Kleine 19e eeuwse Chinese Kantonese trekpot met figuren decor. Afmeting: 6 x 9,5 x 6 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin/floraal decor. Met bodemmerk. Minimale chip. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees houtgestoken altaar figuur. Met relikwie uitsparing in de rug. Hoogwaardigheidsbekleder. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi trekpot met tuin decor. Minimale schilfer tuit. Afmeting: 8,5 x 14 x Ø 9 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen Kang Xi -stijl vazen. 18e - 19e Eeuw. Diverse figuur decors + vier tekens bodemmerk. Eén chip deksel. Afmeting: H 23 - 26 cm. In goede staat.
Twee Chinese Banko Ware trekpotten met goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 8,5 cm. In goede staat.
Grote Chinese Banko Ware trekpot in vogel-vorm, met emaille decor. 20e Eeuw. Afmeting: 9 x 19 x 8 cm. In goede staat.
Twee gemerkte Chinese Yixing theepotjes. Eén chip binnenrand deksel. Afmeting: Ø 6 - Ø 8,5 cm. In goede staat.
Chinese vierkante celadon vaas met ribbels en craquelé glazuur. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees jade gesneden Foo-hond. Mooie kwaliteit. Afmeting: 7,5 x 3,5 x 3,5 cm. In goede staat.