Chinees porseleinen pijpvaas met groen glazuur + zes tekens bodemmerk. Haarlijnen in glazuur. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Chinese ovale celadon porseleinen schaal met groen/grijs craquelé glazuur + tekst op bodem. Afmeting: 8 x 23 x 16,5 cm. In goede staat.
Chinese School. Gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Vier musicerende Chinese vrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 124 x B 180 cm. In goede staat.
Zes delen oud/antiek Chinees porselein. Beschadigd. Afmeting: 17 - 35 cm. In matige staat.
Twee 19e eeuwse Japanse bronzen dekselvazen. Gegraveerd. Floraal decor. Afmeting: 14,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal met groen/grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 6,5 x Ø 18 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees geschilderde voor-ouder portretten met goudverf. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen tête à tête met geisha's in landschap decor+ tekst. Met bodemmerk. Eén kopje haarlijn, verder goed. Afmeting: 15 x 28 x 26 cm. In redelijk/goede staat.