Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken kapstok
Resultaat: 60 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten gestoken kapstok met ranken/leeuwenkoppen. Neo Renaissance. Circa 1900. Afmeting: 101 x 25 x 20 cm. In goede staat.

Mahonie Louis Seize penantkastje
Resultaat: 60 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Seize penantkanst. Ongerestaureerd. Circa 1800. Afmeting: 89 x 88 x 45 cm. In matige staat.

Oude fauteuil
Resultaat: 60 EUR

Oude fauteuil met rozensnijwerk en goede velours stoffering. Afmeting: 108 x 80 x 70 cm. In goede staat.

Antieke spiegel, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke Louis Seize-stijl spiegel met facet geslepen spiegelglas en ovale lithografie. Circa 1900. Enkele stukjes stucwerk missen bij strik. Afmeting: H 90 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.

Louis Philippe fauteuil, 1870
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse notenhouten Louis Philippe fauteuil. Circa 1870. Bijgekleurd. Afmeting: 110 x 72 x 52 cm. In redelijke staat.

Twee Perzische kleden
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Perzische kleden met floraal decor. Afmeting: 120 - 150 cm. In goede staat.

Antiek houtgestoken figuur
Resultaat: 60 EUR

Antiek houtgestoken figuur. Jongen. Vermoedelijk Duitsland. 19e Eeuw. Afmeting: 55 cm. In redelijke staat.

Russisch orthodox Heilig figuur
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuws Russisch orthodox houtgesneden Heilig figuur met restpolychromie. Afmeting: 34 cm. Onderarmen missen. In goede staat.

2x A.D. Copier dikwandige vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee Hollandse A.D. Copier Leerdam dikwandige glazen vazen. 1936. Grote vaas chips buitenwand. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke karaffen
Resultaat: 60 EUR

Twee zware antieke facet geslepen kristalglazen karaffen met gesatineerd floraal decor. Circa 1930. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Art Deco kristalglazen toiletset
Resultaat: 60 EUR

6-Delige Art Deco kristalglazen toiletset. Circa 1930. Enkele chips. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

7x Delfts blauw
Resultaat: 60 EUR

Zeven delen Delfts Fayence. 20e Eeuw. Onder andere; wandschotel van Porceleyne Fles, dekselvaas van Petrus Regout, lampenvoet van Sphinx Boch et cetera. Afmeting: 14 - 39 cm. In goede staat.

5x Engelse porseleinen honden
Resultaat: 60 EUR

Vijf Engelse porseleinen Staffordshire honden. Zogenaamde bordeel honden. Circa 1900. Eén hoofd gelijmd. Afmeting: 11 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

Franse rozensteker
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Franse porseleinen rozensteker vaas met goud/wapen/tekst decor + annotatie 1857. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

3x Societé Ceramique vazen
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke Hollandse keramieken vazen. Societé Ceramique. 1x Jugenstil oorvaas, landschap decor, Societé Ceramique, circa 1910. 1x Jugendstil oorvaas, koeien decor, Societé Ceramique, circa 1910. 1x...

3x Reservisten bierpullen
Resultaat: 60 EUR

Drie oude/antieke Duitse porseleinen reservisten bierpullen. Twee maal reproductie. Eén maal antiek, beschadigd. Regiment Wilhelmina Niederlande Husaren. Afmeting: 18 - 28 cm. In matig/goede staat.

Lot oud/antiek Duits porselein
Resultaat: 60 EUR

Lot oud/antiek Duits porselein. Bestaande uit: 12x Fürstenberg eierdoppen. 1x handbeschilderde schaal met floraal/insecten en goud decor, 19e eeuw. 1x Hutschenreuther tablet met roze roos decor. Afmet...

Porseleinen figuur, Vrouw
Resultaat: 60 EUR

Duits porseleinen vrouw in jurk met goud decor. 60er-Jaren. Gemerkt met kroon en W 1764. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

4 Indische olifanten van keramiek
Resultaat: 60 EUR

Vier Indische olifanten van keramiek. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 43 cm. In goede staat.

4x Hollands keramiek
Resultaat: 60 EUR

Vier delen oud/antiek Hollands keramiek. Bestaande uit: Rhodian plateel knobbelvaas. Delft polychrome vijzel. Delfts Bleu menage-set. Westraven Delft polychrome presenteertablet. Afmeting: 16 - 48 cm....

Porseleinen valk
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke Duitse porseleinen valk. Gesigneerd M. Herman Fritz. Fraureuth Kunstabteilung. Circa 1920. Afmeting: 28 x 33 x 17 cm. In goede staat.

19e Eeuwse bokaalvaas
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse (Duitse) porseleinen bokaalvaas met messing rand. Onduidelijk gemerkt, Höchst? Porseleinen bovenrand beschadigd. Afmeting: H 12 cm. In redelijke staat.

2 Chinese penselenpotten
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Chinese bamboe gesneden penselen vazen met gedetailleerde geschriften, landschap/floraal decor. Krimpnaden. 19e Eeuw. Afmeting: H 20 x Ø 7 cm. In goede staat.

2x Chinese snuffbottles
Resultaat: 60 EUR

Twee Chinees porseleinen snuffbottles met bodemmerk. Eén maal met erotisch decor. Eén maal met kraanvogel decor. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.

Lot kleine Kutani vazen (15x)
Resultaat: 60 EUR

Vijftien stuks 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen miniatuur vazen. Divers. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.

4x Oosters brons
Resultaat: 60 EUR

Vier delen Oosters brons. Bestaande uit: Monnik staande op lotusbloem. Twee amuletten. En een gesigneerde, G.B., zeepaarden sculptuur. Afmeting: 13 - 19 cm. In goede staat.

Oude Chinese tea-brick
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinese tea-brick met tempel voorstelling en karaktertekens. Afmeting: 23,5 x 19 x 3 cm. In goede staat.

4x Chinees steengoed
Resultaat: 60 EUR

Vier delen Chinees steengoed. 3x Vaas. 1x Zalfpot. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.

4 Chinese schalen Ø 12 cm.
Resultaat: 60 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schaaltjes met figuur in tuin decor. Twee schalen haarlijn. Twee schalen goed. Afmeting: Ø 12 cm. In redelijk/goede staat,

2x Portret Chinese keizer
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Chinees geschilderde voor-ouder portretten met goudverf. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 30 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese kan
Resultaat: 60 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kan met floraal decor en bodemmerk. Handvat + bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 22 cm. In redelijke staat.

3x Japanse kop en schotels
Resultaat: 60 EUR

Drie 19e eeuwse Japans Imari porseleinen kop + schotels. Floraal/goud decor. Afmeting: 5 - 14 cm. In goede staat.

5x Imari kop en schotels
Resultaat: 60 EUR

Vijf 18e - 19e eeuwse Imari porseleinen kop en schotels. Divers. Eén kop haarlijn, één kop chip, rest goed. Eén schotel beschadigd, rest goed. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse zilveren lepel, 1796
Resultaat: 55 EUR

Antieke 18e eeuwse zilveren lepel. Bak met enkel lof, rug en steel rond model met kam. Inscriptie JH 1796. Gewicht circa 49 gram. In goede staat.

Zilveren poederdoos
Resultaat: 50 EUR

Zilveren poederdoos, 835/000, rechthoekig gecontourneerd model versierd met florale gravure met bloemen en krullen. Het achterdeksel is voorzien van guillochepatroon grootte 6,5x7cm. ca 67 gram. In go...

Zilveren miniatuur golfspeler
Resultaat: 50 EUR

Zilveren miniatuur golfspeler, 835/000, met golftas en met club in de hand. jl.: f:1990. 4x3x8cm. totaal ca 56 gram. In goede staat

Zilveren pepermuntdoos
Resultaat: 50 EUR

Zilveren pepermuntdoos, 833/000, vierkant gecontourneerd model versierd met filigrain en opgesoldeerde appliqueen. MT.: Jacobus van Dam, Schoonhoven. jl.:e. 1864. 5x5x2,5cm. ca 35 gram. Een enkel deuk...

4 Zilveren bestekdelen
Resultaat: 50 EUR

Lot met 4 zilveren bestekdelen, 833/000, met een taartschep met een lofje aan de steel, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.:p:1925, 2 suikerscheppen met gecontourneerde bak en één voorzien van ee...

3 Delen zilver
Resultaat: 50 EUR

Drie zilveren bakjes, BWG, rond bakje op voet versierd met meanderpatroon en floraal decor. Ovaal dekseldoosje met floraal decor langs de zijkanten en de rand en een ovaal doosje met kruldecor op het ...

Staphorster mantelhaak
Resultaat: 50 EUR

Staphorster zilveren mantelhaak, 835/000, gecontourneerd model met versiering, de haak is voorzien van een gravure: J.M.R. MT.: A.J.Keus, wed. A.O.Drost, Staphorst, 1949-1983. ca 39 gram, 12x5cm. In g...

Bonbonniere & lepel
Resultaat: 50 EUR

Kristallen bonbonniere en zilveren lepel. Rechthoekige schaal met gecontourneerde randen, voorzien van zilveren beugel, 925/000, versierd met graveerwerk. 19x13x14cm, enkele chips langs de rand, en e...

Bijbel met zilveren slot
Resultaat: 50 EUR

Bijbel, het nieuwe testament, 1862, met bruin leren kaft voorzien van een zilveren slot, 833/000. Gecontourneerd model versierd met graveerwerk. MT.: J.Kooiman, Schoonhoven jl.:g:1866. 9x16x5cm. In ...

Plated toiletgarnituur
Resultaat: 50 EUR

Vier-delig plated toilet-garnituur. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.

Zilveren natfruitschep, 1935
Resultaat: 50 EUR

Zilveren natfruitschep, 833/000, met florale opengewerkte bak en afbeelding van Jezus met Samaritaanse vrouw bij waterput. Fraaie steel met kroondragende vrouw. L 18 cm. Zaanlandse Zilversmederij-Haa...

Zilveren natfruitschep, 1950
Resultaat: 50 EUR

Zilveren natfruitlepel met spitse florale opengewerkte bak en steel. 835/000 L 18 cm. Mr. Schoorl-Zilver n.v. Amsterdam/Loenen. jl: P 1950. Gewicht circa 26 gram. In goede staat.

3 Zilveren lepels
Resultaat: 50 EUR

Drie zilveren lepels, 833/000, met 2 sauslepels, één met filetrand en één met waaiersteel en een theeduim met filetrand. MT.: o.a. Gerritsen en van Kempen, Zeist. jl,:K:1920. 8,5-16cm. totaal ca 127 g...

Buddha-to-buddha ring
Resultaat: 50 EUR

Zilveren buhda-to-buhda ring, 925/000. breedte 8 mm, ø 52. ca 9,25 gram.

Zilveren collier met 3 zilveren munten
Resultaat: 50 EUR

Zilveren collier, 925/000, met drie zilveren munten, 50 Franse frank, 1974, 1974 en 1977. Twee voorzien van een zilveren muntrand. Totaal ca 114 gram. 70 cm. In goede staat

5 TiSento ringen
Resultaat: 50 EUR

Lot met 5 nieuwe Ti Sento ringen, 925/000, met zirconia's, turkoois en parelmoer. diverse maten, 48-56. Nieuw in originele doos

Lot zilveren horloges 3x
Resultaat: 50 EUR

Lot met 3 zilveren horloges, ovaal horloge met een grove opengewerkt band, 925/000, rond horloge met smalle stijven band en een rechthoekig horloge met opengewerkte rechthoekige schakels voorzien van ...

Zilver vergulde ring
Resultaat: 50 EUR

Zilver vergulde ring, 925/000, met zirconia's. Ring met een ovale kop bezet met een grote ovale cognackleurige zirconia en een rand met witte en een rand met cognackleurige zirconia's. ø20x19mm. ø 56....

Gouden dameshorloge met rekband
Resultaat: 50 EUR

Geelgouden dameshorloge, 585/000, met rekband. Klein ovaal gouden horlogekastje. Mechanisch. gemerkt Monte. Voorzien van een double rekband. 14x16mm. Totaal gewicht horloge 16,2 gram

Gouden oorknoppen
Resultaat: 50 EUR

Geelgouden oorknoppen, 585/000, met diamant. Halfronde oorknoppen versierd met een lijnenbewerking en een witgouden stukje bezet met een kleine singlecut geslepen diamant. 10 mm. ca 0,80 gram. Nieuw

Gouden broche met diamant
Resultaat: 50 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met diamant. Staafbroche met in het midden een markiesvormige opening bezet met een briljant geslepen diamant en 2 kleien geslepen stukjes diamant aan de zijkant. 55 mm. 2,...

Christine Chaplin, Wandelende figuren in landschap
Resultaat: 50 EUR

Christine Chaplin. 1842 - ? Wandelende figuren in landschap. Lithografie, monotype op papier. Afmeting: H 19 x B 16 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Hollandse haven
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollandse haven met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

J. Vincken, Stadsgezicht A'dam met stoomboten
Resultaat: 50 EUR

J. Vincken. Stadsgezicht Amsterdam met stoomboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 40 cm. In goede staat.

Piet Kleinschmit, Landschap met vakwerkhuis
Resultaat: 50 EUR

Piet Kleinschmit. Circa 1920. Landschap met vakwerkhuis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 58 cm. In goede staat.

A. Verhaaf, Zandpad met berkenbomen
Resultaat: 50 EUR

A. Verhaaf. Zandpad met berkenbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

J.C. Zeeman, Bloemstilleven
Resultaat: 50 EUR

J.C. Zeeman 1980. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Antiek affiche 1940 - 1945
Resultaat: 50 EUR

Antiek Hollands affiche 1940 - 1945 Nederland in oorlogstijd. Stichting Heerengracht 597 Amsterdam. Afmeting: H 100 x B 70 cm. In goede staat.

2x Oosterse schilderijen, Indonesië + Chinees
Resultaat: 50 EUR

Twee Oosterse schilderijen. China + Indonesië. Chinees schilderij met paradijsvogels, gesigneerd. Afmeting: H 36 x B 21 cm. En een Indonesisch landschap met figuren, ongesigneerd? Afmeting: H 40 x B 2...

H.J. Wijngaard, Kustgezicht
Resultaat: 50 EUR

H.J. Wijngaard. Circa 1950. Kustgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Floraal stilleven
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Floraal stilleven. Aquarel op papier. Afmeting: H 15 x B 15 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven naar oud voorbeeld
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Stilleven naar oud voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Bronzen schaaltje
Resultaat: 50 EUR

Bronzen Jugendstil schaal met negroïde man in oesterschelp. Circa 1910. Afmeting: 16 x 13 x 4 cm. In goede staat.

Grote wandschotel Ø 41 cm.
Resultaat: 50 EUR

Grote tinnen wandschotel met gravering Henry IV. Circa 1900. Afmeting: Ø 41 cm. In goede staat.

Vier delen antiek tin
Resultaat: 50 EUR

Vier delen antiek tin met bodemmerken. Drie borden + één schenkkan. Afmeting: 16 - 30 cm. In goede staat.

Antieke lamp
Resultaat: 50 EUR

Antieke lamp, ca 1890, compositie materiaal en polychromie. Later geëlectrificeerd. 70x40cm. In goede staat

Antieke kolenkit
Resultaat: 50 EUR

Antieke koperen kolenkit met handbeschildering. Figuren in interieur. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Openhaardset van smeedijzer
Resultaat: 50 EUR

Zes delen smeedijzer voor de openhaard. 19e Eeuw. Onder andere met messing. Afmeting: 39 - 54 cm. In goede staat.

Porto Barros 1975
Resultaat: 50 EUR

Fles Porto Barros Coltheita 1975

4x Koperen steelpannen
Resultaat: 50 EUR

Vier koperen steelpannen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.

2x Bronzen buitenkranen
Resultaat: 50 EUR

Twee bronzen buitenkranen in Empire-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 17 x 17 x 7 cm. In goede staat.

Samovaar + plateelvaas
Resultaat: 50 EUR

Twee delen antiek. Circa 1915. Bestaande uit: Messing Art Nouveau kraantjeskan, gemerkt met adelaar. Kraantje is eraf, maar wel aanwezig, echter iets verbogen. En een Gouda platelen vaas. Decor prinse...

2x Beschilderde tablets
Resultaat: 50 EUR

Twee grote 19e eeuwse handbeschilderde tablets met floraal decor. Afmeting: Ø 50 - 52 cm. In goede staat.

Mahonie theekist
Resultaat: 50 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten theekist met melange glas. Afmeting: 15 x 20 x 14 cm. In goede staat.

Verzameling brief/ansichtkaarten etc.
Resultaat: 50 EUR

Blauwe verzamelmap met Duitse WO I veldpost met postzegels en stempels. Met krantenknipsel 1945, Chemnitz Ambtliche Bekanntmachungen der Stadt Chemnitz 6. Oktober 1945. Afmeting: 14 - 50 cm. In goede ...

2x Oosterse benen flacons
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Oosterse uit been gesneden flacons. Eén maal salamander op vrucht. Eén maal vogels in bosschage. Afmeting: 6,5 - 9 cm. In goede staat.

Antiek Hollands beschilderd vat, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antiek Hollands eikenhouten beschilderd vat. Circa 1900. Met landschap/floraal/spreuk decor. 'Wie het kleyne niet eert is het grote niet weert'. Afmeting: H 38 x Ø 24 cm. In goede staat.

Antieke lakwerk pennendoos
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse lakwerk pennendoos met cavalerie voorstelling. Afmeting: 5,5 x 20 x 3,5 cm. In goede staat.

Koperen kraantjeskan
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Hollandse koperen kraantjeskan met kolenbak, klauwpoten en leeuwenkoppen. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

3x Oude Duitse bierpullen/kan
Resultaat: 50 EUR

Drie oude Duitse bierpullen/kan. 19e - 20e Eeuw. 1x steengoed bierpul met porseleinen plaquette, figuren voorstelling met spreuken, circa 1900. 1x tinnen WMF bierpul met afbeeldingen van schilderijen...

9x Perzisch/Arabisch
Resultaat: 50 EUR

Negen delen Perzisch/Arabisch. Antiek. Brons, koper. Onder andere: Vazen, olielamp, dekseldoos met gravering. Afmeting: 5 - 16 cm. In goede staat.

Schildpad sigarenhouder
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse schildpad sigarenhouder met zilveren beslag. Zilver beschadigd + stukje los erbij. Afmeting: 14 x 9 cm. In redelijk staat.

2x Antieke petroleumlampen, 1900
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Eén maal keramiek, floraal. Eén maal Jugendstil, messing, geëlektrificeerd. Afmeting: 46 - 55 cm. In goede staat.

2x Antieke petroleumlampen, 1890
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke petroleumlampen. Geëlektrificeerd. Circa 1890. Eén maal Majolica, floraal. Eén maal historisme compositie metaal, één barst in lampenkap. Afmeting: 49 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

Oosters schaakspel
Resultaat: 50 EUR

Oosters, houtgesneden schaakspel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 47 x 47 cm. In goede staat.

Junghans tafelklok
Resultaat: 50 EUR

Duitse notenhouten Junghans tafelklok met wekker. Circa 1900. Drie rozetten missen. Afmeting: 50 cm. In redelijk/goede staat.

Staartklok
Resultaat: 50 EUR

Kleine mahoniehouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

Antieke regulateur, 1890
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse notenhouten regulateur. Gemerkt B + W. Circa 1890. Kroon en tollen niet origineel. Afmeting: 100 cm. In redelijke staat.

Comtoise wandklok
Resultaat: 50 EUR

Comtoise wandklok. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Kleine spiegel, H 66 x B 43 cm.
Resultaat: 50 EUR

Kleine 19e eeuwse mahoniehouten spiegel. Afmeting: H 66 x B 43 cm. In goede staat.

Antieke pianokruk, 1910
Resultaat: 50 EUR

Antieke notenhouten verstelbare pianokruk. Circa 1910. Afmeting: 54 cm. In redelijk/goede staat.

Wortelnoten hangvitrine
Resultaat: 50 EUR

Hollandse wortelnoten hangvitrine in Barok-stijl. Twee stukjes lijst weg. Circa 1920. Afmeting: 80 x90 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

Kinderstoel op wielen
Resultaat: 50 EUR

Vroeg 19e eeuwse Duitse vurenhouten kinderstoel op wielen. Afmeting: 46 x 40 x 60 cm. In goede staat.