19e Eeuwse draaibare hardhouten etagere likeurtafel met Chinees snijwerk, klauwpoten en bruin marmeren blad. Circa 1870. Afmeting: H 78 x Ø 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten gesneden etagere tafel met afneembaar presenteerblad met fratzen. Neo Rococo. Circa 1870. Afmeting: 75 x 44 x 57 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Vroeg 19e eeuws Hollandse Louis Seize mahoniehouten klapbuffet met marmeren blad, drie lades en bandintarsia. Circa 1810. Topblad beschadigd (krassen). Afmeting: 97 x 116 x 57 cm. In redelijk/goede st...
18e eeuwse massief eiken schrijfsecretaire met opzet omstreeks 1780. Achter de schuine klep bevinden zich diverse vakken en lades. Meubel is recent gerestaureerd, 196x110x54 cm in goede staat.
Noten houten Franse gebombeerde 3 laden commode eind 19e eeuws. Commode staat op gebogen poten en heeft divers brons beslag en een marmeren blad. 84x115x61 cm in goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten gesneden tafel met Arabisch figuur met tulband. Circa 1870. Lichte beschadigingen. Afmeting: 93 x 34 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse historisme notenhouten pronk vertico met spiegelopstand, volle zuilen met capitellen en origineel beslag. Circa 1880. Afmeting: 220 x 90 x 50 cm. In zeer goede staat.
Kleine 19e eeuwse Hollandse twee-deurs Neo Renaissance kussenkast met ranken en lade. Afmeting: 170 x 126 x 57 cm. In goede staat.
19e Eeuws stucwerk met hout wandconsole tafel met vergulding. Blad vervangen. Afmeting: 89 x 42 x 86 cm. In goede staat.
Klein eikenhouten flessenpoot tafeltje met lade. 59x86x55cm. In goede staat
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire armleunstoel met stoffering van zijde. Circa 1820. Afmeting: 95 x 55 x 60 cm. In zeer goede staat.
Holland WIII notenhouten dames bureau omstreeks 1870. Bureau is geheel afgezet met zwart. En achter de gebogen klep bevinden zich 3 lades. 112x105x43cm in goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met snijwerk, ranken et cetera. Bergisches Land. Afmeting: 72 x 134 x 59 cm. In goede staat.
Hollandse gepolitoerde mahoniehouten penantkast. Circa 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 92 x 105 x 55 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten porseleinen vitrinekast. Barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 225 x 160 x 45 cm. In goede staat.
Mooie Hollandse Biedermeier mahoniehouten gebogen penantkast met snijwerk. Circa 1860. Eén lijst beschadigd. Afmeting: 97 x 47 x 103 cm. In goede staat.
Antiek Duits eikenhouten Gründerzeit kastje, ca 1890, met 2 deuren, 4 lades en 2 etages. 140x74x38cm. In zeer goede staat
19e Eeuws mahoniehouten Louis Philippe secretaire met wortelhouten binnenwerk. Krimpnaden in zijkanten, verder in goede staat. Circa 1870. Afmeting: 174 x 113 x 49 cm.
Hollands eikenhouten secretaire met lade, schrijfklep en twee deuren. Met origineel ringbeslag. Circa 1820. Afmeting: 160 x 117 x 51 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Louis Philippe glaskast met zijkanten van glas + twee lades. Circa 1860. Afmeting: 195 x 100 x 45 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten secretaire met glasopzet. Circa 1850. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 205 x 110 x 40 cm. In zeer goede staat.
Koloniaal teakhouten met wortelnoten secretaire. Hollandse Barok-stijl met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 110 x 108 x 60 cm. In zeer goede staat.
18e - 19e Eeuwse Engelse eikenhouten wandhoekkast. Afmeting: 108 x 88 x 46 cm. In zeer goede staat.
Eikenhouten neo-gotische bank met klepdeksel, ridders/boekpanelen en gotische panelen. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 120 x 55 x 136 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten wandtafel met klauwpoot. Afmeting: 70 x 100 x 50 cm. In goede staat.
Oosterse houtgestoken schaaktafel met houtgestoken gepolychromeerde schaakstukken + afneembaar omkeerbaar blad. Poten zijn met olifantenkoppen gedecoreerd. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 68 x 68 cm. Blad he...
Antieke wortelnoten laat Biedermeier speeltafel met kolompoot. Circa 1840. Afmeting: 74 x 45 x 92 cm. / 74 x 90 x 92 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten His Masters Voice pathefoon. Grammofhone Company Hayes Middlesex. Circa 1920. Afmeting: 102 x 55 x 55 cm. In zeer goede staat.
Eikenhouten vitrine opzetkastje omstreeks 1880, Versiert met leeuwekoppen en de kast heeft 1 lade. 157x75x40 cm in goede staat.
19e Eeuwse notenhouten armleunstoel met Petit Point stoffering. Afmeting: 106 x 61 x 70 cm. In goede staat.
Antieke schildpad belijmde spiegel met facet geslepen spiegel. Circa 1900. Afmeting: H 73 x B 45 cm. In goede staat.
Eikenhouten eethoek met houtgepinde klapbare eettafel met vier stoelen. Tafelblad is van vierkant naar rond te maken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 55 x 60 cm. / 77 x 120 x 120 cm. / 77 x Ø 17...
19e Eeuwse geëboniseerde houten vitrine opzetkast met zijkanten glas en halve zuilen. Eén-deurs, met laden en schappen. Circa 1870. Afmeting: 174 x 95 x 50 cm. In goede staat.
Mahoniehouten-kleur vlinderbank. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Met gebroken wit stoffering. Iets vervuild. Afmeting: 108 x 80 x 175 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten uitneembare boekenkast met schappen. 19e eeuw. Afmeting: H 225 x B 160 x D 45cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Biedermeier secretaire. Circa 1840. Afmeting: 166 x 110 x 55 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten (pootjes) dekenkist met polychromie en annotatie 1887. Afmeting: 76 x 68 x 135 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten wandconsole tafel met snijwerk. Circa 1860. Louis Philippe. Afmeting: 79 x 72 x 45 cm. In goede staat.
Grote Neo Renaissance noten met eikenhouten servieskast. Met lijstwerk, ranken en uilen. Circa 1920. Uitneembaar. Afmeting: 196 x 210 x 62 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok commode met bronzen beslag, gecontourneerd blad en klauwpoten. Circa 1880. Afmeting: 76 x 52 x 90 cm. In goede staat.
Vijf antieke Duitse eikenhouten eetkamerstoelen met kruispootverbinding en ranken. Neo Barok. Circa 1920. Nieuwe stoffering. Afmeting: 125 x 49 x 47 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten historisme twee-deurs boekenkast met panelen. Circa 1880. Afmeting: 180 x 130 x 45 cm. In goede staat.
Zes Hollandse zware eikenhouten Neo Renaissance stoelen met leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 104 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten ovale naaitafel met vergulde messing capitellen en wolhouder. Circa 1820. Afmeting: 76 x 37 x 47 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit vier-laden commode met origineel beslag. Circa 1890. Afmeting: 94 x 100 x 55 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten eettafel met gecontourneerd blad en grote 4-spant houtgestoken poot. Circa 1850. Afmeting: 78 x 112 x 154 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse neo gotische eikenhout gestoken kleine tafel of bedbankje. Houtgepind. Afmeting: 64 x 52 x 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten Hollands gebogen Biedermeier hoekkast met opstand, snijwerk en spiegels. Circa 1860. Afmeting: 80 x 55 x 196 cm. In goede staat.