Ongesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. Gezicht op Zierikzee. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Bijbel, het nieuwe testament 1884, bekleed met schildpad en voorzien van een zilveren gecontourneerd slot versierd met graveerwerk, samengesteld. MT.: gebr. Reitsma, Heerenveen, jl.: s:1877. 12x6,5x3,...
Willem Paerels. 1878 - 1962. Belgische School. Vissersboten in baai bij duinen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 70 x B 88 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Bomschuiten op strand met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.
Drie Duitse Meissen porseleinen soepborden met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Ring, 375/000, met diamant en smaragd., Ring met een rechthoekige kop bezet met een ovaal gefacetteerde smaragd en in een kruisvorm hieromheen 8 singlecut geslepen diamantjes. Breedte ring 12,5 mm. ca...
J. Bardot/Barboth. 19e Eeuw. Meisje in klederdracht met handspiegel. Pastel op papier. Afmeting: H 95 x B 70 cm. In goede staat.
Antiek Oostenrijks porseleinen servies met diverse vis decors. Victoria Carlsbad Austria. Onder andere: 12 kleine borden (divers), grote geschulpte schaal, sauskom, 12 borden, dekselschaal. Enkele chi...
Kristallen bonbonniere en zilveren lepel. Rechthoekige schaal met gecontourneerde randen, voorzien van zilveren beugel, 925/000, versierd met graveerwerk. 19x13x14cm, enkele chips langs de rand, en e...
Antieke Duitse of Franse porseleinen verdeelschaal met handgeschilderd vogel met nest/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 11 x 32 x 39 cm. In goede staat.
Antieke 835/000 zilveren geboortelepel met gevlochten steel en afbeelding 'de liefde'. Met inscriptie 1826 den 9 September is geboren Doekele Feekes De Boer. Mr. J. Heemstra-Makkum. jl: R. 1826. L 18,...
Negen stuks 18e eeuws Chinees Imari porselein. Divers. Bestaande uit: Vijf schotels. Twee maal haarlijn, allemaal minimale chips. Vier kopjes, drie kopjes haarlijn. Eén kopje chip. Afmeting: Ø 6,5 - 1...
Chinees porseleinen gemberpot met floraal decor. Afmeting: 17 x Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen blauw-witte knobbelvaas met floraal decor. Afmeting: H 23,3 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Verso Paul Emile Leconte. 20e Eeuw. Danseressen plein air. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 17 cm. In goede staat.
Antieke twee-delige Franse porseleinen Charles Dix figuren pendule met goud decor. Monogram J.P. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén haarlijn achterkant, verder goed. Afmeting: H 49,...
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Heidegezicht met herder, hond en zijn schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met ridder + vaandel. Circa 1835. Goede vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd linksonder. 20e Eeuw. Vrouwelijk naakt. Afmeting: H 67 x B 40 cm. In goede staat.
Antiek Frans Carrara marmeren portaal klokkenstel met brons. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Twee antieke terracotta figurengroepen. Circa 1890. Bronskleurige patina. Eén figuur chips basement. Afmeting: 32 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Grote keramieken boxer hond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Acht antieke keramieken bekers. Drie creme-kleurige Societe Ceramique Maastricht. Vijf herdenkingsbekers, koningshuis, divers. Waarvan één rand gelijmd. Afmeting: 10 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose tafellamp met floraal/paradijsvogel decor. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.