Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

4x Japanse Imari vazen
Resultaat: 80 EUR

Vier 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met diverse florale decors. Kleinere vaas gerestaureerd. Afmeting: 1 7 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

2 Imari vazen
Resultaat: 150 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met tuin decor. Beide bovenranden beschadigd. Afmeting: H 26 cm. In redelijke staat.

2x Japanse Imari vazen
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met floraal decor. Eén vaas haarlijn. Afmeting: H 19 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinese borden
Resultaat: 80 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: 1x Imari met vaas/goud decor, goed. 1x Familie Rose, floraal/vogel decor, goed. 1x Octagonaal, floraal/goud decor, goed. Afmeting: Ø 22...

2x Grote Imari schalen
Resultaat: 300 EUR

Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen ovale schalen met floraal + verso vleermuis decor. Afmeting: 42 x 32 cm. In goede staat.

Japanse Imari schaal Ø 28 cm.
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuws Japans Imari porseleinen schaal met krijger decor. Afmeting: 33 x Ø 28 cm. In goede staat.

9x Chinees Imarim porselein
Resultaat: 150 EUR

Negen stuks 18e eeuws Chinees Imari porselein. Divers. Bestaande uit: Vijf schotels. Twee maal haarlijn, allemaal minimale chips. Vier kopjes, drie kopjes haarlijn. Eén kopje chip. Afmeting: Ø 6,5 - 1...

Lot Mandarijn porselein (5x)
Resultaat: 225 EUR

Lot van vijf delen Chinees mandarijn porselein. 18e Eeuw. Bestaande uit: drie schotels met figuren decor, haarlijnen. Twee kopjes, haarlijnen. Afmeting: 8 - 12 cm. In redelijke staat.

2x Chinees rolschilderij
Resultaat: 140 EUR

Twee oude Chinese rolschilderijen: 1x met berglandschap/waterpartij en tekst + signatuur. Lithografie op papier. Afmeting: H 160 x B 64 cm. In goede staat. en 1x Gesigneerd. Berglandschap. Lithografie...

Chinese pelgrim vaas
Resultaat: 170 EUR

Chinees porseleinen pelgrimvaas. Vogels in bloesemtakken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 19,5 cm.
Resultaat: 800 EUR

Chinees porseleinen bord met blauw glazuur verso + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Chinese gele kom Ø 12,8 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen kom met oker glazuur en draak in wolken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12,8 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Resultaat: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen gemberpot met floraal decor. Bovenrand schade. Afmeting: H 16 x Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese gemberpot
Resultaat: 50 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met floraal decor. Afmeting: 17 x Ø 16 cm. In goede staat.

Antieke Chinese kom Ø 14,6 cm.
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinees porseleinen kom met Kang Xi/kostbaarheden decor. Afmeting: H 7 x Ø 14,6 cm. In goede staat.

2x Japanse kraagvazen
Resultaat: 225 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kraagvazen met floraal decor. Bakfout. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

4x Oosters brons
Resultaat: 60 EUR

Vier delen Oosters brons. Bestaande uit: Monnik staande op lotusbloem. Twee amuletten. En een gesigneerde, G.B., zeepaarden sculptuur. Afmeting: 13 - 19 cm. In goede staat.

Antieke Chinese vaas
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinees geglazuurde terracotta vaas met paradijsvogel/floraal decor. Chip bodemrand. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

10x Chinese Familie Rose borden Ø 21 cm.
Resultaat: 275 EUR

Tien antieke Chinese porseleinen Familie Rose decor borden. Twee borden chips, rest goed. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese gemberpot
Resultaat: 170 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met landschap decor. Afmeting: H 24 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen blauw-witte knobbelvaas met floraal decor. Afmeting: H 23,3 cm. In goede staat.

2 Antieke Chinese Kantonese vazen
Resultaat: 500 EUR

Twee grote antieke Chinese Kantonese vazen met pauw decor. Bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinese gebedsketting
Resultaat: 130 EUR

Chinese gebedsketting. Materiaal: hoorn ? Afmeting: L 47 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 10.000 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met floraal dedcor en symbolen. Met bodemmerk. 33cm. In goede staat