Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese Yixing trekpot
Startprijs 200 EUR

Kleine Chinese Yixing trekpot in pompoen-vorm. Met vleermuis op deksel + merkteken onder deksel. 19e Eeuw. Afmeting: 4,5 x 11 x Ø 7 cm. In goede staat.

Chinese plaquette
Startprijs 200 EUR

Antiek Chinees porseleinen reliëf plaquette in vitrinelijst. Circa 1900. Riviergezicht met pagodes en figuren decor. Eén chip rand. Afmeting: H 22 x B 13 cm. In goede staat.

Antieke Familie Rose dekselvaas
Startprijs 200 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met chicken decor. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.

Kantonese vaas
Startprijs 200 EUR

Zeer grote 18e - 19e eeuwse Chinese Kantonese porseleinen vaas met tekst + bodemmerk en kostbaarheden decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 61 cm. In redelijke staat.

3x Chinese borden
Startprijs 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 1x Familie Rose met tuin decor, goed. 1x Familie Rose met floraal/paradijsvogel decor, haarlijn. 1x Chinees Imari, floraal/goud decor, haarlijn. Chips + haa...

6 Chinese koppen
Startprijs 200 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met vlinder/insekten decor. Twee kopjes oor beschadigd. Vier kopjes minimale chips. Afmeting: 6 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met draken/floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

2x Chinese borden
Startprijs 200 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale borden met floraal/goud decor. Minimale chips. Eén bord haarscheur. Afmeting: 21,5 x 21,5 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse porseleinen gendi
Startprijs 200 EUR

Japanse porseleinen ghendi schenkkan met floraal decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot
Startprijs 200 EUR

Grote Chinees porseleinen deksel voorraadpot met prunus decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 180 EUR

Chinees porseleinen vaas met lichtgroen glazuur. Boom/bloesem decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 180 EUR

Chinese terracotta vaas met vogel/ringen decor. Afmeting: H 20,2 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Startprijs 180 EUR

Chinees porseleinen wierookbrander met salamanders en bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.

Bronzen schemerlamp
Startprijs 180 EUR

Antieke Chinese of Japanse bronzen tafellamp met Foo-honden koppen/floraal/vogel decor. Afmeting: H 98 cm. In goede staat.

3x Chinese figuren
Startprijs 170 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinese houtgesneden tempel figuren. Gepolichromeerd met restvergulding. Kleine beschadigingen. Afmeting: 15 -28 cm. In goede staat.

3x Chinese vazen
Startprijs 170 EUR

3 diverse Chinese porseleinen vazen. 1x dekselvaas met geishas 19e eeuw met bodemmerk in goede stat, 1x blauwe draken vaas in goede staat, 1x Familie rose vaas met bodemmerk en geishas bovenrand gere...

Chinese roodlak doos
Startprijs 150 EUR

Chinese roodlak dekseldoos met Foo-honden decor. 20e Eeuw. Afmeting: 3,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinees Sung kom Ø 15,5 cm.
Startprijs 150 EUR

Chinese Sung porseleinen kom met floraal decor. Chip. Afmeting: Ø 15,5 cm. In redelijke staat.

2x Chinees porselein
Startprijs 150 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Bolvaas met figuren in landschap decor. 1x Schaal met vleermuis decor + bodemmerk. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.

Chinese drakenschotel Ø 22 cm.
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen drakenschotel met vleermuis/goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,5 x Ø 22 cm. In goede staat.

Antieke Chinese vaas
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinees geglazuurde terracotta vaas met paradijsvogel/floraal decor. Chip bodemrand. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Antieke Chinese kom Ø 14,6 cm.
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinees porseleinen kom met Kang Xi/kostbaarheden decor. Afmeting: H 7 x Ø 14,6 cm. In goede staat.

Grote Imari vaas
Startprijs 150 EUR

Grote 19e eeuwse goud Imari porseleinen siervaas met ribbels. Floraal/vogel decor. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met Familie Rose/floraal/vogel decor.19e Eeuw deksel 19e eeuw bijpassend maar niet origineel. Afmeting: 16 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinese Quan Yin
Startprijs 150 EUR

Chinese bronzen Quan Yin met fluit staande op schildpad. 21e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Tibetaanse hoofdbedekking
Startprijs 150 EUR

Tibetaanse hoofdbedekking met BWG zilver. Versieringen van ruiters te paard en bloemen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x Ø20 cm. In goede staat.

Chinees karper-bord
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen groen celadon bord met karper decor. Bord gekarteld. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.

Indonesisch houtgestoken figuur
Startprijs 150 EUR

Indonesisch houtgestoken figurengroep met drie landarbeiders. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 40 x 25 cm. In goede staat.

Twee Chinese rijstkommen + deksel
Startprijs 150 EUR

Twee Chinees porseleinen rijstkommen met deksel. Landschap decor. 19e Eeuw. Bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 150 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/figuren decor. Bodemmerk. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos, Ø 12 cm.
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos met draak/karper decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinees terracotta figuur
Startprijs 150 EUR

Groot Chinees terracotta figuur met restpolychromie. Armen gerestaureerd. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon jardiniere
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen celadon jardiniere met groen craquele glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x 22 x 17 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinees porseleinen gemberpot met koperen montuur. Met bodemmerk. Scherf uit binnenrand. Afmeting: H 16 x Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinees porselein
Startprijs 150 EUR

Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Bolvaas met floraal/vogel/goud decor, goed. En een schotel met landschap decor, haarlijn + chip. Afmeting: 8,5 - 11,5 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese Imari schenkkan
Startprijs 150 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari schenkkan met floraal/goud decor. Deksel gerestaureerd. Afmeting: H 16,5 cm. In redelijk/goede staat.

4x Chinese Queng Lung borden
Startprijs 120 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met floraal/tuin decor. Eén bord haarlijn + lichte randschades. Afmeting: 22,5 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees beeld
Startprijs 120 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte beeld. Geisha op console. Afmeting: H 29 cm. gerestaureerd. redelijk goede staat.

Antieke Chinese vaas
Startprijs 120 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas met geisha's/hert in landschap/tekst decor. Eén chip. Afmeting: H 57,5 cm. In goede staat.

Antieke Franse Fayence snuifdoos
Startprijs 120 EUR

Antieke Franse Fayence snuifdoos met figuur in landschap decor + brons. 19e Eeuw. Afmeting: 3 x 7 x 4 cm. In goede staat.

Chinese of Japanse schemerlamp
Startprijs 120 EUR

Chinese of Japanse tafellamp met bronzen voet. Porselein is handbeschilderd. Circa 1930. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 100 EUR

Chinese vierkante porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Chinese kandelaar
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Chinese tinnen kandelaar met draken en lotusbloem. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

2x Chinese of Japanse stapeldozen
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese of Japanse porseleinen stapeldozen met bamboeblad decor. Afmeting: H 14 x Ø 11 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Chinese trekpot
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met melk en bloed decor. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (21x)
Startprijs 100 EUR

21x Antiek Chinees porselein. Onder andere; klapmutsen, gemerkt. Kom met zotjes, gemerkt. Grote kom, gemerkt (haarlijn). Twee miniatuur vazen, 19e eeuw. Zes rijstwijn kopjes met landschap/tekst decor....

Antieke Japanse spiegel
Startprijs 100 EUR

Antieke Japanse plated messing spiegel met paradijsvogel + tekst. Circa 1900. Afmeting: 29 x 18 x 0,7 cm. In goede staat.

Chinese spiegel
Startprijs 100 EUR

Metalen Chinese spiegel, één zijde glad, andere zijde voorzien van dieren reliëf. Afmeting: 15 cm. In goede staat.