Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese gemberpot
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met kostbaarheden decor. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.

Kantonese dekselkom Ø 17 cm.
Resultaat: 200 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese dekselkom met figuren/goud decor. Afmeting: H 13 x Ø 17 cm. In goede staat.

Drie 18e Eeuwse Chinese vazen
Resultaat: 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met vier tekens bodemmerk. Floraal/vogel/figuur decor. Eén vaas goed. Twee beschadigd. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese dekseldoos
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos met oranje glazuur, goudrand en Europese figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 7,5 x 7,5 cm. In goede staat.

4x Antieke Chinese voor-ouder portretten
Resultaat: 200 EUR

Vier antieke Chinese voorouder portretten op papier. Opgeplakt. Prenten op papier. Enkele vlekken. Afmeting: H 130 - 156 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese chicken cups
Resultaat: 190 EUR

Twee Chinees porseleinen chicken cups. Met bodemmerk. Afmeting: 4,2 x Ø 8,1 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Resultaat: 190 EUR

Grote Chinees porseleinen gemberpot met draken decor in wolken. Afmeting: 18 x Ø 18 cm. In goede staat.

9x Chinese gemberpotten
Resultaat: 190 EUR

Negen Chinees porseleinen gemberpotten met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.

14x Imari borden
Resultaat: 190 EUR

Viertien Imari porseleinen borden, diverse modellen, 19e eeuw. ø 15-24cm. In goede staat

2 Delen Chinees porselein
Resultaat: 190 EUR

Twee delen Chinees porselein. Eén blauw-wit vaasje met floraal decor + bodemmerk (bloemvorm). En een Chinese créme-kleurige porseleinen cup met opgewerkt floraal decor. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede st...

5x Chinese miniatuur vazen
Resultaat: 190 EUR

Vijf diverse antieke Chinees porseleinen miniatuur vazen met landschap/floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 - 7 cm. In goede staat.

Jade collier & hanger
Resultaat: 190 EUR

Geknoopt collier van jadekralen, ø 7mm, met een grote fraai gesneden jadehanger versierd met leguanen op een vrucht, 68x35mm. lengte 55 cm. ca 85 gram. In zeer goede staat

2x Chinese/Japanse vazen
Resultaat: 190 EUR

Twee Chinese of Japanse porseleinen vazen. Zeskantig met Familie Rose/floraal/vazen/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 190 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met figuren/floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn, één kopje minimale chip, beide schotels goed. Afmeting: circa 7 - 10 cm. In redelijk/goede staat...

2x Chinese schotels
Resultaat: 180 EUR

Twee Chinees porseleinen schotels met geel glazuur, draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 10,8 cm. In goede staat.

3x Chinese borden
Resultaat: 180 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Onder meer: 2x Koekoek in het huisje + 1x floraal. Twee met haarlijn. Eén gelijmd. Afmeting: Ø 23 - 35 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 180 EUR

Lot diverse Chinees porseleinen kop en schotels. 18e - 19e Eeuw. Divers. Haarlijnen en/of chips. Afmeting: 9 - 13 cm. In redelijke staat.

Peking glas snuffbottle
Resultaat: 180 EUR

Chinese Peking glazen snuffbottle met watervogel decor. Met signatuur. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.

Peking glas snuffbottle
Resultaat: 180 EUR

Oude Chinese Peking glazen snuffbottle met salamander, vissen, floraal decor et cetera. Met signatuur. Afmeting: 9 cm. In goede staat.

Vijf antieke Chinese kommen
Resultaat: 180 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen kommen. Tek Sing Cargo. Floraal/karakterteken decor. Eén kom lichte randschade. Afmeting: Ø 10,5 - 15 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Resultaat: 180 EUR

6x Chinees porselein. Bestaande uit: 1x Familie Verte bord met figuren in tuin decor. 2x Familie Rose kopjes + schotels met zeldzaam decor van magere Hein, met bodemmerk. 3x Miniatuur vaas, geel, para...

Chinese wierookbrander
Resultaat: 180 EUR

Chinese celadon wierookbrander met bruin/grijs craquele glazuur. Afmeting: 8,5 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

2x Satsuma vazen
Resultaat: 180 EUR

Twee antieke Japanse Satsuma porseleinen vazen met goud decor + Japanse portretten. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 180 EUR

Chinees porseleinen Kantonese celadon vaas met kostbaarheden decor. Afmeting: H 17 x Ø 15 cm. in matige staat zit breuk in.

2x Antieke Chinese/Kantonese lampenvoeten
Resultaat: 180 EUR

Twee antieke Chinese/Kantonese porseleinen lampenvoeten met bronzen monturen, schildpadden. Eén is beschadigd. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Quan Yin
Resultaat: 180 EUR

Grote antieke Chinese houtgestoken Quan Yin met rest polychromie. Eén hand mist. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

3x 18e Eeuwse Chinese schotels Ø 23 cm
Resultaat: 170 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met landschap decor. Twee borden chips. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Resultaat: 170 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes + twee schotels. Divers. Floraal. Twee kopjes chip, rest goed. Afmeting: Ø 6,5 - 12 cm. In redelijke staat.

Chinees celadon bord Ø 20,5 cm.
Resultaat: 170 EUR

Chinees porseleinen celadon bord met grijs craquelé glazuur. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse Chinese kommen
Resultaat: 170 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Quan Lung kommen. Landschap decor. Beide kommen haarlijn + één chip. Afmeting: H 9 x Ø 20 cm. In redelijke staat.

Antieke Chinese koro
Resultaat: 170 EUR

Grote antieke Chinese plated koro met draken/landschap/paradijsvogel decor. 19e Eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Resultaat: 170 EUR

Chinees porseleinen wierookbrander met lichtblauw glazuur en bodemmerk. Afmeting: 14 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinese pelgrim vaas
Resultaat: 170 EUR

Chinees porseleinen pelgrimvaas. Vogels in bloesemtakken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Resultaat: 170 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met landschap decor. Afmeting: H 24 x Ø 20 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 23 cm.
Resultaat: 170 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal decor + Foo-hond. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Lot Chinees porseleinen kop en schotels
Resultaat: 170 EUR

Lot Chinees porseleinen kop en schotels. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: drie kopjes + zes schotels. Met oranje/rood floraal decor en gouden karakter tekens. Met bodemmerk. Eén kopje goed, één kopje ha...

6x Kleine Chinese vaasjes
Resultaat: 170 EUR

Zes kleine Chinees porseleinen vaasjes met floraal decor. Eén vaasje met zilveren dop? Haarlijnen. Afmeting: H 5 - 10 cm. In redelijk/goede staat.

Zandstenen hoofdjes in lijst
Resultaat: 170 EUR

Zes antieke ingelijste Chinese terracotta hoofdjes. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (10x)
Resultaat: 170 EUR

Tien delen Chinees porselein. Imari. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: vier kopjes + schaaltje, goed. Schotels, twee goed, drie met haarlijnen of chip. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met draken/zee/wolken decor. Vier tekens bodemmerk. Glazuurschade. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

2x Chinese borden
Resultaat: 160 EUR

Twee Chinees porseleinen borden. 1x Figuren in landschap met spelende zotjes decor, vier tekens bodemmerk Kang Xi, haarlijn. 1x Floraal bord, goed. Afmeting: Ø 21 - 28 cm. In goede staat.

Twee Imari kop en schotels
Resultaat: 160 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels met floraal/goud decor. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.

Lot Chinese capucine kop en schotels (6x)
Resultaat: 160 EUR

Zes stuks 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucine kopjes met floraal decor. Alle kopjes haarlijn + beide schotels ook. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Chinese Queng Lung vaas
Resultaat: 160 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vaas met landschap decor. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.

Chinees Imari Bord
Resultaat: 160 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari bord met tuin decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese Sung-stijl kom
Resultaat: 160 EUR

Chinees porseleinen kom met bruin glazuur en floraal decor. Sung-stijl. Afmeting: H 7 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Groene jade vaas
Resultaat: 160 EUR

Chinese groene jade-gesneden dekselvaas met draken. Afmeting: 21 x 15 x 4,5 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi trekpot
Resultaat: 160 EUR

Kleine 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Tuit gelijmd. Afmeting: H 6 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas
Resultaat: 160 EUR

Chinees porseleinen vaas met Familie Rose floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Resultaat: 160 EUR

Bijzonder grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met Foo-hond en figuur in landschap decor. Afmeting: 25 x Ø 24 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan
Resultaat: 160 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met paradijsvogel/Chinese karaktertekens decor. Voet verstevigd met koperrand, chips bodemrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijk/goede staat.

2 Familie Rose theebussen
Resultaat: 150 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose theebussen met zilveren sluiting. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

3x 18e Eeuwse Kang Xi schotels
Resultaat: 150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels. Divers, floraal/vogels. Grote schotel heeft haarlijn + chips. De andere twee minimale chips. Afmeting: Ø 13 - Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.

6x Chinese Imari borden
Resultaat: 150 EUR

Zes stuks 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen schotels met bloemvaas/goud decor. Afmeting: Ø 10,1 cm. In goede staat.

4x Chinees porselein
Resultaat: 150 EUR

Vier delen Chinees porselein. 19e Eeuw. Tung Chih Cargo. 1862 - 1874. Met floraal/karakter tekens decor. Bestaan de uit: 2x Stapeldoos, bodemmerk. 2x Bonsai plantenbak, chips. Afmeting: 8,5 - 17,5 cm....

Antieke Chinese dekselpot
Resultaat: 150 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met floraal decor + Foo-hond. Beschadigd. Afmeting: 38 cm. In redelijk/goede staat.

3x Imari chocolade koppen
Resultaat: 150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen kop en schotels voor chocolade. Alle schotels haarlijnen. Eén kopje chip. Afmeting: 7 x Ø 14 cm. In redelijke staat.

Chinees bord met krijgers Ø 20 cm.
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen bord met krijger decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met bloesemtak decor. Afmeting: H 20 x Ø 16 cm. In goede staat.

5x 18e Eeuwse Chinese borden
Resultaat: 150 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen borden. Divers. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Kang Xi, Quan Lung. Haarlijnen en/of chip. Afmeting: Ø 22 - 27 cm. In matig/redelijke staat.

6 Chinese borden Ø 23 cm.
Resultaat: 150 EUR

Zes stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Drie borden met randschade/schilfers. Drie borden met haarlijn + randschade. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.

Chinees schilderij, Hoogwaardigheidsbekleders
Resultaat: 150 EUR

Chinese School. Vijf hoogwaardigheidsbekleders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 85 x B 50 cm. In goede staat.

Chinees verguld bronzen beeld
Resultaat: 150 EUR

Chinees verguld bronzen figuur. Hert-achtig dier met wolk en maan. Slijtage, niet gemerkt. Afmeting: 13,2 cm. In goede staat.

Vijf antieke netsukes van been
Resultaat: 150 EUR

Vijf antieke Japanse been gesneden netsukes. Divers. Signaturen. Afmeting: 5 - 6 cm In goede staat.

4 Chinese kopjes
Resultaat: 150 EUR

Vier Chinees porseleinen kopjes. Divers. 1x Chicken cup. 1x Familie Rose, figuren + bodemmerk, haarlijnen. 1x Queng Lung. 1x Kantonees, circa 1800, oor gelijmd. Afmeting: 5,5 - 7 cm. In redelijke staa...

2 Imari vazen
Resultaat: 150 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met tuin decor. Beide bovenranden beschadigd. Afmeting: H 26 cm. In redelijke staat.

9x Chinees Imarim porselein
Resultaat: 150 EUR

Negen stuks 18e eeuws Chinees Imari porselein. Divers. Bestaande uit: Vijf schotels. Twee maal haarlijn, allemaal minimale chips. Vier kopjes, drie kopjes haarlijn. Eén kopje chip. Afmeting: Ø 6,5 - 1...

18e Eeuwse Chinese trekpot
Resultaat: 150 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met Amsterdams Bont decor. Chips tuit + deksel. Afmeting: 11 x 17 x 10 cm. In redelijke staat.

Grote Satsuma dekselvaas Ø 40 cm.
Resultaat: 150 EUR

Zeer grote Japanse porseleinen Satsuma dekselvaas met figuren/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 64 x Ø 40 cm. In goede staat.

6 Delen Chinees porselein
Resultaat: 150 EUR

Zes delen oud/antiek Chinees porselein. Beschadigd. Afmeting: 17 - 35 cm. In matige staat.

Chinese hoornvaas
Resultaat: 150 EUR

Chinees gesneden vaas uit hoorn. Met figuren in landschap decor. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen vaas met tuin/vlinder decor. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met licht-groen celadon glazuur en spelende Foo-honden. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese tempelwachters
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke Chinese houtgestoken gepolychromeerde en vergulde tempelwachters. 19e Eeuw. Met karaktertekens. Afmeting: H 30 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese keizer
Resultaat: 150 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinese houtgestoken keizer/hoogwaardigheidsbekleder met vergulding en polychromie. Met tekst op basement. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Twee Imari kop en schotels
Resultaat: 140 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees Imari kop en schotels met floraal decor. Twee schotels goed. Twee kopjes beschadigd. Afmeting: 7 - 12 cm. In matig/goede staat.

2x 18e Eeuwse Chinese kopjes
Resultaat: 140 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. 1x Familie Rose met landschap/goud decor, haarlijn bij oor. 1x Rood/goud/floraal. Minimale chip. Afmeting: 6,5 - 7 cm. In redelijke staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 140 EUR

Twee delen Chinees porselein. Eén grote kom met watervogel/floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. En één octagonaal kopje met krijger + vrouw, bloemen en wolk. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x 7 x 7,5 c...

2x Chinees rolschilderij
Resultaat: 140 EUR

Twee oude Chinese rolschilderijen: 1x met berglandschap/waterpartij en tekst + signatuur. Lithografie op papier. Afmeting: H 160 x B 64 cm. In goede staat. en 1x Gesigneerd. Berglandschap. Lithografie...

Drie Chinese chicken cups
Resultaat: 140 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen chicken cups. Alle haarlijn. Afmeting: Ø 6,3 cm. In redelijke staat.

2x Boeddha
Resultaat: 140 EUR

2x Boeddha. Bestaande uit: Eén kleine Chinese vergulde bronzen boeddha en één koperen boeddha. Beide 20e eeuw. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese kom Ø 15,7 cm.
Resultaat: 140 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met hert en floraal decor. Met bodemmerk. Eén chip. Afmeting: Ø 15,7 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse goud Imari vaas
Resultaat: 140 EUR

Grote Japanse goud Imari porseleinen vaas met floraal/vogel/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 31 x Ø 16 cm. In goede staat.

2x Japanse of Chinese vazen
Resultaat: 135 EUR

Twee antieke Japanse of Chinese bronzen vazen met bodemmerk. Draak/paradijsvogel decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen schaal Ø 26 cm.
Resultaat: 130 EUR

Grote Chinees porseleinen schaal met roze glazuur en floraal decor. Afmeting: H 11 x Ø 26 cm. Haarlijn. In redelijk/goede staat.

Gesigneerde houtsnede?, Landschap met bloesems
Resultaat: 130 EUR

Gesigneerde houtsnede? China/Japan. Landschap met bloesems. Houtsnede op papier. Afmeting: H 49 x B 15 cm. In goede staat.

Chinese gebedsketting
Resultaat: 130 EUR

Chinese gebedsketting. Materiaal: hoorn ? Afmeting: L 47 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas
Resultaat: 130 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met bamboe omkleed. Haarlijn bodem. Afmeting: H 47,5 cm. In redelijk/goede staat.

3x 18e Eeuwse Chinese schotels Ø 23 cm.
Resultaat: 120 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 1x Queng Lung, tuin decor, haarlijn. 1x Familie Rose, floraal, haarlijn. 1x Tuin decor, haarlijn + chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijke staat.

Chinese wierookbrander
Resultaat: 120 EUR

Zware Chinese bronzen wierookbrander met floraal cloisonné-inleg. Afmeting: H 9 x Ø 16 cm. In goede staat.

Grote Chinese Queng Lung theepot
Resultaat: 120 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung theepot met landschap decor. Haarscheuren tuit-aanzet. Bovenrand beschadigd. Afmeting: 15 x 22 x Ø 12 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein (8x)
Resultaat: 120 EUR

8x Antieke Chinees porseleinen schotels. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: 5x Quan Lung met tuin/floraal decor. 3x 19e Eeuw, geschulpt, coulissen voorstelling. Eén haarlijn bodem. Afmeting: Ø 10 - 12 cm....

6x Chinese gemberpotten
Resultaat: 120 EUR

Zes Chinees porseleinen gemberpotten met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.

4x 18e Eeuwse Chinese borden Ø 23 - Ø 27 cm.
Resultaat: 120 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Grotere bord heeft haarlijn. Kleinere borden chips. Afmeting: Ø 23 - Ø 27 cm. In redelijke staat.

4-Delige Chinese stapeldoos
Resultaat: 120 EUR

Vier-delige Chinees porseleinen stapeldoos met figuren/floraal decor. Afmeting: H 13 x Ø 10 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (9x)
Resultaat: 120 EUR

9x Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie schalen, stapeldoos, twee kommen, pattipan en twee borden. Diverse decors. Bodemmerken. Enkele chips mogelijk. Afmeting: 8 - 24 cm. In goede staat.