Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Strijdwagen-pendule + kandelaren, 1920
Startprijs 2.600 EUR

Grote marmeren strijdwagen-pendule met twee kandelaren. Circa 1920. Bronzen opbouw + kandelaren. Achtdaags Frans enchappement uurwerk, met halfuur-slag op bel. Stukje messing basement kandelaar mist. ...

Bert Tiekstra, Hollands riviergezicht
Startprijs 60 EUR

Bert Tiekstra. Circa 1950. Friesland. Hollands riviergezicht met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm .In goede staat.

A.M.Blaauw- Wuytiers, Bloemstilleven
Resultaat: 80 EUR

Anna Maria Blaauw-Wuytiers. 1865 - 1944. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

8x Antieke stoelen (iepen)
Startprijs 600 EUR

Acht antieke iepenhouten Louis Seize/Empire stoelen, waarvan één met armleuning. Afmeting: 90 x 41 x 48 cm./90 x 63 x 56 cm. In goede ongerestaureerde staat.

2x Voltaires
Startprijs 200 EUR

Twee 19e eeuwse houtgestoken mahoniehouten voltaires met goede velours stoffering. Afmeting: 115 x 54 x 80 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse melk/bloed borden Ø 22 cm.
Resultaat: 425 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met melk/bloed tuin decor. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.

Secretaire
Resultaat: 180 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollands dubbelgebogen wortelnoten secretaire met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 107 x 110 x 54 cm. In goede staat.

Wortelnoten vitrinekast
Resultaat: 1.800 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok vitrinekast met verguld messing beslag, snijwerk in deuren en klauwpoten. Afmeting: 235 x 65 x 190 cm. In goede staat.

Drie 18e Eeuwse Chinese vazen
Resultaat: 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met vier tekens bodemmerk. Floraal/vogel/figuur decor. Eén vaas goed. Twee beschadigd. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met tinnen bord en citroen
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met tinnen bord en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 100 EUR

Twee Chinese vazen. 1x Celadon, oker craquelé glazuur. 1x Celadon, groen glazuur. Afmeting: H 18,5 x 23 cm. In goede staat.

Engelse wandtafel
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten wandtafel met klauwpoot. Afmeting: 70 x 100 x 50 cm. In goede staat.

Artifort Mushroom chair
Resultaat: 600 EUR

Oude Artifort Mushroom chair. Ontwerp Pierre Paulin. Gestoffeerd in 70-er jaren stof. Afmeting: 66 x 86 x 80 cm. In goede staat.

Eiken wandrek
Startprijs 80 EUR

Duits eikenhouten wandrek met houder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 102 x 39 cm. In goede staat.

Gietijzeren bijzettafel
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuwse gietijzeren historisme bijzettafel met mahoniehouten blad. Neo Renaissance. Afmeting: 80 x 36 x 36 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 160 EUR

Chinees porseleinen vaas met Familie Rose floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Indiaas boeddhistisch figuur
Resultaat: 100 EUR

Indiaas verguld bronzen boeddhistisch figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Theo van Oorschot, Boerderij met fruitbomen
Resultaat: 190 EUR

Theo van Oorschot. 1910 - 1989. Boerderij met fruitbomen en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Osmani Devlet Armasi, Osmaans kunstwerk
Startprijs 180 EUR

Osmani Devlet Armasi. Osmaans kunstwerk op huid. Handbeschilderd met symbolen en tekst. 20e Eeuw. Afmeting: H 86 x B 58 cm. In goede staat.

4 Stoelen
Startprijs 150 EUR

Vier Franse notenhouten Henri Deux stoelen, ca 1880 92x40x42cm. In goede staat

Hutkoffer
Resultaat: 80 EUR

Antieke hutkoffer met houten banden en met jutte bekleed. ca 1900. 48x80x53cm. In goede staat

Gouden broche, mandje met parels
Startprijs 140 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met parels. Broche in de vorm van een mandje met parels en 4 singlecut geslepen diamantjes. Grootte 21x19mm. ca 3,1 gram. In goede staat

Antieke Chinese wierookbrander
Startprijs 2.000 EUR

Antieke, gesigneerde Chinese bronzen wierookbrander. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Vlinderbank
Resultaat: 225 EUR

Mahoniehouten-kleur vlinderbank. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Met gebroken wit stoffering. Iets vervuild. Afmeting: 108 x 80 x 175 cm. In goede staat.