Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Kristallen tazza op zilveren voet
Startprijs 80 EUR

Kristallen tazza op zilveren voet, 833/000. Ronde schaal met ruitslijpsel en bloem op de bodem, geplaatst op een ronde zilveren voet met parelranden. 23x16cm. MT. J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:F:1...

Zilveren servethouder
Resultaat: 100 EUR

Zilveren servethouder, 833/000, met zeilschip en dolfijnen aan de zijkanten. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Zaandam, jl.: F:1940. 14x11x3cm. ca 121 gram. In goede staat.

Lot zilver (6x)
Resultaat: 60 EUR

Lot met 4 kurken en 2 voetstukken, 833/000. in redelijke staat.

Kristallen bowlpot met zilver
Resultaat: 80 EUR

Kristallen bowlpot met amandelslijpsel, voorzien van een onderschotel met gelobde rand en deksel voorzien van een zilveren knop met parelranden, 833/000. ø17x36cm. Minimale chips, In goede staat

Zilveren zwavelstokdoos
Resultaat: 70 EUR

Zilveren zwavelstokdoosje, 925/000, in de vorm van een boekje versierd met graveerwerk. MT.: Begeer, Utrecht jl.:O:1998. ca 72 gram. 6x3,5x1cm In goede staat

Engels bouilloir
Resultaat: 70 EUR

Plated Engels boulloir. Klassisistische stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

4 Delen kristal met zilver
Resultaat: 90 EUR

Vier delen kristal met zilver, 833/000, een ronde schaal met ruitslijpsel en een zilveren beugel met parelrand, voorzien van restauratie, ø23x19cm. een bonboniere met Russisch slijpsel en een zilveren...

Paar zilveren strooiers
Resultaat: 60 EUR

Paar zilveren strooiers, 925/000, op ronde voet met een rond gecontourneerde pilaar. Art Deco stijl. 4,5x15cm. Minimaal deukje, in goede staat

Houten kast met groot zilveren bestek
Startprijs 2.500 EUR

Groot zilveren bestek, 800/000, met monogramgravure. Bestek met 18 tafelvorken en 16 -lepels, 21 cm, en 18 tafelmessen met zilveren heft, 25 cm. 18 visvorken, 18 cm, en 18 vismessen, 22 cm. 18 dessert...

Twee zilveren apostellepels, 1860
Startprijs 160 EUR

Twee antieke Groninger 835/000 zilveren apostellepels. Tussenstuk reliëf decor met vogel en getorste steel. Bekroond met apostel. Mr. R. Scheltens-Groningen. jl: A 1860. L 19 cm. Gewicht totaal circa ...

Kristallen beschuitbus met zilver
Resultaat: 100 EUR

Kristallen beschuitbus met ster- en rasterslijpsel voorzien van een onderschotel met waaierslijpsel en een ster op de bodem. De bus heeft een bijpassend deksel met zilveren knop met punt, versierd met...

Zilveren koker
Resultaat: 90 EUR

Zilveren filigrainkoker, rechthoekige model volledig uit filigrain vervaardigd met scharnier. 10x8cm. ca 100 gram. In goede staat

Zilveren bonbonschaal
Resultaat: 60 EUR

Zilveren bonbonmandje, 833/000, schuitvormig met handgezaagd spijlendecor, voorzien van een opgesoldeerde parelrand. MT.: J.Ph.de Vries, Hoorn, jl.:Q:1926. 13x7,5x5cm. ca 64 gram. In goede staat

Zilveren miniatuur kabinet
Resultaat: 110 EUR

Zilveren miniatuur in de vorm van een kabinet, 835/000, met gecontourneerde toog, 3 lades en versierd met graveerwerk. Geplaatst op 4 klauwpoten. MT.: J.Weeda, Haarlem (argentor) jl.: c: 1987. 6x10x3c...

Zilveren miniatuur staande klok
Resultaat: 120 EUR

Zilveren miniatuur staande klok, 835/000, voorzien van atlas en met vazen. Beweegbare wijzers en met slinger. Voorzien van klauwpoten. 12x3x2cm. Totaal ca 60 gram. Voorzien van herkeuringsteken. In g...

Zilveren visschep
Startprijs 160 EUR

Zilveren visschep, 833/000, met gecontourneerd gezaagd blad voorzien van floraal graveerwerk. Bevestigd aan een houten greep. MT.: J.H.Schouten, Amsterdam, jl.: q:1875. 33 cm. Deukje in, verder in goe...

3 Zilveren miniaturen,
Resultaat: 30 EUR

Drie zilveren miniaturen, waston op poten met pers, 925/000, ø3,5x5cm, een spinnenwiel, 835/000, 2x3x6cm, en een naaimachine, 800/000. 3,5x1,5x3cm. totaal ca 81 gram. In goede staat

Paar zilveren broekstukken
Startprijs 180 EUR

Paar zilveren broekstukken, 833/000, voorzien van het rijkswapen. ø 75 mm. ca 67 gram. In goede staat

Bijbel met gouden slot
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Hollandse bijbel. Nieuw Testament. Vertaling Maarthen Luther Ad. 1885. Met bruin-lederen band, gouden knipsluiting en graveerwerk. Afmeting: 15 x 10 x 4 cm. In goede staat.

2 Zilveren bruidegomspijpjes
Startprijs 120 EUR

Twee zilveren bruidegomspijpjes, 833/000, één in de vorm van een pistooltje en één in de vorm van een knoop, met houten mondstukken. Pijpje met knoop voorzien van restauratie. 11-12cm. In redelijk goe...

Goud op zilver geboortelepel, 1747
Startprijs 120 EUR

18e Eeuwse antieke goud op 835/000 zilveren geboortelepel met gevlochten steel en fraaie rattestaart. Bekroond met 'de liefde'. Voorzien van gravure H.H. Mr. Andries Vis-Amsterdam. Anno 1747. L 18 cm....

Bijbel met schildpad en zilver
Resultaat: 160 EUR

Bijbel, het nieuwe testament 1884, bekleed met schildpad en voorzien van een zilveren gecontourneerd slot versierd met graveerwerk, samengesteld. MT.: gebr. Reitsma, Heerenveen, jl.: s:1877. 12x6,5x3,...

5 Zilveren vingerhoeden, lipstickhouder, poederdoos en borstel
Resultaat: 80 EUR

Lot zilver met 5 zilveren vingerhoeden, diverse modellen, 2 lipstickhouder beiden voorzien van graveerwerk, glad borsteltje en een alpacca gecontourneerde poederdoos. diverse gehaltes.

Zilveren strooilepel
Startprijs 50 EUR

Zilveren strooilepel, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde bak voorzien van gezaagde bak en graveerwerk. Bevestigd aan een gecontourneerde steel met biedermeier graveerwerk. MT.: onduidelijk, ...