Antieke twee-delige Franse porseleinen Charles Dix figuren pendule met goud decor. Monogram J.P. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén haarlijn achterkant, verder goed. Afmeting: H 49,...
Vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met ridder + vaandel. Circa 1835. Goede vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Vier zilveren miniaturen, met een kachel, 925/000, voorzien van schep en tang, een kolenbak, een haardset met schelpdecor en een vuurpan, 835/000. 3x,2,5x7cm, ø3,5x2cm, ø3x5cm en 4x10cm. Totaal ca 11...
Onduidelijk. Verso Paul Emile Leconte. 20e Eeuw. Danseressen plein air. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 17 cm. In goede staat.
Antiek Frans Carrara marmeren portaal klokkenstel met brons. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Drie Duitse Meissen porseleinen soepborden met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Hollands gebedenboek. 19e Eeuw. 'Heer gij zijt de ondersteuning mijns ouderdans'. Uitgave Mosmans Den Bosch. Grote letter uitgave. Met zilveren klamp met evangelisten. Afmeting: 15 x 10 x 4 cm. In goe...
Antiek Oostenrijks porseleinen servies met diverse vis decors. Victoria Carlsbad Austria. Onder andere: 12 kleine borden (divers), grote geschulpte schaal, sauskom, 12 borden, dekselschaal. Enkele chi...
Antieke Duitse of Franse porseleinen verdeelschaal met handgeschilderd vogel met nest/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 11 x 32 x 39 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Heidegezicht met herder, hond en zijn schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Bijbel, het nieuwe testament 1884, bekleed met schildpad en voorzien van een zilveren gecontourneerd slot versierd met graveerwerk, samengesteld. MT.: gebr. Reitsma, Heerenveen, jl.: s:1877. 12x6,5x3,...
Onduidelijk gesigneerd linksonder. 20e Eeuw. Vrouwelijk naakt. Afmeting: H 67 x B 40 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose tafellamp met floraal/paradijsvogel decor. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/landschap decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Chine de Commande bord met figuren decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Twee antieke terracotta figurengroepen. Circa 1890. Bronskleurige patina. Eén figuur chips basement. Afmeting: 32 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Christine Chaplin. 1842 - ? Wandelende figuren in landschap. Lithografie, monotype op papier. Afmeting: H 19 x B 16 cm. In goede staat.
Grote keramieken boxer hond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Acht antieke keramieken bekers. Drie creme-kleurige Societe Ceramique Maastricht. Vijf herdenkingsbekers, koningshuis, divers. Waarvan één rand gelijmd. Afmeting: 10 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke houten geëboniseerde Franse datumpendule met doorlopende kalender, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1880. Alle functies getest. Afmeting: 44 x 32 x 16 cm. In goede staat.
Notenhouten Warmink tafelklok met notenhouten wandconsole. Halfuur-slag + maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29 cm. Console: 23 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse handbeschilderde blikken wandklok. Weekloper, stil uurwerk, met touwtjesslinger. Afmeting: 39 x 13 x 15 cm. In goede staat.
Antiek aquarel. Brand in huis van vermaak. Humoristisch aquarel met vrouwelijk naakt. Aquarel op papier. Afmeting: H 21 x B 35 cm. In goede staat.
K. Victor Mayr, 1944. 1882-1974 Papegaaien in bomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.