde miskelk, 925/000, geplaatst op een ronde voet. De kelk is versierd met een ornament met voluten en cartouche en met druivenranken. ø9x23cm. In goede staat

Perzisch kleed, 180 x 126 cm.
Resultaat: 275 EUR

Perzisch fijngeknoopt zijden kleed met floraal decor. Afmeting: 180 x 126 cm. In goede staat.

Jugendstil bureauset, 1900
Resultaat: 160 EUR

Antiek vergulde messing bureauset met albast. Vier-delig. In palet vorm. Duits. Jugendstil. Circa 1900. Bestaande uit: inktpot, stempelkussen, kandelaar en lucifershouder. Afmeting: 10 - 17 cm. In goe...

Grote vergulde pronkvaas
Resultaat: 140 EUR

Grote 19e eeuwse bronzen deels vergulde pronkvaas met ranken verguld. Afmeting: 47 x 40 x Ø 25 cm. In goede staat.

Zilveren afroomlepel, 1842
Resultaat: 70 EUR

Zeldzaam 835/000 zilveren afroomlepel. Grote circa 6,5 cm., ondiepe bak, haaksteel met schild voorzien van gegraveerd stralend hart en een staande vogel met gespreide vleugels. Mr. R. Steldman-Gorredi...

Zilveren strooilepel, 1815
Resultaat: 90 EUR

Antieke 835/000 zilveren Empire suikerstrooilepel met schuitvormige ajour gezaagde bak en spitse gegraveerde steel. Mr. G. Peters-Rotterdam. J: F 1815. Afmeting: 16 cm. Gewicht circa 30 gram. In goede...

Gouden ring blauw topaas
Resultaat: 100 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met blauw topaas. Ring met een ovale zetkast met extra rand bezet met een ovaal gefacetteerde blauw topaas. Grootte kop 18x11mm. ca 3,4 gram. ø 51. In goede staat

Zilveren Rembrandt lepel, 1905
Startprijs 80 EUR

Antieke 835/000 zilveren Rembrandt lepel met fraai gedreven bak en steel met wapen. Keurkamer Schoonhoven. jl: V 1915. L 22,5 cm. Gewicht circa 83 gram. In goede staat.

Zilveren waterlepel
Resultaat: 250 EUR

Bijzondere zilveren waterlepel, BWG, met grote ronde kelk versierd met een florale bewerking en een steel met een deels gematteerde bewerking. ø10x40cm. ca 195 gram. Wat gedeukt over de hele steel, ve...

Zilveren bijbelslot armband
Resultaat: 70 EUR

Zilveren armband, 833/000, gemaakt van een bijbelslot met allegorische voorstelling. breedte 27 mm. 19 cm. ca 39,7 gram In goede staat

2 Zilveren schaaltjes
Startprijs 100 EUR

Twee zilveren schaaltjes, 925/000, driehoekig gecontourneerd met ribben, voorzien van 3 greepjes uit bloemen. De schaaltjes zijn geplaatst op 3 bewerkte gekrulde poten. 11x11x4,5cm. totaal ca 129 gram...

Zeldzame kroon met diamanten
Startprijs 3.500 EUR

Bijzondere kroon, zilver verguld, rijkelijk versierd met guirlandes, puttikopjes, krullen en bloemen. De kroon is voorzien van zes cartouches uit blauw emaille met zilveren opleg in verschillende voor...

Penvuur revolver
Resultaat: 190 EUR

Prachtig bewerkt penvuur revolver met houtgesneden kolf met kariatiden. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.

Documentenkist Rost van Tonningen/N.S.B. Holland
Resultaat: 325 EUR

Zeldzame WO II metalen documentenkist Rost van Tonningen. N.S.B. Holland. Gesigneerd. Afmeting: 24 x 30 x 50 cm. In originele staat.

Sabel + zwaard
Resultaat: 140 EUR

Antiek damast zwaard en decoratief toledo sabel. Afmeting: 74 x 104 cm. In goede staat.

Kruithoorn
Resultaat: 140 EUR

Oude gegraveerde hoorn kruithoorn met portretten. Naar oud voorbeeld? Afmeting: L 23 cm. In goede staat.

Antiek geweer
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws Oosters/Perzisch langgeweer met vuursteen mechaniek. Afmeting: L 163 cm. In redelijk/goede staat.