Grote antieke porseleinen schotel met Chinees decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 33,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse handbeschilderde blikken wandklok. Weekloper, stil uurwerk, met touwtjesslinger. Afmeting: 39 x 13 x 15 cm. In goede staat.
Notenhouten Warmink tafelklok met notenhouten wandconsole. Halfuur-slag + maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29 cm. Console: 23 cm. In goede staat.
Antieke houten geëboniseerde Franse datumpendule met doorlopende kalender, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1880. Alle functies getest. Afmeting: 44 x 32 x 16 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kraagvaas met Familie Rose draken decor. Met sokkel. Afmeting: 51,5 x Ø 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sung vaas met grijs glazuur. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren/goud decor. Afmeting: Ø 21 - 23 cm. In goede staat.
Antiek Frans Carrara marmeren portaal klokkenstel met brons. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met ridder + vaandel. Circa 1835. Goede vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antieke twee-delige Franse porseleinen Charles Dix figuren pendule met goud decor. Monogram J.P. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén haarlijn achterkant, verder goed. Afmeting: H 49,...
Antieke 835/000 zilveren geboortelepel met gevlochten steel en afbeelding 'de liefde'. Met inscriptie 1826 den 9 September is geboren Doekele Feekes De Boer. Mr. J. Heemstra-Makkum. jl: R. 1826. L 18,...
Antieke Japanse/Chinese plated messing opiumpijp met cloisonné. Gesigneerd met bodemmerken onder pijp en houder. Circa 1900. 7-Delig. Afmeting: L 29 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen miniatuurvaas met Lange Lijs decor en zilveren bovenrand. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse bronzen voorwerpen. 1x Oorvaas met cloisonné + bodemmerk. 1x Rookverdrijver. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Chine de Commande bord met figuren decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/landschap decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose tafellamp met floraal/paradijsvogel decor. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Drie maal divers metaalwerk. Bestaande uit: Antieke gietijzeren Buderus plaquettte. Grote antieke kopergeslagen Perzische schaal met floraal decor. Antieke Perzische schenkkan met tekens en floraal de...
Spaans diorama van een zeilschip + Spaanse tekst betreffende het schip en jaargetallen 1868 - 1901. Afmeting: 38 x 50 x 7 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten theestoof met messing. Circa 1900. Afmeting: 52 x 32 x 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen blauw-witte knobbelvaas met floraal decor. Afmeting: H 23,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot met floraal decor. Afmeting: 17 x Ø 16 cm. In goede staat.
Antiek gegraveerd penvuur revolver. Bewerkte kolf met fabeldier. Genummerd. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Vijf Oost-Duitse medailles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.