Vijf delen Chinees porselein. Bestaande uit: Amsterdams Bont kom, chip/haarlijn. Capucijne kom, goed. Blauw-witte pot, haarscheur. Imari cup, haarscheur. Amsterdams Bont cup, haarscheur. Afmeting: Ø 7...
Chinees porseleinen celadon pot in bloemvorm, met craquelé glazuur. Afmeting: 12 x 12 x 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met paars glazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen Kang Xi schotels met floraal/roofvogel decor. Met bodemmerk. Eén schotel haarlijn. Drie schotels minimale chips. Afmeting: Ø 11 - 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinese rolschilderijen. 20e Eeuw. 1x Panda's op zijde, handarbeid, geen schildering, afmeting: H 26 x B 25 cm. 1x Geschilderd landschap met figuren, Oost-Indische inkt op papier, vochtvlekk...
Twee grote Chinees porseleinen vazen met Sang de Boeuf glazuur. Op houtgestoken consoles gemonteerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met fruitboom/vleermuis decor. Bodemmerk . Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen olielampen met messing monturen. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Oude Chinese tea-brick met tempel voorstelling en karaktertekens. Afmeting: 23,5 x 19 x 3 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schenkkannen met floraal decor. Waarvan één met bovenrand schade. Afmeting: H 21 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Eén blauw-wit vaasje met floraal decor + bodemmerk (bloemvorm). En een Chinese créme-kleurige porseleinen cup met opgewerkt floraal decor. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede st...
Twee delen Chinees porselein. 1x zwart/bruine kom met bodemmerk. 1x wit porseleinen vaas met landschap decor + bodemmerk. Afmeting: 8 - 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenschotel met vleermuis/goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,5 x Ø 22 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees jade. Bestaande uit: Twee armbanden + één ring. Afmeting: 3 - 7,5 cm. In goede staat.
Zes delen Chinees jade. Bestaande uit: Eén amulet, drie gespen, lakstempel en een scepter. Afmeting: 5 - 9 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen chicken cups. Alle haarlijn. Afmeting: Ø 6,3 cm. In redelijke staat.
Antiek Chinees porseleinen bolvaas met paradijsvogel/perzik decor. Op console. Afmeting: 7 x Ø 9 cm. In goede staat.
Grote Chinese spekstenen figuur, Quanyin, op console. 31 cm. 20e eeuw. In goede staat
Twee antieke Chinese spekstenen figuren. Circa 1900. Eén gelijmd. Afmeting: 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Japanse Satsuma porseleinen vazen met goud decor + Japanse portretten. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vaas met originele porseleinen console. Krijger/hoogwaardigheidsbekleder decor. Hals vaas gerestaureerd. Afmeting: H 57 cm. In redelijke staat.
Chinese bronskleurige metalen rituele wijnschenker met symbolen. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese fijn gesneden spekstenen Foo-honden op basement. Enkele chips. Afmeting: ..?. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen octagonale vaas met florale decors en insecten. 29 cm. In goede staat