Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Chinese chicken cups
Resultaat: 190 EUR

Twee Chinees porseleinen chicken cups. Met bodemmerk. Afmeting: 4,2 x Ø 8,1 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen trekpot met figuren in tuin decor. Chip tuit. Afmeting: 14 x 20 x Ø 12 cm. In goede staat.

Gouden rozetring met saffier en diamant
Startprijs 250 EUR

Mooie gouden rozetring, 750/000, met diamant en saffier. Fraaie entourage ring, in bloemvorm met strakke randen voorzien van een ovaal geslepen blauw saffier, wat beschadigd, ø 6,5x5 mm, met daaromhee...

Gouden oorstekers met blauw saffier
Resultaat: 110 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met saffier. Gebogen oorstekers met 2 banden bezet met carre geslepen saffieren. Grootte 8,5x14mm. totaal ca 3,0 gram. In goede staat

Zilveren mosterlepel & zoutscheppen
Resultaat: 90 EUR

Antieke zilveren mosterdlepel, 833/000, geheel glad met puntsteel. L 10 cm. Mr. I. C. van Sonsbeek-Schoonhoven (1888-1899). En een stel 925/000 zilveren zoutschepjes met ronde bak en gladde steel. She...

Zilveren beeld, Spelende otters
Startprijs 350 EUR

Zilveren beeld, 925/000, van 2 spelende otters op een boomstam. Geplaatst op een ovaal houten basement. Silverfilled Sheffield, jl.: m:1986. 28x16x20cm. In goede staat

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 60 EUR

Lot zilveren sieraden met broches met filigrain, een mandje met kleurstenen en een armband met blauwe steen. ca 43 gram. In goede staat

Gouden hanger met zirconia
Startprijs 70 EUR

Geelguden solitairhanger, 585/000, met zirconia. ø 8mm. ca 0,7 gram. In goede staat

Gouden creolen
Startprijs 70 EUR

Geelgouden creolen, 585/000, b0lmodel met een gefacetteerde bewerking aan de voorkant. ø 2,4mm dik. ø 16 mm. ca 0,8 gram. nieuw

Zilveren suikerbak met rood glas
Startprijs 200 EUR

Zilveren suikerbak, BWG, schuitvormig, gemaakt uit filigrain in bloemdecor geplaatst op schuitvormige voet , voorzien van rode glazen binnenbak met gouden rand. 20x10x14cm. In goede staat

Perzisch tapijt, 188 x 106 cm.
Resultaat: 110 EUR

Oud Perzisch kleed. Bont/floraal. Afmeting: 188 x 106 cm. In goede staat.

2 Chinese Kang Xi borden Ø 20,2 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi diepe borden. Met vijverpartij/kraanvogel decor. Gecontourneerde omranding. Eén minimale chip. Afmeting: H 4,5 x Ø 20,2 cm. In goede staat.

Zilveren gebaktang
Resultaat: 100 EUR

Fraaie 800/000 zilveren gebaktang met putti's op de vingergrepen en florale opengewerkte bakken met C-voluten. Afmeting: L 17 cm. Gewicht circa 62 gram. In goede staat.

Gouden ring met blauwe steen
Startprijs 80 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met spinel. Ring met een smaragdvormig geslepen synthetisch blauw spinel. .10x8mm. ø 53. ca 1,6 gram. In goede staat

Koloniaal kistje
Startprijs 1.200 EUR

Koloniaal zilveren kistje, 800/000, rechthoekig model geplaatst op 4 pootjes, versierd met floraal koloniaal graveerwerk langs de hoeken en in een ruitvorm in het midden. Om het kistje zitten rozetten...

3 Perzische kleden
Resultaat: 80 EUR

Drie Perzische kleden. 2x bidkleed, 1x kameelzak. Floraal decor. Afmeting: 67 - 130 cm. In goede staat.

Zilveren sierlepel, 1920
Resultaat: 80 EUR

835/000 Zilveren sierlepel met gevlochten steel, bekroond met melkmeisje gedreven bak met oud Hollandse voorstelling en tekst Holland Volendam. L 21 cm. Mr. H. Hooykaas-Schoonhoven. jl: K 1920. Gewich...

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 90 EUR

Lot zilveren sieraden, 835/000, met o.a. boordknopen model Zeeuwse knoppen, collier en armbanden met bedels en een hanger met hematiet. totaal 72,4 gram.

4-Delig zilveren servies
Startprijs 1.700 EUR

Fraai servies, 925/000, 4 delig met een koffiekan, theekan, melkkan en een suikerpot, in LouisXVI-stijl, op ronde voet met filetranden, en versierd met acanthusbladeren en lauwerkransen. MT.: Risler &...

Fles Torres brandy, Santelmo port en Sealord port
Resultaat: 40 EUR

Fles brandy , Miguel Torres, fles Sealord tawny port, fles Santelmo ruby port.

Zilveren reiswekker
Resultaat: 375 EUR

Zilveren reiswekker, 925/000, in een rechthoekig bewerkte kast voorzien van krullen, rasterpatroon en bloembewerking. Met een uurwerk van Howell & James LTd, to the Queen, London.S.W. Geplaatst op kle...

Antieke zilveren lepel, 1780
Startprijs 90 EUR

Antieke 18e eeuwse zilveren lepel met initialen en toetsgroef. Steelaanzet kraallof met filet en steel met Haags lof. L 22 cm. Mr. Severijn-Schiff-Nijmegen. Circa 1780. Gewicht circa 56 gram. In goede...

Perzische loper, 77 x 285 cm.
Resultaat: 100 EUR

Rode Perzische loper met floraal decor. Afmeting: 77 x 285 cm. In goede staat.

Dubbel gebogen Barok commode
Resultaat: 150 EUR

Antieke Hollandse dubbelgebogen eikenhouten Barok commode. Circa 1880. Afmeting: 82 x 50 x 97 cm. In goede ongerestaureerde staat.