Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinees beeld
Startprijs 120 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte beeld. Geisha op console. Afmeting: H 29 cm. gerestaureerd. redelijk goede staat.

Oosterse schenkkan
Resultaat: 70 EUR

Oosterse messing schenkkan met dieren/draak/floraal decor. Borneo? 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 30 x Ø 23 cm. In goede staat.

Vijf antieke netsukes van been
Resultaat: 150 EUR

Vijf antieke Japanse been gesneden netsukes. Divers. Signaturen. Afmeting: 5 - 6 cm In goede staat.

Japans/Chinees lakwerk kabinet
Startprijs 80 EUR

Japans/Chinees lakwerk kabinet met deurtje, slot, sleutels en drie lades. Floraal + goud beschildering. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 15 x 10 cm. In goede staat.

Antieke Chinese koro
Resultaat: 170 EUR

Grote antieke Chinese plated koro met draken/landschap/paradijsvogel decor. 19e Eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 180 EUR

Chinese terracotta vaas met vogel/ringen decor. Afmeting: H 20,2 cm. In goede staat.

Japanse/Chinese messing vaas
Startprijs 40 EUR

Antieke Japanse/Chinese messing vaas met karakter tekens/draken decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 14 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinees bronzen figuur
Startprijs 200 EUR

Oud/antiek Chinees bronzen boeddha figuur. Polychromie. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Chinese houtgesneden krijger
Startprijs 200 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinese houtgesneden krijger met restvergulding. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Chinees karper-bord
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen groen celadon bord met karper decor. Bord gekarteld. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Resultaat: 180 EUR

Chinese celadon wierookbrander met bruin/grijs craquele glazuur. Afmeting: 8,5 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

2 Japanse Meji cloisonné vazen
Startprijs 300 EUR

Twee grote Japanse Meji cloisonné vazen. Floraal decor. Omstreeks 1900. Afmeting: H 33 x 7 15 cm. Eén vaas heeft deukje, verder in goede staat.

Tibetaanse hoofdbedekking
Startprijs 150 EUR

Tibetaanse hoofdbedekking met BWG zilver. Versieringen van ruiters te paard en bloemen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x Ø20 cm. In goede staat.

6x Chinese objecten
Resultaat: 50 EUR

Zes Chinese natuurstenen/jade objecten. Divers. Drie maal amulet, twee plaquettes, één figuur. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.

Antiek boeddha hoofd
Startprijs 200 EUR

Antiek Chinees natuurstenen boeddha hoofd. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen vaas. Familie Rose. Octagonaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Chinese Quan Yin
Startprijs 150 EUR

Chinese bronzen Quan Yin met fluit staande op schildpad. 21e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

4x Chinese gemberpotten
Resultaat: 250 EUR

Vier Chinese gemberpotten met watervogels/waterlelie decor. Eén deksel mist. Eén deksel gelijmd. Afmeting: 11 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

6x Chinese gemberpotten
Resultaat: 120 EUR

Zes Chinees porseleinen gemberpotten met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.

9x Chinese gemberpotten
Resultaat: 190 EUR

Negen Chinees porseleinen gemberpotten met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.

Chinees bord, Ø 22,5 cm.
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen bord met draken/vissen/floraal en goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met Familie Rose/floraal/vogel decor.19e Eeuw deksel 19e eeuw bijpassend maar niet origineel. Afmeting: 16 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Resultaat: 170 EUR

Chinees porseleinen wierookbrander met lichtblauw glazuur en bodemmerk. Afmeting: 14 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 12,6 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen schotel met geel glazuur. Draken en verso kraanvogel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 2,5 x Ø 12,6 cm. In goede staat.