Grote marmeren strijdwagen-pendule met twee kandelaren. Circa 1920. Bronzen opbouw + kandelaren. Achtdaags Frans enchappement uurwerk, met halfuur-slag op bel. Stukje messing basement kandelaar mist. ...
Bert Tiekstra. Circa 1950. Friesland. Hollands riviergezicht met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm .In goede staat.
Anna Maria Blaauw-Wuytiers. 1865 - 1944. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Acht antieke iepenhouten Louis Seize/Empire stoelen, waarvan één met armleuning. Afmeting: 90 x 41 x 48 cm./90 x 63 x 56 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Twee 19e eeuwse houtgestoken mahoniehouten voltaires met goede velours stoffering. Afmeting: 115 x 54 x 80 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met melk/bloed tuin decor. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands dubbelgebogen wortelnoten secretaire met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 107 x 110 x 54 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok vitrinekast met verguld messing beslag, snijwerk in deuren en klauwpoten. Afmeting: 235 x 65 x 190 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met vier tekens bodemmerk. Floraal/vogel/figuur decor. Eén vaas goed. Twee beschadigd. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met tinnen bord en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Twee Chinese vazen. 1x Celadon, oker craquelé glazuur. 1x Celadon, groen glazuur. Afmeting: H 18,5 x 23 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten wandtafel met klauwpoot. Afmeting: 70 x 100 x 50 cm. In goede staat.
Oude Artifort Mushroom chair. Ontwerp Pierre Paulin. Gestoffeerd in 70-er jaren stof. Afmeting: 66 x 86 x 80 cm. In goede staat.
Duits eikenhouten wandrek met houder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 102 x 39 cm. In goede staat.
19e Eeuwse gietijzeren historisme bijzettafel met mahoniehouten blad. Neo Renaissance. Afmeting: 80 x 36 x 36 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Familie Rose floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Indiaas verguld bronzen boeddhistisch figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Theo van Oorschot. 1910 - 1989. Boerderij met fruitbomen en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Osmani Devlet Armasi. Osmaans kunstwerk op huid. Handbeschilderd met symbolen en tekst. 20e Eeuw. Afmeting: H 86 x B 58 cm. In goede staat.
Vier Franse notenhouten Henri Deux stoelen, ca 1880 92x40x42cm. In goede staat
Antieke hutkoffer met houten banden en met jutte bekleed. ca 1900. 48x80x53cm. In goede staat
Geelgouden broche, 585/000, met parels. Broche in de vorm van een mandje met parels en 4 singlecut geslepen diamantjes. Grootte 21x19mm. ca 3,1 gram. In goede staat
Antieke, gesigneerde Chinese bronzen wierookbrander. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Mahoniehouten-kleur vlinderbank. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Met gebroken wit stoffering. Iets vervuild. Afmeting: 108 x 80 x 175 cm. In goede staat.