Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Chinese Banko Ware trekpotten
Startprijs 50 EUR

Twee Chinese Banko Ware trekpotten met goud + emaille decor. 20e Eeuw. Afmeting: 8 cm. In goede staat.

Stel petroleumlampen
Resultaat: 325 EUR

Twee antieke handbeschilderde porseleinen petroleumlampen met floraal/vlinder decor en verguld messing. Eén lamp geëlektrificeerd. Afmeting: H 40 - 42 cm. In goede staat.

Chinese Sung vaas
Startprijs 250 EUR

Chinese Sung porseleinen vaas met bruin glazuur en floraal/vis decor. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.

4x Antieke Franse stoelen, 1870
Startprijs 250 EUR

Vier antieke Franse eikenhout gestoken Neo Renaissance stoelen met getorste poten en ranken snijwerk. Velours stoffering. Circa 1870. Afmeting: 108 x 40 x 47 cm. In goede staat.

6 Hangende lampenbollen
Resultaat: 250 EUR

Zes 60ste jaren design hanglampen met mondgeblazen glazen bollen en rood/zwarte fittingen. 35xø23cm. In goede staat

Grote Chinese gemberpot + console
Resultaat: 375 EUR

Grote Chinees porseleinen gemberpot met deksel. Gemberpot is voorzien van pioenrozen decor. Met console. Afmeting: 24 x Ø 22 cm. In goede staat.

Nachtkastje (kersen)
Startprijs 160 EUR

Antiek Duits kersenhouten nachtkastje. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 80 x 38 x 36 cm. In goede staat.

Antieke Murano kroonluchter
Startprijs 500 EUR

Grote antieke Italiaanse Murano glazen kroonluchter. Circa 1920. Afmeting: 100 x Ø 65 cm. In goede staat.

Duitse commode, 1830
Startprijs 500 EUR

Duitse beukenhouten Biedermeier commode met bandintarsia. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 100 x 85 x 53 cm. In zeer goede staat.

Mahonie bureau
Resultaat: 1.400 EUR

Hollands 18e eeuws mahoniehouten Louis Quinze gebogen Barok schrijfbureau met verguld beslag. Twee-delig. Lichte fineerschade. Afmeting: 110 x 130 x 65 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse hoekkast
Resultaat: 150 EUR

Antieke Engelse twee-delige eikenhouten hoekkast met twee deuren en twee lades. Circa 1900. Afmeting: 209 x 105 x 47 cm. In goede staat.

Zilveren dienblad
Startprijs 350 EUR

Zilveren dienblad, 800/000, ovaal gezaagd model versierd met kwabben en rasterdecor. Voorzien van een grote gravure met monogram, J.C.C. en sierlijk cartouche. MT.: Bruckmann & Söhne, Heilbronn. 36x24...

Karaf met zilver
Resultaat: 150 EUR

Kristallen schenkkaraf, fraai versierd met geëtste bewerkingen en geplaatst op een ronde zilveren voet. De karaf is voorzien van een stop met zilver en een ketting met zilveren element om de hals. 833...

Zilveren lepel, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Zilveren lepel, 18e eeuw, met rattenstaart en gecontourneerde steel. Voorzien van gravure A.E. MT.: W.L.Stellingwerf, Zwolle jl.:N:1776. 21 cm. ca 43 gram In goede staat

2 Zilveren schalen
Startprijs 150 EUR

Twee zilveren schalen, 830/000, ovale bonbonschaaltjes beiden versierd met hamerslagdecor en robben. 17,5x11,5x3cm en 18x12x3cm. MT: 1x Jakob Grimminger, Schwabisch Gmund. Totaal ca 185 gram. In goede...

Zilveren tasbeugel
Resultaat: 90 EUR

Tas met zilveren beugel, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met putti en een voorstelling met liefdespaar. Voorzien van jasserronketting. MT.: onduidelijk, Schoonhoven jl.: J:1919. Met zwarte v...

Zilveren roomstel, 1911
Resultaat: 90 EUR

Antiek twee-delig 925/000 zilveren roomstel op gebogen pootjes. Bestaande uit suikerpot, 9 x 5 cm. jl: U 1912 Sheffield. En een roomkan met vingergreep, 8 x 10 cm. jl: M 1911. Birmingham. mt: onduidel...

Antiek reismes met zilver
Resultaat: 180 EUR

Antiek reismes, mes voorzien van een zilveren greep met bijbehorende zilveren schede. beiden versierd met graveerwerk. 18 cm. Voorzien van gravure op de greep, MB. Schede wat gedeukt, in goede staat

Zilveren mokka lepels & theeschep
Startprijs 70 EUR

Vier 835/000 zilveren mokka lepels met spitse eivormige bak en gegraveerde steel en opgedikt heft. En een 835/000 zilveren theeschep met gegraveerde vleugelbak, deels getorste steel en opgedikt gegrav...

Zilveren danser
Startprijs 600 EUR

Zilveren beeldje, 835/000, in de vorm van een dansend figuur met gedrapeerd laken, staand op één voet. Voorzien van een zilveren voet met bloemdecor. MT.:R.F.Wigmans, Amsterdam, jl.:Q:2000. ca 635 gra...

Engels bouilloir
Resultaat: 70 EUR

Plated Engels boulloir. Klassisistische stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Zilveren miniatuur kabinet
Resultaat: 110 EUR

Zilveren miniatuur in de vorm van een kabinet, 835/000, met gecontourneerde toog, 3 lades en versierd met graveerwerk. Geplaatst op 4 klauwpoten. MT.: J.Weeda, Haarlem (argentor) jl.: c: 1987. 6x10x3c...

Goud op zilver geboortelepel, 1747
Startprijs 120 EUR

18e Eeuwse antieke goud op 835/000 zilveren geboortelepel met gevlochten steel en fraaie rattestaart. Bekroond met 'de liefde'. Voorzien van gravure H.H. Mr. Andries Vis-Amsterdam. Anno 1747. L 18 cm....

3 Bijbels met zilver
Resultaat: 60 EUR

Drie 19e eeuwse Hollandse bijbels met zilveren slot en lederen band. Eén maal scheurtje in één lederen band. Afmeting: 13 - 14 cm. In redelijk/goede staat.