Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinees porseleinen vaas op sokkel
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap decor + bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen
Resultaat: 325 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen. Midden 20e eeuw. Met besneeuwde landschappen/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 325 EUR

Chinese vierkante celadon vaas met ribbels en craquelé glazuur. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinees Imari bord Ø 25,5 cm.
Resultaat: 325 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen bord met tuin/vogel/vlinder en goud decor. Afmeting: Ø 25,5 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese vazen
Resultaat: 325 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen met vier tekens bodemmerk. 1x Drakenvaas, randglazuurschade. 1x Vaas met geisha's in landschap decor, bovenrand beschadigd. Afmeting: H 23 - 26,5 cm. In redelijk...

Chinese Familie Rose plaquette
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose plaquette met geisha aan tafel decor + tekst. Afmeting: H 35 x B 24 cm. In goede staat.

Chinese oorvaas
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen oorvaas met paars-rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.

7x Chinese miniatuurvazen
Resultaat: 325 EUR

Zeven antieke Chinees porseleinen miniatuur vazen. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 3,5 - 7 cm. In redelijk/goede staat.

2 Kang Xi schotels Ø 28,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Twee grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met Chinese vrouwen/wezel decor. Met bodemmerk. Eén heeft haarscheuren. Eén gaaf. Afmeting: Ø 28,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese reukverdrijver met BWG montuur
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen reukverdrijver met gemarmerd decor en opengewerkt BWG zilveren deksel met vogel decor. Afmeting: H 11 x Ø 12 cm. In goede staat.

Celadon pijpvaas op sokkel
Resultaat: 300 EUR

Blauwe Chinese celadon porseleinen pijpvaas met craquelé glazuur. Gerestaureerd. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Chinese cloisonne dekselpot op sokkel
Resultaat: 300 EUR

Chinese cloisonne dekselpot met floraal decor en vergulde Foo-hond. Afmeting: H 24 cm. Met sokkel. In goede staat.

Chinese Kang Xi trekpot
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi trekpot met tuin decor. Chips tuit + oude haarlijn. Afmeting: 19,5 x 15 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose dekseldoos Ø 27 cm.
Resultaat: 300 EUR

Zeer grote Chinees porsleinen dekseldoos met draak/floraal decor +bodemmerk. Afmeting H 16 x Ø 27 cm. In goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 300 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met spelende figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Familie Rose trekpot
Resultaat: 300 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal/goud decor. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Boeddha van shoushan gesteente
Resultaat: 300 EUR

Chinese boeddha gesneden uit shoushan gesteente. Zittend op Foo-hond. Gesigneerd op rug. Afmeting: 9,5 x 11 x 5,5 cm. In goede staat.

2 Grote Chinese dekselvazen
Resultaat: 300 EUR

Twee grote Chinees porseleinen dekselvazen. 19e Eeuw. Paradijsvogel/floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Chips + haarlijnen. Afmeting: H 39 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Chinese Queng Lung trekpot
Resultaat: 300 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung trekpot. Met landschap decor. Eén minimale schilfer. Afmeting: 14 x 21 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese celadon oorvaas
Resultaat: 300 EUR

Chinese celadon porseleinen oorvaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Chinese gele kom
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.

Antieke Chinese kom
Resultaat: 300 EUR

Antieke Chinees porseleinen kom met rondom figuren, herten en hoogwaardigheidsbekleders decor. Afmeting: 8 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 22 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met dorp/figuren/berg decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese theepot met draken
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte theepot met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 17 x 14 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

3 Kantonese vazen
Resultaat: 300 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor en bodemmerk. Afmeting: 25 - 43 cm. In goede staat.

Kapitale Chinese dekselvaas
Resultaat: 300 EUR

Kapitale Chinees porseleinen dekselvaas met Foo-honden decor. Afmeting: H 86 x Ø 38 cm. In goede staat.

2x Grote Imari schalen
Resultaat: 300 EUR

Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen ovale schalen met floraal + verso vleermuis decor. Afmeting: 42 x 32 cm. In goede staat.

Chinese gele kom Ø 12,8 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen kom met oker glazuur en draak in wolken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12,8 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 300 EUR

Kleine Chinees porseleinen vaas met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.

Chinese Tang figuur
Resultaat: 300 EUR

Groot antiek Chinees terracotta figuur op zwart marmeren basement. Trommelaar. Tang dynastie 618 - 907 A.D. Restauraties. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Chinees Ming figuur + rapport
Resultaat: 300 EUR

Antiek Chinees terracotta Ming figuur. Hoogwaardigheidsbekleder. Anno 1368 - 1644. Met expertise rapport. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

2x Chinese kommen
Resultaat: 300 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met godheid in de wolken decor en goudrand. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 9 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen tête à tête
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen tête à tête met geisha's in landschap decor+ tekst. Met bodemmerk. Eén kopje haarlijn, verder goed. Afmeting: 15 x 28 x 26 cm. In redelijk/goede staat.

3x Antieke boeddha's
Resultaat: 300 EUR

Drie antieke Oosterse/Chinese tempel boeddha figuren. Eén maal vergulde houtgesneden gepolychromeerde boeddha op lotusbloem, China. Eén maal bronzen boeddha, China/India. Eén maal bronzen boeddha, Ind...

Vergulde Chinese boeddha
Resultaat: 300 EUR

Grote vergulde Chinese bronzen boeddha. Afmeting: 31cm. In goede staat.

Drie Chinese Kang Xi schotels Ø 13,5 cm.
Resultaat: 275 EUR

Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met vogel in landschap decor. Eén schotel goed. Eén schotel minimale chip. Eén schotel haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 13,5 cm. In redelijk/go...

17e Eeuws Chinees Ming bord Ø 19,5 cm.
Resultaat: 275 EUR

17e Eeuws Chinees porseleinen Ming bord met kraanvogel decor. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.

5x Chinese chocolade-bekers
Resultaat: 275 EUR

Vijf stuks 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen octagonale chocolade-bekers. Met Lange Lijs/bloemvazen decor. Vier tekens bodemmerk. Enkele chips + twee haarlijnen. Afmeting: H 8 x Ø 10 cm. In redelij...

2 Kang Xi borden Ø 20 cm.
Resultaat: 275 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal/karper decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.

10x Chinese Familie Rose borden Ø 21 cm.
Resultaat: 275 EUR

Tien antieke Chinese porseleinen Familie Rose decor borden. Twee borden chips, rest goed. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese kopjes
Resultaat: 275 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met vlinder/floraal decor. Yung Chen. Afmeting: Ø 7,6 cm. In goede staat.

Draken vaas
Resultaat: 275 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Zeldzaam Familie Rose bord Ø 22,2 cm.
Resultaat: 250 EUR

Zeldzaam Chinees porseleinen Familie Rose bord met hert in tuin decor. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 22,2 cm. In redelijk/goede staat.

3 Familie Rose borden Ø 22,7 cm.
Resultaat: 250 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschappen en pagode decor. Twee borden haarlijnen + chips. Eén bord chip. Afmeting: 22,7 cm. In redelijke staat.

7 Delen Chinees porselein
Resultaat: 250 EUR

Zeven diverse Chinese schotels. 18e eeuw. Onder andere: Kang Xi. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 9 - 14 cm. In goede staat.

4x Chinese miniatuur schotels Ø 9 cm.
Resultaat: 250 EUR

Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met figuren in landschap decor. 2 bordjes puntgaaf, 2 bordje klein haarlijntjes Afmeting: Ø 9,1 cm. In goede staat.

Sang du Boeuf vaas
Resultaat: 250 EUR

Grote Chinees porseleinen Sang du Boeuf knobbelvaas. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

2 Antieke Kantonese borden Ø 20,5 cm.
Resultaat: 250 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese borden. Met kip/pauw/goud decor. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.

Twee Familie Rose borden Ø 22 cm.
Resultaat: 250 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Eén bord chips/haarlijn. Eén bord alleen haarlijn. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijke staat.

Antieke Chinese Republiek vaas
Resultaat: 250 EUR

Antieke gedateerde Chinees porseleinen Republiek vaas met figuren/gedicht decor. Anno 1924. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos
Resultaat: 250 EUR

Grote Chinees porseleinen dekseldoos met floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese celadon kom Ø 20,5 cm.
Resultaat: 250 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon kom met bodemmerk en grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 10 x Ø 20,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap decor + bodemmerk. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

4x Chinese gemberpotten
Resultaat: 250 EUR

Vier Chinese gemberpotten met watervogels/waterlelie decor. Eén deksel mist. Eén deksel gelijmd. Afmeting: 11 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese kop+schotels
Resultaat: 250 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met diverse bodemmerken. Floraal/figuren/coulissen decor. Eén kop en schotel haarlijn. Afmeting: Ø 13 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/landschap decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

Chinese chicken-cup
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen chicken cup met figuur/kip in landschap decor + tekst + bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 8 cm. In goede staat.

5x Chinese Imari borden Ø 23 cm.
Resultaat: 250 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met bloemvaas/goud decor. Twee borden haarlijn. Eén bord goed. Twee borden minimale chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese pijpvaas
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met groen glazuur + zes tekens bodemmerk. Haarlijnen in glazuur. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

2x Chinese Imari kommen op sokkel
Resultaat: 250 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kommen op houtgestoken consoles. Eén gaaf, één chip. Afmeting: 9 - Ø 20 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees porseleinen Quang Yin
Resultaat: 250 EUR

Grote Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin op lotusbloem in de wolken en met vaas en zegel op rug. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen Quan Yin
Resultaat: 250 EUR

Grote Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin met scepter en zegel op rug. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinese draken vaas
Resultaat: 250 EUR

Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen vaas met rondom draken/wolken decor. Afmeting: H 37 x Ø 25 cm. In matige staat.

Zeldzame Chinese schotel Ø 23,2 cm.
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen schotel met goud/granaatappel decor. Haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijke staat.

3x Chinese borden
Resultaat: 225 EUR

Drie stuks 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met tuin/goud decor. Eén bord haarlijn, rest goed. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Flambé vaas
Resultaat: 225 EUR

Zware Chinees porseleinen Flambé knobbelvaas. H 30 cm. In goede staat.

Chinese drakenkom Ø 20 cm.
Resultaat: 225 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenkom met bodemmerk. Afmeting: 9,5 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 225 EUR

Grote Chinees porseleinen octagonale vaas met oren. Figuren/floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Peking glas snuffbottle
Resultaat: 225 EUR

Grote Chinese Peking glazen snuffbottle met eend en vis decor. Met stempel. Afmeting: 11 cm. In goede staat.

2x Chinese dekselkommen
Resultaat: 225 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselkommen met Foo-honden/karaktertekens decor. Afmeting: 10,5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Japanse benen beeldengroep
Resultaat: 225 EUR

Grote oude Japanse benen figurengroep. Drinkende man met kind. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.

Lot Mandarijn porselein (5x)
Resultaat: 225 EUR

Lot van vijf delen Chinees mandarijn porselein. 18e Eeuw. Bestaande uit: drie schotels met figuren decor, haarlijnen. Twee kopjes, haarlijnen. Afmeting: 8 - 12 cm. In redelijke staat.

2x Japanse kraagvazen
Resultaat: 225 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kraagvazen met floraal decor. Bakfout. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Chinese schaal/waterbak Ø 12 cm.
Resultaat: 225 EUR

Chinees porseleinen schaal/waterbak met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen verdeelschaal, 1900
Resultaat: 225 EUR

Antieke zeven-delige Chinees porseleinen verdeelschaal met vogel/goud decor. In originele lakwerk doos met Foo-hond. Circa 1900. Afmeting: 10 x Ø 37 cm. In goede staat.

2x Chinese tempelhonden, 18e eeuw
Resultaat: 225 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese houtgestoken tempelhonden met originele polychromie. Eén beschadigd bij staart. Afmeting: H 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 200 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met bloemen/vogel decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Familie Rose bord Ø 21,1 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord. Figuren in tuin decor. Afmeting: Ø 21,1 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte stapeldoos
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte stapeldoos in originele kist. Afmeting: 21 x 17 x 17 cm. In goede staat.

Lot Familie Rose
Resultaat: 200 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porselein met theebus, deksel gelijmd, 4x schotel waarvan 1x goed, 2 kopjes, 1x haarlijn en 1x chip. 6,5-13cm. In redelijke staat.

Chinese schaal
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen schaal met blauw glazuur en goudreliëf + stenen. Afmeting: H 9 x Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met houten deksel. Met landschap decor. Afmeting: H 14 x Ø 10 cm. In goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinese vazen. 1x Sang de boeuf vaas. 1x Celadon vaas, craquelé glazuur, chip rand. Afmeting: H 19 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

19e Eeuws Chinees Familie Rose bord, 21,7 x 21,7 cm.
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord. Octagonaal met floraal/kostbaarheden/gans/goud decor. Afmeting: 21,7 x 21,7 cm. In goede staat.

Chinese Cargo kop + schotel
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Cargo kop en schotel. Ca mau binh thuan. Landschap met hert/coulissen decor. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In goede staat.

5 Japanse borden
Resultaat: 200 EUR

Vijf 19e eeuwse Japans porseleinen borden. Geisha bij kraanvogel decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese Sung schotel
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen Sung bord met groen/grijs glazuur. Afmeting: 3 x Ø 17 cm. In goede staat.

Chinese Sung kom
Resultaat: 200 EUR

Kleine Chinees porseleinen Sung kom met blauw verlopen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 11,5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

2 Chinese Fam. Rose kopjes
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Chinese Quan Yin
Resultaat: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen Quan Yin, met floraal decor. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met blauw-groen craquelé glazuur. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Chinese cup uit hoorn gesneden
Resultaat: 200 EUR

Grote uit hoorn gesneden Chinese cup met floraal/figuren decor. Afmeting: 11 x 17 x 13,5 cm. In goede staat.

Japanse benen beeldengroep
Resultaat: 200 EUR

Oude Japanse benen figurengroep. Man met fruit en kind. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Chinese blauwe vaas
Resultaat: 200 EUR

Flesvormige Chinees porseleinen vaas met rondom landschap decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met wit glazuur en Foo-hond decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.