Twee Chinees porseleinen chicken cups. Met bodemmerk. Afmeting: 4,2 x Ø 8,1 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met figuren in tuin decor. Chip tuit. Afmeting: 14 x 20 x Ø 12 cm. In goede staat.
Mooie gouden rozetring, 750/000, met diamant en saffier. Fraaie entourage ring, in bloemvorm met strakke randen voorzien van een ovaal geslepen blauw saffier, wat beschadigd, ø 6,5x5 mm, met daaromhee...
Geelgouden oorstekers, 585/000, met saffier. Gebogen oorstekers met 2 banden bezet met carre geslepen saffieren. Grootte 8,5x14mm. totaal ca 3,0 gram. In goede staat
Antieke zilveren mosterdlepel, 833/000, geheel glad met puntsteel. L 10 cm. Mr. I. C. van Sonsbeek-Schoonhoven (1888-1899). En een stel 925/000 zilveren zoutschepjes met ronde bak en gladde steel. She...
Zilveren beeld, 925/000, van 2 spelende otters op een boomstam. Geplaatst op een ovaal houten basement. Silverfilled Sheffield, jl.: m:1986. 28x16x20cm. In goede staat
Lot zilveren sieraden met broches met filigrain, een mandje met kleurstenen en een armband met blauwe steen. ca 43 gram. In goede staat
Geelguden solitairhanger, 585/000, met zirconia. ø 8mm. ca 0,7 gram. In goede staat
Geelgouden creolen, 585/000, b0lmodel met een gefacetteerde bewerking aan de voorkant. ø 2,4mm dik. ø 16 mm. ca 0,8 gram. nieuw
Zilveren suikerbak, BWG, schuitvormig, gemaakt uit filigrain in bloemdecor geplaatst op schuitvormige voet , voorzien van rode glazen binnenbak met gouden rand. 20x10x14cm. In goede staat
Oud Perzisch kleed. Bont/floraal. Afmeting: 188 x 106 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi diepe borden. Met vijverpartij/kraanvogel decor. Gecontourneerde omranding. Eén minimale chip. Afmeting: H 4,5 x Ø 20,2 cm. In goede staat.
Fraaie 800/000 zilveren gebaktang met putti's op de vingergrepen en florale opengewerkte bakken met C-voluten. Afmeting: L 17 cm. Gewicht circa 62 gram. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met spinel. Ring met een smaragdvormig geslepen synthetisch blauw spinel. .10x8mm. ø 53. ca 1,6 gram. In goede staat
Koloniaal zilveren kistje, 800/000, rechthoekig model geplaatst op 4 pootjes, versierd met floraal koloniaal graveerwerk langs de hoeken en in een ruitvorm in het midden. Om het kistje zitten rozetten...
Drie Perzische kleden. 2x bidkleed, 1x kameelzak. Floraal decor. Afmeting: 67 - 130 cm. In goede staat.
835/000 Zilveren sierlepel met gevlochten steel, bekroond met melkmeisje gedreven bak met oud Hollandse voorstelling en tekst Holland Volendam. L 21 cm. Mr. H. Hooykaas-Schoonhoven. jl: K 1920. Gewich...
Lot zilveren sieraden, 835/000, met o.a. boordknopen model Zeeuwse knoppen, collier en armbanden met bedels en een hanger met hematiet. totaal 72,4 gram.
Fraai servies, 925/000, 4 delig met een koffiekan, theekan, melkkan en een suikerpot, in LouisXVI-stijl, op ronde voet met filetranden, en versierd met acanthusbladeren en lauwerkransen. MT.: Risler &...
Fles brandy , Miguel Torres, fles Sealord tawny port, fles Santelmo ruby port.
Zilveren reiswekker, 925/000, in een rechthoekig bewerkte kast voorzien van krullen, rasterpatroon en bloembewerking. Met een uurwerk van Howell & James LTd, to the Queen, London.S.W. Geplaatst op kle...
Antieke 18e eeuwse zilveren lepel met initialen en toetsgroef. Steelaanzet kraallof met filet en steel met Haags lof. L 22 cm. Mr. Severijn-Schiff-Nijmegen. Circa 1780. Gewicht circa 56 gram. In goede...
Rode Perzische loper met floraal decor. Afmeting: 77 x 285 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse dubbelgebogen eikenhouten Barok commode. Circa 1880. Afmeting: 82 x 50 x 97 cm. In goede ongerestaureerde staat.