Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese vaas
Resultaat: 160 EUR

Chinees porseleinen vaas met Familie Rose floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Indiaas boeddhistisch figuur
Resultaat: 100 EUR

Indiaas verguld bronzen boeddhistisch figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Rosenthal figuur
Resultaat: 150 EUR

Groot Duits porseleinen Rosenthal figuur. Naakte dame. Gelb door F. Klimsch. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met tinnen bord en citroen
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met tinnen bord en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Zeldzame 18e Eeuwse Chinese trekpot
Resultaat: 1.200 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot. Robijn-rood van kleur met floraal/coulissen en goud decor. Tuit gerestaureerd, chip deksel. Afmeting: 12 x16 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Queng Lung vaas
Startprijs 800 EUR

Chinees porseleinen Queng Lung vaas met wit craquelé glazuur. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

2x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 500 EUR

Twee antieke 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Eén maal penselenvaas met Foo-honden en tekst. Eén grote vaas met Foo-honden en tekst (chips rand). Afmeting: H 25 - 44 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese Foo-hond
Startprijs 60 EUR

Antieke Chinees porseleinen Foo-hond. Pootje mist, chips. Afmeting: 8 cm. In matige staat.

6x Kleine Chinese vaasjes
Resultaat: 170 EUR

Zes kleine Chinees porseleinen vaasjes met floraal decor. Eén vaasje met zilveren dop? Haarlijnen. Afmeting: H 5 - 10 cm. In redelijk/goede staat.

Theo van Oorschot, Boerderij met fruitbomen
Resultaat: 190 EUR

Theo van Oorschot. 1910 - 1989. Boerderij met fruitbomen en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Osmani Devlet Armasi, Osmaans kunstwerk
Startprijs 180 EUR

Osmani Devlet Armasi. Osmaans kunstwerk op huid. Handbeschilderd met symbolen en tekst. 20e Eeuw. Afmeting: H 86 x B 58 cm. In goede staat.

J. Le Blanc, Boerderij met figuren
Startprijs 40 EUR

J. Le Blanc. Alexander Terhell, 1863 - 1949. Boerderij met figuren en paardenkar. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 37 cm. In goede staat.

Antieke Chinese wierookbrander
Startprijs 2.000 EUR

Antieke, gesigneerde Chinese bronzen wierookbrander. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Chinese keizer
Resultaat: 150 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinese houtgestoken keizer/hoogwaardigheidsbekleder met vergulding en polychromie. Met tekst op basement. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas
Resultaat: 500 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor + Foo-hond. Staart Foo-hond licht beschadigd. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Chinese kraantjeskan
Resultaat: 1.100 EUR

Grote 19e Eeuwse Chinees porseleinen kraantjes dekselkan met floraal/vlinder decor. Deksel heeft randglazuur schade De pot heeft twee kraan uitgangen en binnenin een zeef. Afmeting: 50 x Ø 22 cm. In g...

B. Rama, Bloemstilleven
Resultaat: 70 EUR

B. Rama. Tweede helft 20e eeuw. Bloemstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 26 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven met fruit en bloemenvaas
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Stilleven met fruit en bloemenvaas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.

2x Antieke gravures
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal zes Bijbelse gravures, Luce Versen. Eén maal dubbele gravure ceremonie Marriage Amsterdam. B. Picart Fecit 1730. Gravures op papier. Afmeting: 12 - 36 c...

Twee Chinese Red Deer vazen
Startprijs 2.000 EUR

Twee zeer grote Chinees porseleinen Red Deer vierkante vazen. Met gouden Foo-honden koppen/tekst decor. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

5x 19e Eeuwse Japanse borden Ø 21,5 cm.
Resultaat: 100 EUR

Vijf 19e eeuwse Japanse porseleinen borden met vogel/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.

5x 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 120 EUR

Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Quen Lung et cetera. Drie vazen + twee kannen. Beschadigd. Afmeting: 8 - 14 cm. In matig/redelijke staat.

Chinese vaas
Startprijs 80 EUR

Grote Chinees porseleinen vierkante vaas met berglandschap decor. Chip bovenrand. Afmeting: H 44 cm. In redelijke staat.

Grote Chinese kom Ø 20 cm.
Resultaat: 800 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: 13,5 x Ø 20 cm. In goede staat.