Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2021

AD-  

Veiling vanaf donderdag 7 januari 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
3147 Resultaten
Antieke hanglamp, 1920
2124
Antieke hanglamp, 1920
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Lamp met putti
2123
Lamp met putti

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee schemerlampen
2122
Twee schemerlampen

Resultaat:

40 EUR

2 Tafellampen
2121
2 Tafellampen
Startprijs 40 EUR
Bronzen hanglamp
2120
Bronzen hanglamp
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Kroonluchter
2119
Kroonluchter

Resultaat:

140 EUR

Antieke bureaulamp, 1900
2118
Antieke bureaulamp, 1900
Startprijs 60 EUR
Albasten tafellamp
2117
Albasten tafellamp
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Zakkroonluchter
2116
Zakkroonluchter

Resultaat:

90 EUR

Antieke Jugendstil hanglamp, 1915
2115
Antieke Jugendstil hanglamp, 1915
Startprijs 240 EUR
Verkocht
Kleine zakkroonluchter met kristal
2114
Kleine zakkroonluchter met kristal

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
6 Hangende lampenbollen
2113
6 Hangende lampenbollen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Historisme-stijl inktstel
2112
Historisme-stijl inktstel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Grote speculaasplank
2111
Grote speculaasplank

Resultaat:

40 EUR

17e/18e Eeuwse geldkist
2110
17e/18e Eeuwse geldkist
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Sigaren humidor
2109
Sigaren humidor

Resultaat:

110 EUR

Gietijzeren plaquette
2108
Gietijzeren plaquette
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Vier smeedijzeren wildkronen
2107
Vier smeedijzeren wildkronen

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Tod's tas
2106
Tod's tas

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Menselijke hand onder stolp
2105
Menselijke hand onder stolp

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Oosterse schoenpoestkist
2104
Oosterse schoenpoestkist

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee wandblakers
2103
Twee wandblakers

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
4x Miniatuur schilderijen
2102
4x Miniatuur schilderijen

Resultaat:

120 EUR

Antieke plaquette, 1900
2101
Antieke plaquette, 1900
Startprijs 50 EUR