Grote rechthoekige spiegel met een royaal versierde zilveren rand, BWG. Voorzien van een metalen achterzijde. Gestempeld: artist Jaipur. 29x43cm. In redelijke goede staat
Vier antieke 925/000 zilveren dessertlepels met ei-vormige bak en steel met spatelheft. Genummerd 5, 6, 10 en 12 met spiegelmonogram. L 14,5 cm. Anno 1819. Gewicht circa 83 gram. In goede staat.
Zilveren miniatuur in de vorm van een kabinet, 835/000, met gecontourneerde toog, 3 lades en versierd met graveerwerk. Geplaatst op 4 klauwpoten. MT.: Argentor, edelmetaalgieterij, Haarlem jl.:k: 1994...
Twee zilveren kandelaren, 13 löth, 812/000, op rond gecontourneerde voet met florale bewerking. Eind 19e eeuw, MT.: gestempeld AW, Wenen, Oostenrijk. ø16x30cm.
Zilveren pronklepel, 930/000, met peervormige bak met ribben en een lauwerkrans, voorzien van een steel met florale bewerking, leeuwenkop en een edelman. 26 cm. ca 83 gram. In goede staat. Voorzien va...
Geelgouden ring, 585/000, met saffier. Ring met een bewerkte kop bezet met een ovaal gefacetteerde saffier en 2 kleine carree geslepen saffiertjes. Breedte 11 mm. ø 63. ca 2,0 gram. In goede staat
Witgouden alliancering, 585/000, met diamanten. Ring rondom gezet met 20 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,80 ct. Breedte ring 3,3 mm. ø 55. ca 2,9 gram. In goede staat
Zilveren vergulde miskelk, 925/000, geplaatst op een ronde voet. De kelk is versierd met een ornament met voluten en cartouche en met druivenranken. ø9x23cm. In goede staat
Perzisch fijngeknoopt zijden kleed met floraal decor. Afmeting: 180 x 126 cm. In goede staat.
Antiek vergulde messing bureauset met albast. Vier-delig. In palet vorm. Duits. Jugendstil. Circa 1900. Bestaande uit: inktpot, stempelkussen, kandelaar en lucifershouder. Afmeting: 10 - 17 cm. In goe...
Grote 19e eeuwse bronzen deels vergulde pronkvaas met ranken verguld. Afmeting: 47 x 40 x Ø 25 cm. In goede staat.
Zeldzaam 835/000 zilveren afroomlepel. Grote circa 6,5 cm., ondiepe bak, haaksteel met schild voorzien van gegraveerd stralend hart en een staande vogel met gespreide vleugels. Mr. R. Steldman-Gorredi...
Antieke 835/000 zilveren Empire suikerstrooilepel met schuitvormige ajour gezaagde bak en spitse gegraveerde steel. Mr. G. Peters-Rotterdam. J: F 1815. Afmeting: 16 cm. Gewicht circa 30 gram. In goede...
Geelgouden ring, 585/000, met blauw topaas. Ring met een ovale zetkast met extra rand bezet met een ovaal gefacetteerde blauw topaas. Grootte kop 18x11mm. ca 3,4 gram. ø 51. In goede staat
Antieke 835/000 zilveren Rembrandt lepel met fraai gedreven bak en steel met wapen. Keurkamer Schoonhoven. jl: V 1915. L 22,5 cm. Gewicht circa 83 gram. In goede staat.
Bijzondere zilveren waterlepel, BWG, met grote ronde kelk versierd met een florale bewerking en een steel met een deels gematteerde bewerking. ø10x40cm. ca 195 gram. Wat gedeukt over de hele steel, ve...
Zilveren armband, 833/000, gemaakt van een bijbelslot met allegorische voorstelling. breedte 27 mm. 19 cm. ca 39,7 gram In goede staat
Twee zilveren schaaltjes, 925/000, driehoekig gecontourneerd met ribben, voorzien van 3 greepjes uit bloemen. De schaaltjes zijn geplaatst op 3 bewerkte gekrulde poten. 11x11x4,5cm. totaal ca 129 gram...
Bijzondere kroon, zilver verguld, rijkelijk versierd met guirlandes, puttikopjes, krullen en bloemen. De kroon is voorzien van zes cartouches uit blauw emaille met zilveren opleg in verschillende voor...
Prachtig bewerkt penvuur revolver met houtgesneden kolf met kariatiden. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Zeldzame WO II metalen documentenkist Rost van Tonningen. N.S.B. Holland. Gesigneerd. Afmeting: 24 x 30 x 50 cm. In originele staat.
Antiek damast zwaard en decoratief toledo sabel. Afmeting: 74 x 104 cm. In goede staat.
Oude gegraveerde hoorn kruithoorn met portretten. Naar oud voorbeeld? Afmeting: L 23 cm. In goede staat.
19e Eeuws Oosters/Perzisch langgeweer met vuursteen mechaniek. Afmeting: L 163 cm. In redelijk/goede staat.