Grote 19e eeuwse handbeschilderde koperbeslagen Perzische kist met dansende Perzische vrouwen voorstelling rondom. Afmeting; 69 x 76 x 50 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Jugendstil vitrinekast met geslepen glas + spiegel. Circa 1910. Afmeting: 169 x 95 x 43 cm. In ongerestaureerde staat.
Antieke 19e eeuwse grenenhouten keukenbank. Afmeting: 97 x180 x 37 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Louis Philippe vlinderbank met florale velours stoffering. Lichte beschadiging. Afmeting: 98 x 145 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten secretaire met glasopzet. Circa 1850. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 205 x 110 x 40 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten theetafel met lade. Afmeting: 74 x 83 x 57 cm. In goede staat.
Grote uittrektafel, mahoniehout, massief. ca 1910. Op konische poten. 191x139x76 cm. In goede staat
Armleun fauteuil, eind 20e eeuw. Armleuning gedecoreerd met ramskoppen. 115x80cm. In goede staat
Vergulde halspiegel met kroon en facet geslepen spiegelglas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 100 x B 43 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten dekenkist met panelen en zadeldak. Slot mist. Afmeting: 70 x 65 x 135 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Engelse eikenhouten/mahonie commode met zes lades en bandintarsia. Circa 1850. Afmeting: 131 x 114 x 50 cm. In zeer goede staat.
Kleine 19e eeuwse mahoniehouten spiegel. Afmeting: H 66 x B 43 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten wandspiegel met opbergvak en facet geslepen spiegel. Circa 1900. Afmeting: H 65 x B 38 x D 19 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse eikenhouten linnenpers. Afmeting: 80 x 52 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten dressboy met luik, handdoeklade en kapstok. ca 1900. 110x57x30cm. In goede staat
Vier 19e eeuwse eikenhouten gestoken Henry Deux stoelen. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 113 x 44 x 47 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten verstelbare pianokruk. Circa 1910. Afmeting: 54 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse zeldzame porseleinkast, eikenhout met dubbelgebogen kop. Met 2 deuren. 195x92x30cm. In goede staat
Hollands eikenhouten gestoken Neo Renaissance wandrek. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 46 x 147 x 22 cm. In goede staat.
Vier Franse notenhouten Henri Deux stoelen, ca 1880 92x40x42cm. In goede staat
Antieke hutkoffer met houten banden en met jutte bekleed. ca 1900. 48x80x53cm. In goede staat
Antieke vurenhouten hutkoffer met ijzeren banden, ca 1900. 60x100x47cm. In goede staat.
Franse kast, 2 delig, omstreeks 1860, lichteiken. 4 Deuren en in het midden 3 laden. In zeer goede staat. 230x142x52cm.
Engels kabinet, ca 1760. Voorkant, onder- en bovenkant met aangeborste panelen. Onder met 3 laden. Recentelijk gerestaureerd. 192x175x54cm.