Chinees porseleinen ovale Familie Verte plaquette met draak decor. Met houten console. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinese bewerkte parelmoer schelp op houtgestoken console. Vechtende Chinese figuren in haven decor. Randschade bovenrand. Afmeting: 21 x 20,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinese bewerkte parelmoer schelp op houtgestoken console. Chinese figuren met wapens decor. Afmeting: 19 x 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 3,7 x Ø 8,1 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal/karper decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.
Chinese School. Vijf hoogwaardigheidsbekleders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 85 x B 50 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees ivoren figuur. Chinese godheid met hertje en kind. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van Cites.
Antieke Japanse/Chinese ivoren figuur. Oude man met kalebas. Circa 1920. Afmeting: 11 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van Cites.
Groot Chinees rolschilderij. Paarden in landschap decor. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: L 136 x 66 cm. In goede staat.
Groot Chinees rolschilderij met landschap decor. Handgesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: L 136 x B 68 cm. In goede staat.
Chinees verguld bronzen figuur. Hert-achtig dier met wolk en maan. Slijtage, niet gemerkt. Afmeting: 13,2 cm. In goede staat.