Twee vroeg 19e eeuwse Delftse Fayence schotels met spreuken. Beide chips en één met haarlijn. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.
Antiek Hollands Société Céramique Maastricht gelegenheidsbord. Huwelijk Koning Willem III en Koningin Sophie 1864. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.
Hollandse keramieken Chris Lanooy vaas met groen/blauw glazuur. 1881 - 1948. Afmeting: H 22 x Ø 18 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse keramieken dekselpotten met bodemmerk. Floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Groot lot oude/antieke Duitse porseleinen kop en schotels. Sammlertassen. Onder andere: Meissen, Bavaria Naschenreuth, Ilmenau, Hutschenreuther, Wien, Herend, Rosenthal Schlaggenwald et cetera. Minima...
Twee handbeschilderde Duitse Meissen porseleinen borden met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 17,5 - Ø 18,5 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek Duits porselein. Bestaande uit: 12x Fürstenberg eierdoppen. 1x handbeschilderde schaal met floraal/insecten en goud decor, 19e eeuw. 1x Hutschenreuther tablet met roze roos decor. Afmet...
Duits porseleinen vrouw in jurk met goud decor. 60er-Jaren. Gemerkt met kroon en W 1764. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Zeven delen Delfts Fayence. 20e Eeuw. Onder andere; wandschotel van Porceleyne Fles, dekselvaas van Petrus Regout, lampenvoet van Sphinx Boch et cetera. Afmeting: 14 - 39 cm. In goede staat.
Vijf Engelse porseleinen Staffordshire honden. Zogenaamde bordeel honden. Circa 1900. Eén hoofd gelijmd. Afmeting: 11 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse porseleinen rozensteker vaas met goud/wapen/tekst decor + annotatie 1857. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Drie antieke Hollandse keramieken vazen. Societé Ceramique. 1x Jugenstil oorvaas, landschap decor, Societé Ceramique, circa 1910. 1x Jugendstil oorvaas, koeien decor, Societé Ceramique, circa 1910. 1x...
Drie oude/antieke Duitse porseleinen reservisten bierpullen. Twee maal reproductie. Eén maal antiek, beschadigd. Regiment Wilhelmina Niederlande Husaren. Afmeting: 18 - 28 cm. In matig/goede staat.
Vier Indische olifanten van keramiek. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 43 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek Hollands keramiek. Bestaande uit: Rhodian plateel knobbelvaas. Delft polychrome vijzel. Delfts Bleu menage-set. Westraven Delft polychrome presenteertablet. Afmeting: 16 - 48 cm....
Grote antieke Duitse porseleinen valk. Gesigneerd M. Herman Fritz. Fraureuth Kunstabteilung. Circa 1920. Afmeting: 28 x 33 x 17 cm. In goede staat.
19e Eeuwse (Duitse) porseleinen bokaalvaas met messing rand. Onduidelijk gemerkt, Höchst? Porseleinen bovenrand beschadigd. Afmeting: H 12 cm. In redelijke staat.
Grote 18e Eeuwse Delftse Fayence schotel met bloemvaas decor. Lichte randschade + haarscheur. Afmeting: Ø 30 cm. In redelijke staat.
Antieke Delftse polychrome Fayence vaas. 19e Eeuw. Enkele chips. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.
Vijf delen Hongaars Herend porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Schaal, asbak (2x), dekseldoos, bakje. Diverse decors. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse terracotta tabakspot. Twee-delig. Jongen op St. Bernhardhond. Beschadigingen. Afmeting: 26 x 34 x 10 cm. In redelijke staat.
Antiek Hollands Delfts Fayence zes-pas tegeltableau. Boeren-interieur met figuren bij haardplaats. Afmeting: H 36 x B 40 cm. In goede staat.
Twee Hongaarse Herend porseleinen bloempotten met floraal/goud decor. Afmeting: H 11 x Ø 16 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse platelen dekselvaas. Gouda, Diora Royal Plazuid. Circa 1915. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 47 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke drie-delige Engelse Wedgwood of Etruria soepterrine met floraal decor. Afmeting: 22 x 37 x 23 cm. In goede staat.
Grote Duitse steengoed vaas. Gesigneerd Arnold Brockhoff Stadtlohn. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
19e Eeuws porseleinen Empire koffie/thee servies met goud decor. Frankrijk. Bestaande uit: Theekan, koffiekan, acht kopjes, zes schotels. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 6 - 26 cm. In redelijk/goede sta...
Antiek Duits porseleinen theeservies met floraal en goud decor. Circa 1880. Bestaande uit: theekan, suikerpot/melkkan en zes kop + schotels. Gemerkt Waldenburg C. Tielsch. Afmeting: 9 - 28 cm. In goed...
Antieke Jugendstil polychrome Majolica bloempot met floraal decor. Nr. 982. Circa 1915. Afmeting: H 18 x Ø 21 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse plateel caché pot met floraal decor. Decor Brushed Gouda 352. Circa 1915. Afmeting: 22 x Ø 30 cm. In goede staat.
Drie delen Hongaars Herend porselein. 20e Eeuw. 1x Kandelaar met vogel/insekten decor. 1x Dekseldoos met ei/perzik/ranken decor. 1x Bloempot, floraal. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.
Drie delen Hongaars Herend porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: asbak, dekselvaas en dekselschaal. Floraal/goud decor. Afmeting: 16 - 28 cm. In goede staat.
Zes stuks 18e eeuwse Hollandse Fayence borden. Divers. Enkele beschadigingen. Afmeting: Ø 20 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf diverse 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Enkele beschadigingen. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen Hollands polychrome Fayence. 1x Porceleyne Fles koe. 2x Tichelaar Makkum bloempotten. Afmeting: 16 - 21 cm. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen inktpot met onderschotel. Bloem/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x Ø 14 cm. In goede staat.
Vier oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. (1) Meisje met eenden, Tengra Spain, goed. (2) Duitse Dresden porseleinen kandelaar met figuur/rozen, goed. (3) Ballerina, Schierholz? tutu beschadigd. (4) Fig...
Duitse Karl Ens porseleinen figuur. Meisje met bloemenstreng. Ilfa. Circa 1920. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Vijf delen Duits Meissen porselein met Zwiebelmuster decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: twee schotels, twee schalen + klein bakje. Afmeting: 13 - 34 cm. In goede staat.
Antiek Hollands 9-pas tegeltableau. Circa 1920. Met afbeelding van Waaggebouw in Alkmaar. Fayence, Delft, Makkum. Eén tegel haarscheuren. Afmeting: H 40 x B 26 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Meissen porseleinen mokka-kan met Zwiebelmuster decor. Knauf Zeit. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Grote 18e Eeuwse Delftse Fayence schotel met bloemvaas decor. Lichte randschade. Afmeting: Ø 34 cm. In goede staat.
Antiek drie-delig Dresden porseleinen inktstel. Handbeschilderd met goud decor. Circa 1920. Eén minimale chip inktpot-deksel onderrand. Afmeting: 6 x 19 x 14 cm. In goede staat.
Grote keramieken Majolica wandengel met hoorn des overvloeds. 20e Eeuw. Eén restauratie blauwe doek. Afmeting: 55 x 34 x 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Majolica vazen met figuren. Circa 1900. Genummerd. Eén hoofd gelijmd, minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 32 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Delftse Fayence wandborden. Floraal decor. 20e Eeuw. Royal Koninklijk Delft. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.
Drie Hongaarse Herend porseleinen dekseldozen met rozen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.
Duitse Scheibe Alsbach porseleinen officier te paard. Titel: Bessieres. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 21 x 9 cm. In goede staat.
Zeven antieke Duitse Meissen porseleinen borden met floraal decor. Eerste helft 20e eeuw en ouder. Drie borden bodemrand chips. Afmeting: Ø 15 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke Duitse Nympfenburg porseleinen borden met veldbloem decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Drie 17e eeuwse Hollandse Fayence wandtegels. Twee tegels met bloemvazen decor + één tegel met druiventros decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee antieke terracotta figurengroepen. Circa 1890. Bronskleurige patina. Eén figuur chips basement. Afmeting: 32 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Tsjechische amfora keramieken bloembakken met figuren. Circa 1900. Eén goed. Eén beschadigd, arm los erbij. Afmeting: 23 x 33 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke Royal Sphinx Maastricht keramieken kastkommen. Decor Victoria. Circa 1900. Eén kom beschadigd. Afmeting: H 10 x Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.
Negen oude Duitse Hummel keramieken figuren. Divers. Circa 1930 - 1970. Twee figuren beschadigd. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf oude Duitse porseleinen figuren. Vrouwen met jurken. Filigrain. Onder andere: 4x Dresden, 1x Frankenthal. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 8 - 12 cm. In matig/redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen schaal met floraal/goud decor. Knauf. Circa 1920. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.
Vijf-delig Hollands Delfts Fayence kaststel. Gemerkt Porceleyne Fles. Circa 1900. Beschadiging bij één vaas. Afmeting: H 25 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Vier porseleinen figurengroepen. Onbekend bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
Twee grote Delftse Fayence vazen. 19e Eeuw. Voorzien van merkteken de Klauw. Lichte beschadigingen. Afmeting: H 43 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 26 stuks Hollandse Porceleyne Fles Delftse Fayence herdenkingsborden. Onder andere: Koningshuis et cetera. Eerste + tweede helft 20e eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 18 - 36 cm. In goed...
Twee antieke Staffordshire porseleinen honden. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Duits porseleinen theeservies. Gemerkt JWK. Western Germany. Decor Limoges. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theekan, 6 kop + schotels, 5 petit four schalen, melk/suiker set, 6 gebaksborden, vaasje + 2 deksel...
Vier delen Meissen porselein met Zwiebelmuster decor. Bestaande uit: Presenteerschaal, sauskom. dekseldoos en bonbonschaal. Afmeting: 13 - 38 cm. In goede staat.
Twee Hollandse polychrome Fayence Makkum Tichelaar gemerkte paarden. 20e Eeuw. Eén paard beschadigd. Afmeting: 20 x 18 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen antiek Duits porselein met Zwiebelmuster decor. Bestaande uit: Eier-verdeelschaal (10-delig) + 2 schenkkannen. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse porseleinen figuren. Divers. Thüringen. Eén hoofd gelijmd + minimale beschadigingen. Afmeting: 11- 15 cm. In goede staat.
Grote Meissen porseleinen vleesschaal met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 30 cm. In goede staat.
Groot porseleinen tafelstuk met cups + kinderen met manden + opgewerkte bloemen. Minimale chip mogelijk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x 54 x 38 cm. In goede staat.
Duits Hutschenreuther porseleinen servies. Decor Trocadero. Vaatwasmachine bestendig. Bestaande uit: 2 diepe schalen, 3 platte schalen, 6 maaltijdborden, 6 diepe borden, 6 ontbijtborden, theepot, melk...
Vijf prachtige, deels handgeschilderde antieke Duitse porseleinen bierpullen met figuren voorstellingen. Onder andere: portret, interieurs, vélocipède fiets, tevens bodem voorstelling. Circa 1900. Afm...
21 Stuks Friese wandtegels met dorpen een waterkant decor. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse Meissen porseleinen taartschaal met Streublümchen decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 33 cm. In goede staat.
Groot Duits porseleinen Rosenthal figuur. Naakte dame. Gelb door F. Klimsch. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Drie antieke Franse porseleinen borden met goud/figuren decor. Gemerkt. Circa 1880. Alle borden chip. Afmeting: Ø 22 - 28 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Duitse Höechst figuren. 19e Eeuw. Man met druiventrossen + vrouw met rozen. Beide minimale beschadigingen. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.
Uitgebreid Duits Hutschenreuther porseleinen eetservies met floraal/goud decor. Selb Bavaria decor Dresden. Bestaande uit: 3 deksel terrines, 8 schalen, 2 sauskommen, 2 botervloten, 17 ontbijtborden, ...
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Onder andere: van Duyn en CK. Restauraties + chips. Afmeting: 30 - 32 cm. In redelijke staat.
Grote Duitse porseleinen tafelschaal met figurengroep. Schierholz Plaue gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Enkele lichte beschadigingen. Afmeting: 51 x Ø 32 cm. In redelijk/goede staat.
3x Oud/antiek porselein. 1x Franse figurengroep nr. 34, beschadigd. 1x Pauw figuur, Volkstedt, chips bladeren. 1x Dame met jurk, Volkstedt, beschadigd. Afmeting: 16 - 21 cm. In redelijke staat.
Groot Napels Bisquit porseleinen figuur. Verliefd stel op schommel. 20e Eeuw. Kleine beschadiging aan bladeren. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse Delftse Fayence preekstoel met twee figuren. Gesigneerd van Duijn. Beschadigd. Afmeting: H 30 cm. In matige staat.
Antieke Majolica schaal met figuren. Polychrome. Circa 1900. Genummerd + letter R. Afmeting: 42 x 52 x 23 cm. In goede staat.
21Stuks mangaan kleurige tegels met bloemvaas decor. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek vijf-delig Hollands Delfts Fayence kaststel. Porceleyne Fles. Enkele beschadigingen. Afmeting: 20 - 30 cm. In redelijke staat.
Vijf-delig antiek polychrome Delfts Fayence kaststel. Gemerkt L.P.K. Beschadigingen. Afmeting: 18 - 24 cm. In redelijke staat.
Drie-delig 18e eeuws Hollands Delfts Fayence kaststel met landschap decor + bodemmerk. Afmeting: ........?...... Beschadigingen + restauraties. In redelijke staat.
Een paar vergulde porseleinen 'retour de Egypte' vazen met Arabische voorstellingen en bladgoud. Circa 1900. Blindmerk. Afmeting: 19 x ø 11 cm. In goede staat.
Negen delen Herend porselein. Onder andere: Cake set, roomstel et cetera.. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 40 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil bloempot op zuil met rozen decor. Circa 1915. Enkele chips + haarscheuren. Afmeting: H 89 x Ø 35 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Hollandse Fayence natfruitschaal met lekschaal. Landschap/floraal decor. Met bodemmerk Tichelaar. Afmeting: 6,5 x 30 x 22 cm. In goede staat.
Kapitale 18e - 19e eeuwse Delftse Fayence schotel met monogram A.K. en pauwen decor. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.
19e Eeuws Fayence wildzwijn. Ongemerkt. Afmeting: 11 x 15 x 7 cm. In goede staat.
Twee groene Majolica bloempotten op zuil. Nr. 128/28. Met ranken decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 73 x Ø 28 cm. In goede staat.
Zeer groot Majolica tafelstuk (jardiniere) in historisme-stijl. Polychrome Majolica. Met leeuwenkoppen en kariatiden. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 50 x 22 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse Franse porseleinen schertzkan. Gesigneerd Jacob Petit. Huilende huisvrouw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.