Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese celadon kom Ø 20,5 cm.
Resultaat: 250 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon kom met bodemmerk en grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 10 x Ø 20,5 cm. In goede staat.

Chinese pelgrim/maan vaas
Resultaat: 2.250 EUR

Chinees porseleinen pelgrim/maan vaas met vleermuis/paarden decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15 cm.
Resultaat: 400 EUR

Donker paarse Chinees porseleinen kom met draak decor. Bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 140 EUR

Twee delen Chinees porselein. Eén grote kom met watervogel/floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. En één octagonaal kopje met krijger + vrouw, bloemen en wolk. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x 7 x 7,5 c...

4x Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee kommen met chicken decor. Eén Familie Rose gemberpot met chicken decor. Eén dekseldoos met chicken decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 6,5 - 14 cm. In goed...

Lot Chinees porselein (6x)
Resultaat: 180 EUR

6x Chinees porselein. Bestaande uit: 1x Familie Verte bord met figuren in tuin decor. 2x Familie Rose kopjes + schotels met zeldzaam decor van magere Hein, met bodemmerk. 3x Miniatuur vaas, geel, para...

Chinese vaas
Startprijs 300 EUR

Kleine Chinees porseleinen vaas met draken decor en blauw glazuur. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.

Grote Kang Xi schotel Ø 28 cm.
Startprijs 250 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 35 cm.
Startprijs 600 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor. Bodemmerk. Chips. Afmeting: H 6 x Ø 35 cm. In redelijke staat.

Chinese dekseldoos, Ø 12 cm.
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos met draak/karper decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12 cm. In goede staat.

2 Chinese schotels Ø 39,5 cm.
Resultaat: 600 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese schotels met paradijsvogel decor. Afmeting: Ø 39,5 cm. In goede staat.

Antieke Chinese vaas
Startprijs 120 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas met geisha's/hert in landschap/tekst decor. Eén chip. Afmeting: H 57,5 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 11,5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

2 Chinese Fam. Rose kopjes
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

2x Antieke Kutani trekpotten
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Japanse Kutani porseleinen trekpotten met floraal/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte trekpot met hoogwaardigheidsbekleder decor. Afmeting: 14 x 15 x 7 12 cm. In goede staat.

Lot kleine Kutani vazen (15x)
Resultaat: 60 EUR

Vijftien stuks 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen miniatuur vazen. Divers. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.

3x Chinese vazen
Startprijs 170 EUR

3 diverse Chinese porseleinen vazen. 1x dekselvaas met geishas 19e eeuw met bodemmerk in goede stat, 1x blauwe draken vaas in goede staat, 1x Familie rose vaas met bodemmerk en geishas bovenrand gere...

Gele vaas
Resultaat: 3.750 EUR

Chinees porseleinen okerkleurige balustervormige vaas met 6 tekens, bodemmerk. 21 cm. In goede staat

Chinees bord Ø 24,5 cm.
Resultaat: 1.900 EUR

Chinees blauw-wit porseleinen bord met floraal decor. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.

Chinese viskom Ø 24 cm.
Startprijs 800 EUR

Grote Chinees porseleinen viskom met floraal decor. Afmeting: H 19 x Ø 24 cm. In goede staat.

Chinese Quan Yin
Resultaat: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen Quan Yin, met floraal decor. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

3x Japanse Imari kommen
Startprijs 60 EUR

Drie 19e eeuwse Imari porseleinen kastkommen. Divers. Waarvan één met zes bodemtekens. Haarlijnen. Afmeting: Ø 13 cm. In redelijke staat.

Antieke Japanse dekselpot
Startprijs 70 EUR

Antieke Japanse Imari porseleinen dekselpot met floraal/paradijsvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. Gerestaureerd. In goede staat.