Chinees porseleinen pot met rondom landschap decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: 8,5 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Chinese bronskleurige metalen rituele wijnschenker met symbolen. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Zes delen Chinees jade. Bestaande uit: Eén amulet, drie gespen, lakstempel en een scepter. Afmeting: 5 - 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met oren en floraal decor. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Vijf antieke Japanse porseleinen kommen. Divers. Floraal/goud decor. Eén chip. Afmeting: 14 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen snuffbottle met spelende figuren + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese spekstenen voorwerpen. 1x Trekpot met floraal/vogel decor, chip. 1x Dekselpot met floraal decor + rat op deksel, chip. Afmeting; H 12 - 17 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen ovale schaal met floraal/vogel decor. Bodemmerk. Afmeting: 27 x 21 x 5 cm. In goede staat.
Antiek 26-delig Japans porseleinen ontbijtservies met landschap decor. Circa 1900. Mogelijk haarlijnen of enkele chips. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met tekst, figuren in boot decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 13 x Ø 13 cm. In goede staat.
Vijf maal oud/antiek Oosters/Chinees houtsnijwerk. Boeddhistisch/Chinees. Deels verguld. Afmeting: 25 - 61 cm. In goede staat.
Antieke Chinese terracotta knobbelvaas met rode polychromie en twee lachende boeddha's. 18e Eeuw of ouder. Met bodemmerk. Bovenrand beschadigd. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Chinees tin. Circa 1900. Bestaande uit: tablet, twee stapeldozen (beschadigd) en twee vaasjes. Afmeting: 14 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Japanse Satsuma porseleinen Boedha met gouddecor. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Twee Chinese Yixing trekpotten met emaille decor + bodemmerk. Afmeting: 8 - 11 cm. In goede staat.
Acht Chinees porseleinen kopjes. Divers. Onder andere; Capucijner. Haarlijnen. Twee goed. Afmeting: 7 - 10 cm. In matig/redelijke staat.
Antieke Japanse porseleinen Satsuma Boedha met Florale/goud decor. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose tafellamp met floraal/paradijsvogel decor. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen bolvaas met paradijsvogel/perzik decor. Op console. Afmeting: 7 x Ø 9 cm. In goede staat.
Vijf antieke Japans porseleinen borden. Divers. Bestaande uit: 3x goud Imari, 2x boeren Imari. Eén beschadigd. Afmeting: Ø 20 - Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen oud/antiek Japans porselein. Onder andere: Drie delen Imari, twee borden, dekselvaas en twee kommen. Afmeting: 16 - 27 cm. In goede staat.
Japans/Chinees lakwerk kabinet met deurtje, slot, sleutels en drie lades. Floraal + goud beschildering. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 15 x 10 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Schenkkan met rood glazuur en floraal decor. Familie Rose dekseldoos met zotjes decor. Pot met tekst/floraal/vogel decor + bodemmerk. Afmeting: 9...
Antieke Chinees porseleinen bord met kostbaarheden decor en bodemmerk. 17e Eeuw. Zhang Zhou? Afmeting: Ø 17,8 cm. In goede staat.
Grote balustervormige Chinees porseleinen vaas met vijverpartij/karper/tekst decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen trekpotten met floraal decor. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. 1x Queng Lung met landschap/pagode decor, haarlijn. 1x Queng Lung, floraal. Afmeting: Ø 14 - 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen vierkante vaas met berglandschap decor. Chip bovenrand. Afmeting: H 44 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen capucijner kom met floraal decor. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude gesigneerde Chinese rolschilderijen met diverse voorstellingen. 20e Eeuw. Afmeting: 160 - 170 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen Kang Xi schotels met floraal/roofvogel decor. Met bodemmerk. Eén schotel haarlijn. Drie schotels minimale chips. Afmeting: Ø 11 - 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Japanse Imari porseleinen dekselpot met floraal/paradijsvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. Gerestaureerd. In goede staat.
Drie-delig antiek Japans Satsuma keramieken miniatuur kaststel met fijn geschilderde figuren decors. Met bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 4,5 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese houtgestoken spiegels met dieren. 20e Eeuw. Afmeting: H 81 x B 46 cm. / H 70 x B 66 cm. In goede staat.
Gesigneerde Chinese of Japanse bronzen wierookbrander. 19e Eeuw. Afmeting: H 9 x Ø 14 cm. In goede staat.
Twee delen antiek tin. Bestaande uit: Eén Chinese schenkkan. En een kruik met bodemmerk. Afmeting: 29 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Foo-hond. Pootje mist, chips. Afmeting: 8 cm. In matige staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen theepot met draak/paradijsvogel decor. Familie Rose. Deksel mogelijk niet origineel. Gerestaureerd. Afmeting: 15 x 18 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf boeddhistische figuren. Divers. 20e Eeuw. Onder andere: messing, gips, ijzer. Afmeting: H 9 - 34 cm. In goede staat.
Antieke Japanse porseleinen Satsuma Boedha met Florale/goud decor. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Drie antieke Japans porseleinen sierschotels met bodemmerken. Circa 1900. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 30 - 31 cm. In goede staat.
Zes delen antiek Chinees miniatuur porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee kommen, drie borden en één schaal. Chips. Afmeting: 6 - 7 cm. In redelijke staat.
Chinese Geisha van mineralen, geplaatst op houten sokkel. Beschadigingen. Afmeting: H 18 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Chinese uit speksteen gesneden figuur staande op een draak. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese rolschilderijen. 20e Eeuw. 1x Panda's op zijde, handarbeid, geen schildering, afmeting: H 26 x B 25 cm. 1x Geschilderd landschap met figuren, Oost-Indische inkt op papier, vochtvlekk...
Zeer grote Japanse of Chinees porseleinen schaal met floraal decor. Afmeting: 15 x Ø 36 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen kastkommen. Divers. Waarvan één met zes bodemtekens. Haarlijnen. Afmeting: Ø 13 cm. In redelijke staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee kommen met chicken decor. Eén Familie Rose gemberpot met chicken decor. Eén dekseldoos met chicken decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 6,5 - 14 cm. In goed...