Vier antieke gravures.( 1). 16e Eeuw, twaalf-jarige Here Jezus in de tempel te Jerusalem, Antwerpen 1585. Gerard de Jode. (2). Bijbelse optocht met krijgers, Maerten de Vos, Antwerpen, anno 1590. (3)...
German Grobe. 1857 - 1938. Duitse School. Vissersboot in de branding en man met anker op strand. Aquarel op papier. Afmeting: H 32 x B 23 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen. Den Haag. 21e Eeuw. Strandgezicht Scheveningen met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Tony Warrens. 1960 - . Signatuur verso. Slapend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.
Tony Warrens. 1960 - . Geisha. Signatuur verso. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille, 1997. 1922 - 2010. Nr. 54/250. Titel: Unique. Duif bij zon. Lithografie op papier. Afmeting: H 21 x B 16 cm. In goede staat.
Jean Leon. Belgische School. 21e Eeuw. Dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Poldergezicht met windmolens. Aquarel op papier. Afmeting: H 23 x B 18 cm. In goede staat.
Henri Matisse. Nadruk. Zittende vrouw. Lithografie op papier. Afmeting: H 23 x B 17 cm. In goede staat.
Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. 1). De Banck van Leeningh Amsterdam 1663. 2). Bijbelse gravure Christus. Adrian Collaert Sculp. Joan Galle Excud. M. de Vos invent. 1560 - 1618. Gravures op papi...
Jacob Maris. 1837 - 1849. Havengezicht Dordrecht. Litho op papier. Afmeting: H 17 x B 25 cm. In goede staat.
2x J.A. Smit. (JAS). 1945 - 2002. (1) Mokum Red 1999. (2) Bellona 1998. Litho op papier. Afmeting: H 32 x B 30 cm. In goede staat.
Herman Brood. 1946 - 2001. Texoprint. Twee omhelsende personen. Litho op linnen. Afmeting: H 39 x B 39 cm. In goede staat.
Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal zes Bijbelse gravures, Luce Versen. Eén maal dubbele gravure ceremonie Marriage Amsterdam. B. Picart Fecit 1730. Gravures op papier. Afmeting: 12 - 36 c...
Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal de twaalfjarige Jezus in tempel. Jacob de Bije, Antwerpen. Circa 1607. Eén gravure Doelens Maisson des Arbalestres. Handboogdoelen Amsterdam 1663. Gravu...
Twee antieke gravures. Chatelin Atlas 1710. Eén maal Description des Quadrupedes Oisenaux et Reptilles. Eén maal Description des Piramides de Egypte et cetera. Gravures op papier. Afmeting: H 44 x B 3...
J.J. Garjeanne. 1860 - 1930. Hollands poldergezicht met windmolens. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 21 cm. In goede staat.
E. Wissmann. Circa 1900. Stilleven met bloemen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Klaas Visser, Enschede. Schilderleraar. Bosgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 100 x B 90 cm. In goede staat.
Klaas Visser, Enschede. Schilderleraar. Boeren interieur met handwerkende vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Stilleven naar oud voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
B. v.d. Heyden. Landschap met boerderij en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Monogram J.B. 1903. Stilleven met bloemenvaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Pendant. Italiaanse School. Roma 1877. Gesigneerd M.C. Eis, M. Geis? Italiaanse landwerker + Italiaanse vrouw. Aquarel op papier. Afmeting: H 41 x B 28 cm. In goede staat.