19e Eeuwse (Duitse) porseleinen bokaalvaas met messing rand. Onduidelijk gemerkt, Höchst? Porseleinen bovenrand beschadigd. Afmeting: H 12 cm. In redelijke staat.
Groot Duits porseleinen Rosenthal figuur. Naakte dame. Gelb door F. Klimsch. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse 4-pas tegeltableau's.Floraal. Eén maal mangaan kleur + één maal polychroom. Randschades. Afmeting: 26 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek vijf-delig Delfts polychrome fayence kaststel. Gemerkt A.B. 18e - 19e Eeuw. Figuur in landschap decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 25 - 39 cm. In goede staat.
Twee antieke Staffordshire porseleinen honden. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Antiek Duits Höchst porseleinen figuur. Bloemenmeisje. Circa 1800. Hand beschadigd, bloemen chips. Afmeting: H 12,5 cm. In redelijke staat.