Groot houtgesneden Thais boeddha figuur. Met polychromie, glas en rest vergulding. 20e Eeuw. Afmeting: H 115 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sung vaas met grijs glazuur. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
6x Antiek Japans porselein, handbeschilderd. 2x sauskom,1x theepot 1x suikerpot, 1x melkkan en 1x tassa. 1 sauskom beschadigd. cond R/G. 13-26 cm.
Twee delen Chinees porselein. 1x Cup op hoge voet, beschadigd. 1x Chinese kom met tekst + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 9 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf boeddhistische figuren. Divers. 20e Eeuw. Onder andere: messing, gips, ijzer. Afmeting: H 9 - 34 cm. In goede staat.
Vier oude boeddhistische figuren. 2x Messing. 1x Hout. 1x IJzer (mogelijk antiek). 20e Eeuw. Afmeting: H 30 - 57 cm. In goede staat.
Lot Chinees porseleinen kop en schotels. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: drie kopjes + zes schotels. Met oranje/rood floraal decor en gouden karakter tekens. Met bodemmerk. Eén kopje goed, één kopje ha...
Antieke zeven-delige Chinees porseleinen verdeelschaal met vogel/goud decor. In originele lakwerk doos met Foo-hond. Circa 1900. Afmeting: 10 x Ø 37 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kraagvaas met Familie Rose draken decor. Met sokkel. Afmeting: 51,5 x Ø 20 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Japans Satsuma miniatuur vazenstel. Fijn gedecoreerd met figuren decor, zotjes en tempelleeuw. Met bodemmerk. Eén vaasje chip. Afmeting: 14,5 - 17,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese/Kantonese porseleinen lampenvoeten met bronzen monturen, schildpadden. Eén is beschadigd. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.
10x Divers Chinees. 20e Eeuw. Bestaande uit; Bord, floraal, met zes tekens bodemmerk. Twee erotische glazen snuffbottles. Vier keer jade? olifanten. Eén bronzen figuur. Eén keramieken vaasje. En één s...
Twee antieke 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Eén maal penselenvaas met Foo-honden en tekst. Eén grote vaas met Foo-honden en tekst (chips rand). Afmeting: H 25 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen dekselpotten. Eén maal draken/tekst decor. Eén maal floraal/symbolen decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 22 - 23 cm. In goede staat.
Bijzonder grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met Foo-hond en figuur in landschap decor. Afmeting: 25 x Ø 24 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen vaas met tuin/vlinder decor. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met licht-groen celadon glazuur en spelende Foo-honden. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met bamboe omkleed. Haarlijn bodem. Afmeting: H 47,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met floraal/tuin decor. Eén bord haarlijn + lichte randschades. Afmeting: 22,5 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kommen op houtgestoken consoles. Eén gaaf, één chip. Afmeting: 9 - Ø 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee bijzondere Chinese zilveren kelken, 800/000, kelken voorzien van gegraveerde draken en geplaatst op een ronde voet met bamboestokken. Gestempeld: Tuckchang. Shanghai. ø6x15cm. Totaal ca 334 gram....
Twee Chinees porseleinen kopjes met draken decor + bodemmerk en etiket. Afmeting: 5 x Ø 6,3 cm. In goede staat.
Twee fijn gedecoreerde Chinees porseleinen borden met haven/schepen/figuren en goud decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 22,6 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen borden. Bestaande uit; Familie Rose bord, fijn gedecoreerd, figuren in pagode/emaille/goud en landschappen in coulissen decor, goed. Een blauw-wit bord met landschap decor, ha...