Grote Chinees porseleinen pelgrim/maan vaas met draken decor. Bodemmerk. Afmeting: 28 x 23 x 12 cm. In goede staat.
Negen Chinees porseleinen Capucine kopjes met floraal decor. Eén kopje beschadigd. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 6 - 7 cm. In goede staat.
Grote wit marmeren buste van E. Villanis. 1858 - 1914. Titel: Galatee. Verso Societe Faise de sculp de d'Art, nr. 2. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 53 cm. In redelijke staat.
Grote zware antieke Franse Louis Seize portaal pendule van zwart marmer. Circa 1800. Chopin a Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Twee applicaties zijkanten missen. Afmeting: 46 c...
Anton Karssen. 1945 - 2019. Bomschuiten op strand met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur + hengsels + bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Familie Rose vazen met floraal/paradijsvogel/insekten decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.
Lot met 4 gouden munten: 2x fl 5,-, 1912 en een gouden tientje, 1933, in broche en een munt Kennedy 1962, in ,muntrand. Totaal ca 19,6 gram. In goede staat
Choker uit zilver met goud bezet met diamant, Jugendstil. Zilveren ankercollier met in het midden een geelgouden element met zilveren bovenkant, voorzien van 2 hangers met 6 kleine diamantjes en 2 gro...
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuin/vlinder decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 38,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal. Bloem-vormig met marmer-achtig glazuur. Afmeting: 5 x Ø 23 cm. In goede staat.
Grote Hollandse Colenbrander Ram vaas. Polychrome. Arnhem Holland. Circa 1920. Model nr. 45 D. Schilder B. Decor Fantaisie. Afmeting: 19 x Ø 9,6 cm. Haarlijn glazuur. Verder in goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x zwart/bruine kom met bodemmerk. 1x wit porseleinen vaas met landschap decor + bodemmerk. Afmeting: 8 - 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen octagonale vaas met florale decors en insecten. 29 cm. In goede staat
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met figuren/floraal decor. Enkele chips deksel/vaas rand. Afmeting: H 49 cm. In goede staat..
Statenbijbel, 1867, oude en nieuwe testament, met zilver, 833/000. Bijbel met zwarte lederen kaft en voorzien van goud op snee, met een dubbele zilveren slot, vier hoekelementen en aanzetstukken met d...
Zeldzaam groot Chinees houtgestoken en gepolychromeerd altaar met liggende boeddha en diverse tempelfiguren. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 136 x 28 x 42 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met draken en goud decor. Oranje-bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
J. Sperlich. 1863 - 1906. Duitse School. Verso origineel etiket. Mopshünde. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 21,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenschotel. Afmeting: Ø 33,2 cm. In goede staat.
Zes-kantige Chinees porseleinen Familie Rose vaas met blauw glazuur en tuin/bloesemdecor. Bodemmerk. Afmeting:H 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met draken/vissen/floraal en goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Tien-delig Duits Marcolini Meissen theeservies. Circa 1800. Bestaande uit: theepot (tuit beschadigd + chips bloem), theebus (dop gelijmd), suikerdoos (deksel gelijmd), 7x kop + 8x schotels (1 schotel ...
Twee Chinees porseleinen knobbelvazen met figuren in coulissen decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kop en schotels met druivenranken decor en vier tekens bodemmerk. Afmeting: 6,5 - Ø 9 cm. In goede staat.
Zilveren brandewijnkom, 833/000, ovaal gelobd model versierd met gedreven familiewapen, geplaatst op een ovale voet en voorzien van grepen uit 2 staande leeuwen die een kroon dragen. MT.: R.Huizinga, ...
Henk Dekker. 1897 - 1974. Platbodem op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten Hollands schrijfkabinet met achter de schuine klep diverse lades, kelder, en geheim vak. Bovenstuk met oplopende kop en snijwerk. Onderstuk met drie laden. Mooie patina. Afmeting...
Antieke Franse bronzen Charles Dix portaalklok met waterval automaat. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Automaat, draai naar glazen spiraal niet. Eén pootje niet origineel....
Gave 19e eeuwse Zwitserse speeldoos met zes melodieën en landschap intarsia op deksel. Speelt mooi en heeft gave kam. Afmeting: 17 x 44 x 24 cm. In goede staat.
Elegante geelgouden choker, 585/000. met diamant. Een fijn vierkant geschakeld collier met in het midden een breed verlopend stuk gemaakt uit bewerkt geruwd goud met in een V-Vorm een briljant geslepe...
Zilveren koffieservies, 4 delig, 800/000, met een koffie en theekan, een melkkan en suikerbak, rond gecontourneerd Biedermeier model, geplaatst op een gecontourneerde voet en voorzien van benen grepen...
Chinees porseleinen vaas met rood-grijs glazuur, ribbels en bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.
Pronkbuffet uit massief eiken, Vlaanderen 1870. Zijkanten met geborste panelen, bovengedeelte gedragen met muzikantfiguren. Onder met breugeliaanse voorstelling. 198x150x62cm. In goede staat
19e Eeuwse Franse boulle pendule. Religieus. Met schildpad en koper-inleg, zijkanten restbeschildering. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Antieke Franse vernikkelde molenpendule met halfuur-slag en molen automaat. wieken bewegen, Slinger mist. Circa 1890. Afmeting: 43 cm. Verder in goede staat.
Vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Vrouw met boeken, ranken en putti. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 45 x 34 x 15 cm. In goede staat.
Vijf stuks 18e eeuwse Chinese Kang Xi porseleinen kop en schotels met floraal decor en gecontourneerde omranding. Eén kopje chip, één kopje haarlijn, twee schotels haarlijn, één schotel chip. Afmeting...
18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Quinze kabinet met snijwerk, klauwpoten en bronzen beslag. Afmeting: 235 x 175 x 60 cm. In goede staat.
Keith Haring nr. 71/200 mogelijke nadruk. Figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 109 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met voor + verso floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met figuren in landschap decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: 18,5 x 20 cm. In goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws Duits historisme Heubach bord. Handbeschilderd met portret en goud decor. Geschilderd door Arma Hillmayer, nach J. Stieler. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.
Antieke bureauset met bronzen reebok + inktpotten en marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 18 x 35 x 22 cm. In zeer goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met rondom figuur decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenkom met blauw glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 23 cm. In goede staat.