Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen figuur, Liggende naakte vrouw met bondage
Resultaat: 150 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Liggende naakte vrouw met bondage. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 16 x 11 cm. In goede staat.

Zilveren set sieraden met parel
Resultaat: 60 EUR

Set met zilveren sieraden met parel en zirconia's, 925/000. Een hanger, ring en oorknoppen met een rozet. In het midden bezet met een parel en daaromheen een rand met zirconia's. ø 13-17 mm. totaal c...

Karaf met zilver
Resultaat: 150 EUR

Kristallen schenkkaraf, fraai versierd met geëtste bewerkingen en geplaatst op een ronde zilveren voet. De karaf is voorzien van een stop met zilver en een ketting met zilveren element om de hals. 833...

Witgouden choker met opaal en diamant
Startprijs 350 EUR

Witgouden choker, 585/000, met opaal en diamant. Venetiaans collier het midden een rij met 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,24 ct. En daaronder een ovale zetkast met een blauw opaal triplet....

17e - 18e Eeuwse Chinese schotel Ø 23 cm.
Startprijs 500 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen gecontourneerde schotel met floraal/landschap/paradijsvogel/Foo-hond decor. Afmeting: Ø 23 cm. Minimale randschilfers. In goede staat.

5x 18e Eeuwse Chinese borden
Resultaat: 150 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen borden. Divers. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Kang Xi, Quan Lung. Haarlijnen en/of chip. Afmeting: Ø 22 - 27 cm. In matig/redelijke staat.

Creolen met groen en rood emaille
Startprijs 40 EUR

Creolen, 333/000, met emaille. Bolle creolen met scharnier voorzien van blauw, groen en rood emaille. ø buis 3,6 mm. ø 27 mm. totaal ca 3,1 gram. in goede staat

Inktpot + roulettespel
Resultaat: 110 EUR

Twee delen antiek. 1x Jugendstil inktset (zonder reservoir), circa 1900. 1x Houten roulettespel met been, circa 1900. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.

Zilveren lepel, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Zilveren lepel, 18e eeuw, met rattenstaart en gecontourneerde steel. Voorzien van gravure A.E. MT.: W.L.Stellingwerf, Zwolle jl.:N:1776. 21 cm. ca 43 gram In goede staat

Grammofoon in kast
Startprijs 150 EUR

Antieke eikenhouten grammofoon met spiegeldeur + platenhouder. Melodia. Circa 1910. Functie niet getest. Afmeting: 103 x 45 x 49 cm. In goede staat.

Lips kluis
Startprijs 60 EUR

Lips cijfercombinatie kluis mechaniek. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 14 x 13 cm. In goede staat.

8x Koek/speculaas planken
Resultaat: 140 EUR

Acht stuks 19e eeuwse houten speculaasplanken. Afmeting: 20 - 27 cm. In goede staat.

Gouden oorknoppen met granaat
Startprijs 110 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met granaat. Ovale rozetoorknoppen met in het midden een ovaal gefacetteerde granaat en een rand met 8 gefacettteerde granaatjes. ø oorknop 10x12mm. ca 3,0 gram. In goe...

Gouden choker met smaragd en diamant
Startprijs 500 EUR

Elegante geelgouden choker, 750/000, met smaragd en diamant. Gouden luna-collier met in het midden een V-vormig element centraal voorzien van een peervormig gefacetteerde smaragd,6x3,5mm, met aan weer...

Gouden ring met amethist
Resultaat: 120 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met amethist. Ring met een ovale zetkast bezet met een ovaal gefacetteerde amethist, 15x12mm. ø55 ca 4,7 gram. In goede staat

2 Zilveren schalen
Startprijs 150 EUR

Twee zilveren schalen, 830/000, ovale bonbonschaaltjes beiden versierd met hamerslagdecor en robben. 17,5x11,5x3cm en 18x12x3cm. MT: 1x Jakob Grimminger, Schwabisch Gmund. Totaal ca 185 gram. In goede...

G. Bailly, Meisje met pet
Startprijs 340 EUR

Antiek Frans verguld bronzen figuur op marmeren basement. Meisje met pet en benen gezicht. Door Georgette Louis Bailly. Circa 1920. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

2x Antieke Maria beelden, 1900
Resultaat: 70 EUR

Twee grote antieke gips gegoten Maria beelden. Circa 1900. Enkele lichte beschadigingen. Afmeting: H 42 - 46 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese dekseldoos
Resultaat: 850 EUR

Chinees porseleinen hoekige dekseldoos met figuren/karaktertekens en floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: 7 x 18 x 13 cm. In goede staat.

Art Deco tafellamp
Resultaat: 120 EUR

Metalen Art Deco tafellamp. Circa 1920. Licht brandt in huisje. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte trekpot met hoogwaardigheidsbekleder decor. Afmeting: 14 x 15 x 7 12 cm. In goede staat.

Twee Chinese rijstkommen + deksel
Startprijs 150 EUR

Twee Chinees porseleinen rijstkommen met deksel. Landschap decor. 19e Eeuw. Bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 10 cm. In goede staat.

Gouden streekbroche met parel
Resultaat: 110 EUR

Geelgouden streekbroche, 585/000, met parel. Ovale broche met knopjes, 2 opgelegde rondjes met bloemdecor en een baardje. In het midden van de broche zit een klein beschadigd pareltje. 26x32mm. ca 3,9...

Plafondlamp met geslepen glas
Resultaat: 30 EUR

Oude hallamp van messing, hout en gematteerd glas. Circa 1970. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Cameo glazen Art Deco vaas
Resultaat: 170 EUR

Franse Art Deco cameo-glazen vaas met papegaaien decor. Ongesigneerd. Mogelijk Schneider. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Drie Boheemse karaffen
Startprijs 70 EUR

Drie Boheemse kristallen karaffen. Floraal geslepen. Afmeting: 34 - 41 cm. In goede staat.

Leerdam glazen schaal
Startprijs 60 EUR

Hollandse Leerdam dikwandige glazen schaal met eikenblad decor. Gesatineerd. Afmeting: 7 x Ø 35 cm. In goede staat.

Indonesisch houtgestoken figuur
Startprijs 150 EUR

Indonesisch houtgestoken figurengroep met drie landarbeiders. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 40 x 25 cm. In goede staat.

Oosterse schenkkan
Resultaat: 70 EUR

Oosterse messing schenkkan met dieren/draak/floraal decor. Borneo? 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 30 x Ø 23 cm. In goede staat.

2 Gouden hangers met zirconia
Startprijs 60 EUR

Twee geelgouden hangers, 585/000, met zirconia. 10-19mm. totaal ca 1,4 gram. Nieuw

Palissander theekist + flacons
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse Franse palissander theekist met floraal intarsia + drie porseleinen handbeschilderde flacons met Oriëntaalse figuren/goud decor. Eén chip flacon. Afmeting: 14 x 24 x 12 cm. In redelijk/goed...

Zilveren tasbeugel
Resultaat: 90 EUR

Tas met zilveren beugel, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met putti en een voorstelling met liefdespaar. Voorzien van jasserronketting. MT.: onduidelijk, Schoonhoven jl.: J:1919. Met zwarte v...

Antiek boeddha hoofd
Startprijs 200 EUR

Antiek Chinees natuurstenen boeddha hoofd. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met blauw-groen glazuur. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.

5x Japanse borden Ø 20 - Ø 21 cm.
Startprijs 80 EUR

Vijf antieke Japans porseleinen borden. Divers. Bestaande uit: 3x goud Imari, 2x boeren Imari. Eén beschadigd. Afmeting: Ø 20 - Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.

Art Deco kristalglazen toiletset
Resultaat: 60 EUR

6-Delige Art Deco kristalglazen toiletset. Circa 1930. Enkele chips. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Boheems kristallen bokaalglas
Resultaat: 30 EUR

Boheems kristallen bokaalglas met goud/floraal en emaille decor. Circa 1920. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Russische ring
Resultaat: 250 EUR

Fraai zilveren ring, 800/000, zeer gedetailleerd gemaakt met het aangezicht van Moskou met 3 gebouwen voorzien van toren gemaakt uit goud, 585/000. Grootte kop 20x20mm. ø 57. totaal ca 13,7 gram. In ...

A.J. Zwart, Delftse vaas met tulpen
Startprijs 450 EUR

Adrianus Johannes Zwart. 1903 - 1981. Delftse vaas met tulpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

Lot Herend porselein (9x)
Resultaat: 225 EUR

Negen delen Herend porselein. Onder andere: Cake set, roomstel et cetera.. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 40 cm. In goede staat.

Zilveren roomstel, 1911
Resultaat: 90 EUR

Antiek twee-delig 925/000 zilveren roomstel op gebogen pootjes. Bestaande uit suikerpot, 9 x 5 cm. jl: U 1912 Sheffield. En een roomkan met vingergreep, 8 x 10 cm. jl: M 1911. Birmingham. mt: onduidel...

4x Dinky Toys
Resultaat: 500 EUR

Vier diverse Engelse Dinky Toys in originele doos. Onder meer: Breakdown Lorry 430. Pressure Refueller 642. Articulated Lorry 409. Pullmore Car Transporter 982. Afmeting: 14 - 26 cm. In zeer goede sta...

4x Oosters brons
Resultaat: 60 EUR

Vier delen Oosters brons. Bestaande uit: Monnik staande op lotusbloem. Twee amuletten. En een gesigneerde, G.B., zeepaarden sculptuur. Afmeting: 13 - 19 cm. In goede staat.

Majolica bloempot
teruggetrokken

Antieke Duitse Majolica Jugendstil bloempot met floraal decor. Circa 1915. Gemerkt Donau 2. Enkele haarlijnen. Afmeting: H 16 x Ø 19 cm. In goede staat.

Zilveren hanger met diamant
Resultaat: 425 EUR

Zilveren collier en hanger, 835/000, met diamant. Gourmetcollier met ruitvormige hanger met 9 roosgeslepen diamanten. ø4-6,7mm. grootte hanger 36x19mm, inclusief hangeroog. lengte 63 cm. totaal ca 12,...

2 Chinese schenkkannen
Resultaat: 1.000 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schenkkannen met floraal decor. Waarvan één met bovenrand schade. Afmeting: H 21 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

3x Blikken spaarpotten
Resultaat: 100 EUR

Drie blikken spaarpotten + slotmachine aansteker. 20e Eeuw. 1x Gelithografeerde spaarpot St. Bravo kathedraal, circa 1930, reparatie. 1x Kleine Duitse spaarpot, muntinworp = gezichten veranderen, D.R....

Lot zilveren sieraden met munten
Resultaat: 80 EUR

Lot zilveren sieraden met munten, Zilveren dubbelketjes armband, 1930-1941, manchetknopen met kwartje en dubbeltje, 2 colliers met gezaagde 1/2 gulden en 1 gulden en een ringetje met zilveren munt. T...

Antiek reismes met zilver
Resultaat: 180 EUR

Antiek reismes, mes voorzien van een zilveren greep met bijbehorende zilveren schede. beiden versierd met graveerwerk. 18 cm. Voorzien van gravure op de greep, MB. Schede wat gedeukt, in goede staat

W.J. Alberts, Skutsje op meer
Resultaat: 450 EUR

W.J. Alberts. 1912 - 1990. Hollands riviergezicht met skutsje op meer, boerderij en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Antiek Chinees sabel
Resultaat: 425 EUR

Antiek Chinees sabel met hoornen bewerkt heft, hardhouten schede met parelmoer inleg. Afmeting: L 91 cm. In goede staat.

2x Majolica vazen, 1900
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Majolica vazen met figuren. Circa 1900. Genummerd. Eén hoofd gelijmd, minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 32 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Onduid. gesig., Arabisch tafereel
Startprijs 900 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Groot werk. 20e Eeuw. Arabierenkamp in de woestijn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 145 cm. In goede staat.

5x Chinese miniatuur vazen
Resultaat: 190 EUR

Vijf diverse antieke Chinees porseleinen miniatuur vazen met landschap/floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 - 7 cm. In goede staat.

Antieke vuurvergulde pendule, 1820
Resultaat: 1.150 EUR

Antieke vuurvergulde bronzen Empire pendule. Circa 1820. Air du Troubadour. Klokkast behoeft reiniging. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 46 x 35 x 13 cm. In goede staat.

Zilveren mokka lepels & theeschep
Startprijs 70 EUR

Vier 835/000 zilveren mokka lepels met spitse eivormige bak en gegraveerde steel en opgedikt heft. En een 835/000 zilveren theeschep met gegraveerde vleugelbak, deels getorste steel en opgedikt gegrav...

Kantonese dekselkom Ø 17 cm.
Resultaat: 200 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese dekselkom met figuren/goud decor. Afmeting: H 13 x Ø 17 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuren bij vrachtslede op ijs
Startprijs 70 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren met vrachtslede op ijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

7x Delfts blauw
Resultaat: 60 EUR

Zeven delen Delfts Fayence. 20e Eeuw. Onder andere; wandschotel van Porceleyne Fles, dekselvaas van Petrus Regout, lampenvoet van Sphinx Boch et cetera. Afmeting: 14 - 39 cm. In goede staat.

Zilveren danser
Startprijs 600 EUR

Zilveren beeldje, 835/000, in de vorm van een dansend figuur met gedrapeerd laken, staand op één voet. Voorzien van een zilveren voet met bloemdecor. MT.:R.F.Wigmans, Amsterdam, jl.:Q:2000. ca 635 gra...

Engels bouilloir
Resultaat: 70 EUR

Plated Engels boulloir. Klassisistische stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Zilveren oorhangers met emaille, insect
Resultaat: 60 EUR

Zilveren oorhangers, 925/000, met emaille, markesiet en parel. Oorhangers in de vorm van een vlieg met groene blauwe emaille vleugels, robijntjes als ogen en versierd met parels en markesiet. 34x24mm....

S. v.d. Schans, IJspret
Resultaat: 350 EUR

Simon v.d. Schans. 1813 - 1882. Hollandse School. Fries schaatsend paar. Olieverf op paneel. Krimpnaad. Afmeting: H 21 x B 29 cm .In redelijk/goede staat.

Chinese schaal/waterbak Ø 12 cm.
Resultaat: 225 EUR

Chinees porseleinen schaal/waterbak met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

6 Hollandse Delftse borden
Resultaat: 80 EUR

Zes stuks 18e eeuwse Hollandse Fayence borden. Divers. Enkele beschadigingen. Afmeting: Ø 20 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse boulle pendule
Resultaat: 650 EUR

19e Eeuwse Franse boulle pendule. Religieus. Met schildpad en koper-inleg, zijkanten restbeschildering. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 54 cm. In goede staat.

Marmeren klokkenstel
Resultaat: 90 EUR

Antiek Frans (zwart) marmeren klokkenstel met coupes + messing. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Minimale chip. Afmeting: 23 - 40 cm. In goede staat.

Antiek zonneklokje, 1900
Resultaat: 180 EUR

Antiek verguld houten zonneklokje met achtdaags stil uurwerk. Circa 1900. Afmeting: Ø 50 cm. In goede staat.

Keith Haring,
Resultaat: 650 EUR

Keith Haring nr. 71/200 mogelijke nadruk. Figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 109 cm. In goede staat.

Jan Ouwersloot, Heidegezicht in de zomer
Startprijs 250 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Heidegezicht in de zomer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 65 cm. In goede staat.

Chinese Tang figuur
Resultaat: 300 EUR

Groot antiek Chinees terracotta figuur op zwart marmeren basement. Trommelaar. Tang dynastie 618 - 907 A.D. Restauraties. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Chinese vaas op console
Resultaat: 800 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met floraal decor en bodemmerk. Op houtgestoken console. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15 cm.
Resultaat: 650 EUR

Chinees porseleinen kom met rondom figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.

Zilveren miniatuur kabinet
Resultaat: 110 EUR

Zilveren miniatuur in de vorm van een kabinet, 835/000, met gecontourneerde toog, 3 lades en versierd met graveerwerk. Geplaatst op 4 klauwpoten. MT.: J.Weeda, Haarlem (argentor) jl.: c: 1987. 6x10x3c...

Engels theeservies Oakley China
Resultaat: 275 EUR

Engels theeservies Oakley China. Bestaande uit: Plated dienblad, theekan + comfoor, melk/suiker set, koffiekan, lepeldoos, zes koppen en schotels. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 44 cm. In goede staat.

Collier bloedkoraal met gouden slot
Resultaat: 100 EUR

Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000. Collier met ronde bloedkoralen, ø 3,5mm, bevestigd aan een ovale sluiting met ribbewerking. 42 cm. In goede staat

Lot zilveren zodiacs
Resultaat: 40 EUR

Lot met 3 zilveren zodiacs, 925/000, met een steenbok, een stier en een waterman. Grootte ca 19x22mm. totaal ca 18,5 gram. Nieuw

Goud op zilver geboortelepel, 1747
Startprijs 120 EUR

18e Eeuwse antieke goud op 835/000 zilveren geboortelepel met gevlochten steel en fraaie rattestaart. Bekroond met 'de liefde'. Voorzien van gravure H.H. Mr. Andries Vis-Amsterdam. Anno 1747. L 18 cm....

3 Bijbels met zilver
Resultaat: 60 EUR

Drie 19e eeuwse Hollandse bijbels met zilveren slot en lederen band. Eén maal scheurtje in één lederen band. Afmeting: 13 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke tafelpendule, 1890
Resultaat: 60 EUR

Antieke Franse onyx pendule met compositie metalen figuur. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag, veerslinger. Enkele chips. Afmeting: 52 cm. Bel en sleutel missen. Verder in goede staat.

Jugenstil klokkenstel
Resultaat: 140 EUR

Drie-delig Frans keramieken Jugendstil klokkenstel. Circa 1900. Achtdaags stil uurwerk. Glaasje kapot. Floraal decor, rood/goud glazuur. Afmeting: 31 - 49 cm. In goede staat.

Jan Kelderman, Winters dorpgezicht
Resultaat: 120 EUR

Jan Kelderman. 1914 - 1990. Winters dorpsgezicht met knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

12x Delfts aardewerk
Resultaat: 40 EUR

12x Divers oud/antiek Delfts aardewerk. 20e Eeuw. Onder andere: Porceleyne Fles, Koninklijke Delft et cetera. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 34 cm. In goede staat.

Gouden hanger amethist
Startprijs 275 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met amethist. Rechthoekige hanger met een dubbel bewerkte rand en bezet met een kussenvormig geslepen amethist. 24x36mm, voorzien van een dubbelhangeroog. ca 7,0 gram. In g...

Collier van gitten met gouden slot
Resultaat: 140 EUR

Collier van gitten voorzien van geelgouden streeksluiting met graveerwerk, 585/000. Collier van 3 rijen gefacteerde gitten, ø 5mm, bevestigd aan een ronde gouden sluiting met een geschulpte rand voorz...

Chinees porseleinen verdeelschaal, 1900
Resultaat: 225 EUR

Antieke zeven-delige Chinees porseleinen verdeelschaal met vogel/goud decor. In originele lakwerk doos met Foo-hond. Circa 1900. Afmeting: 10 x Ø 37 cm. In goede staat.

A. Idserda, Boerderij met knotwilg
Resultaat: 80 EUR

A. Idserda. 1879 - 1952. Boerderij met knotwilg. Pastel op papier. Afmeting: H 32 x 28 cm. In goede staat.

Tafelklok
Resultaat: 110 EUR

Mahoniehouten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Gouden ring met granaat
Startprijs 170 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met granaat. Ring met een grote opengewerkte kop en in het midden bezet met een ovaal gefacetteerde granaat, 12x10mm. Breedte kop 16 mm. ø 6,2 gram. ø 55. In goede staat

Lot barnstenen sieraden
Startprijs 60 EUR

Lot barnstenen sieraden met met een collier, 3 armbanden en een hanger. Totaal 98,6 gram. In goede staat

Kornalijnen pijp met goudwerk
Resultaat: 150 EUR

Kornalijnen pijpje versierd met 2 geelgouden banden voorzien van graveerwerk. 8 cm. In goede staat

Platelen dekselvaas
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke Hollandse platelen dekselvaas. Gouda, Diora Royal Plazuid. Circa 1915. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 47 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden hanger met diamant
Startprijs 90 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, peervormig met een diamant in peervorm met oud-slijpsel in zilveren rand. Grootte hanger 20x8mm. totaal ca 1,2 gram. In goede staat

P.A. Schipperus, Riviergezicht met vele zeilboten
Resultaat: 500 EUR

P.A. Schipperus. 1840 - 1929. Riviergezicht met vele zeilboten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 42 cm. In goede staat.

2 Chinese zilveren Tuck Chang kelken
Startprijs 800 EUR

Twee bijzondere Chinese zilveren kelken, 800/000, kelken voorzien van gegraveerde draken en geplaatst op een ronde voet met bamboestokken. Gestempeld: Tuckchang. Shanghai. ø6x15cm. Totaal ca 334 gram....

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 850 EUR

Mooie Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.