K. Victor Mayr, 1944. 1882-1974 Papegaaien in bomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Antiek aquarel. Brand in huis van vermaak. Humoristisch aquarel met vrouwelijk naakt. Aquarel op papier. Afmeting: H 21 x B 35 cm. In goede staat.
Christine Chaplin. 1842 - ? Wandelende figuren in landschap. Lithografie, monotype op papier. Afmeting: H 19 x B 16 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd linksonder. 20e Eeuw. Vrouwelijk naakt. Afmeting: H 67 x B 40 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Heidegezicht met herder, hond en zijn schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Verso Paul Emile Leconte. 20e Eeuw. Danseressen plein air. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 17 cm. In goede staat.
J. Bardot/Barboth. 19e Eeuw. Meisje in klederdracht met handspiegel. Pastel op papier. Afmeting: H 95 x B 70 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Bomschuiten op strand met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.
Willem Paerels. 1878 - 1962. Belgische School. Vissersboten in baai bij duinen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 70 x B 88 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. Gezicht op Zierikzee. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Naar P.P. Schiedges. Landschap met schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 65 cm. In goede staat.
Collier van barnsteen met ronde en vierkante kralen, verlopend in grootte. ø8,5mm, 10x10x10mm-20x20x20mm. lengte 90 cm. ca 98 gram. In goede staat
Twee paar gouden oorknoppen, 585/000. Een paar tricolour oorknoppen driehoekig gecontourneerd model, 6x8mm, en een paar geelgouden gematteerde oorknoppen, buisvormig ovaal, bezet met een zirconia. 10x...
Lot met 5 armbanden met edelstenen kralen, met o.a. granaat, parel en goudsteen.
Armband met parel en granaat aan een geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen zoetwaterparels en gefacetteerde granaten, ø6mm. Bevestigd aan een ronde bewerkte sluiting met geschulpte rand en...
Geelgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Ring met een slag bezet met 2 rijen met in totaal 22 carre geslepen saffieren. Over de slag loopt een geelgouden band bezet met 16 briljant geslepen d...
Lang zilveren koordcollier, 925/000, met aan de uiteinden 2 zwarte kralen. totale lengte 128 cm. d.m.v. een knoop te sluiten. Totaal ca 33,6 gram. ø ketting 4mm, ø bollen 10 mm. In goede staat
Geelgouden oorknoppen, 585/000, met granaat. Oorschroeven met rozet bezet met granaten. ø 11mm. ca 3,9 gram. In goede staat
Lot edelstalen sieraden met manchetknopen, armband en 6 ringen en 2 chokers gecombineerd met goud.
Drie Chinees porseleinen plaquettes met diverse decors. Eén tegel gelijmd, rest goed. Afmeting: 21 - 26 cm. In goede staat.
Antieke 835/000 zilveren geboortelepel met gevlochten steel en afbeelding 'de liefde'. Met inscriptie 1826 den 9 September is geboren Doekele Feekes De Boer. Mr. J. Heemstra-Makkum. jl: R. 1826. L 18,...
Antieke Engelse eikenhouten houtgestoken kolenbak. Circa 1880. Neo Renaissance. Afmeting: 60 x 36 x 36 cm. In goede staat.
Antiek gegraveerd penvuur revolver. Bewerkte kolf met fabeldier. Genummerd. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Vijf Oost-Duitse medailles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.