Drie-delige opaline-glazen vazenset met kristallen pegels. Eén voet gelijmd. Afmeting: H 28 - 39 cm. In redelijk/goede staat.
Twee moderne glazen eekhoorn met goud effect 21e eeuw 20x17x7 cm in goede staat.
Richard Price glazen schaal op voet. Rietveld Academie, atelier. 1960 Engeland. Schaal met bronskleurig iriserend effect. Afmeting: H 6,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse opaline glazen oorvazen met floraal reliëf/goud decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Grote moderne Murano-stijl vaas met Mille Fiori techniek. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 32 x 14 cm. In goede staat.
Twee zware antieke facet geslepen kristalglazen karaffen met gesatineerd floraal decor. Circa 1930. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee Hollandse A.D. Copier Leerdam dikwandige glazen vazen. 1936. Grote vaas chips buitenwand. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
6-Delige Art Deco kristalglazen toiletset. Circa 1930. Enkele chips. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Swarovski figuren in originele doos. 20e Eeuw. Eén maal Masquerade Columbine 2000. En een paard. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.
Vijf-delige kristallen parfum set. Afmeting: 13 x 34 x 15 cm. In goede staat.
Twee grote ruitkristallen kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee grote moderne figuratieve glazen sculpturen in murano stijl, 21e eeuws cm in goede staat.
Grote moderne Murano-stijl vaas met iriserend goud effect. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Grote moderne Murano-stijl kraagvaas. 21e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Twee murano stijl glazen stieren in gevechtshouding met gouddecor iriserend effect 21e eeus 24-25 cm in goede staat.
Twee pyramide vormige kristalglazen presspapieres 21e eeuws 12x12x12cm in goede staat.
Lot kristallen oude/antieke delen. Onder andere; onderzetters, messenleggers, schalentjes, schalen en karaf. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 37 cm. In goede staat.
Zes-delig gekleurd, Boheems Moser, kristalglazen likeurset. Twee minimale chips. Afmeting: H 4,5 - Ø 5 cm. In goede staat.
Boheems kristallen bokaalglas met goud/floraal en emaille decor. Circa 1920. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse glazen. 1x Slingerglas, gaaf. 1x Slinger borrelglas, gaaf. 1x Kristalglazen karaf, gaaf. 1x Gegraveerd wapenglas met leeuw, voet beschadigd. Afmeting: H 12 - 23 cm. In redelijk/g...
Grote A.D. Copier groen glazen Unica vaas. Gesigneerd. Model W1755. Voor 1944. Dikwandig. Afmeting: 29 x Ø 18 cm. In goede staat.
Antieke glazen pijpvaas met goudkleurige overlay. Circa 1900. Floraal. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.