Chinees porseleinen bord met tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen blauw-witte knobbelvaas met floraal decor. Afmeting: H 23,3 cm. In goede staat.
Zes oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor en goudrand. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.
Chinese celadon pot met bruin craquelé glazuur. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen pijpvazen met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin/floraal decor. Met bodemmerk. Minimale chip. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.
Grote Chinese bronzen boeddha op draken-console. Naga boeddha. Afmeting: 61 x 25 x 17 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen beker met figuren in landschap/waterval decor. Afmeting: H 14 x Ø 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met draken in zee decor. Bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 21,6 cm. In goede staat.
Vierkante Chinees porseleinen vaas met celadon glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari Kang Xi schotel met floraal en goud decor. Met bodemmerk. Eén minimale randschilfer. Afmeting; 7 38 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor + Foo-hond. Staart Foo-hond licht beschadigd. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met landschap/floraal decor. Met bodemmerk. Beide schotels minimale chip. Afmeting; Ø 28,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met figuren/goud decor. Gecontourneerd. Chips. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen diepe schotel met florale decors en gecontourneerde omranding. Gelijmd. ø 45cm. Redelijke staat
Chinees porseleinen trekpot met figuren in tuin decor. Chip tuit. Afmeting: 14 x 20 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot met tuin/vogel decor + houten deksel. Afmeting: H 19 x Ø 14 cm. In goede staat.
Prachtige grote 19e eeuwse Japanse wierookbrander (Koro) met figuren in coulissen/floraal decor. Restvergulding. Afmeting: 27 x 27 x 36 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal met waterbuffel en hert in landschap decor. Afmeting: 33 x 42 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinese Kantonese vazen met pauw decor. Bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselterrine met figuren in landschap/gebouwen decor. Bloem op deksel beschadigd + kariatiden beschadigd. Afmeting: 24 x 36 x 24 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: drie kopjes + vier schotels. 18e Eeuw. Met tuin/floraal decor. Kopjes goed, twee schotels minimale chip, twee schotels haarlijn. Afmeting: 8...
Balustervormige Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geisha's/vleermuizen/hert en goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 25 x Ø 17 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen twee-delige lamp met floraal/coulissen decor. Circa 1900. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met bloemenmand decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 36,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Chine de Commande kop en schotels met Familie Rose figuren decor. Eén kopje haarlijn, rest goed. Afmeting: 7,5 - 12,5 cm. In redelijke/goede ístaat.
Chinees porseleinen kom met wit glazuur en roze karper decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Chinese Sung porseleinen dekselvaas met figuren/floraal decor. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Fijn beschilderde Chinees porseleinen dekseldoos met draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 3,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Zwaar Chinees porseleinen wandbord met figuren decor, tekst en bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kandelaar met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Huwelijk. Afmeting: 12 x Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselen vaas met figuren/herten/waterval decor. Afmeting: H 20 x Ø 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met vogels in fruitboom decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 20,3 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese schotels met paradijsvogel decor. Afmeting: Ø 39,5 cm. In goede staat.
Twee zeldzame Chinees porseleinen, octagonale, Familie Rose koppen. Met figuren en tekst decor. Tevens figuur binnenin. Afmeting: 6 x 6,5 x 6,5 cm. In goede staat.
Chinees kledingstuk gemaakt van zijde. Gestikt hesje met paradijsvogel/floraal decor. Afmeting: 65 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met Chinees feest decor, vele figuren en draak. Met bodemmerk. Minimale haarlijn. Afmeting: Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Chinees porseleinen kop en schotels. 5 Kop en schotels met lange lijs, 1 kopje met haarlijn, 5 kopjes en 5 schotels, 18e eeuws, 3x schotels en kopjes goed, resthaarlijn of chip. 6,5-13cm. Redelijk...
Chinees porseleinen cup op hoge voet met druivenrank decor + bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 8,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met rondom figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenkom met blauw glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 23 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met rondom figuur decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met figuren in landschap decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: 18,5 x 20 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met voor + verso floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Vijf stuks 18e eeuwse Chinese Kang Xi porseleinen kop en schotels met floraal decor en gecontourneerde omranding. Eén kopje chip, één kopje haarlijn, twee schotels haarlijn, één schotel chip. Afmeting...
Chinees porseleinen vaas met rood-grijs glazuur, ribbels en bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kop en schotels met druivenranken decor en vier tekens bodemmerk. Afmeting: 6,5 - Ø 9 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen knobbelvazen met figuren in coulissen decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.