Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lantaarnklok
Resultaat: 1.200 EUR

18e eeuwse Franse messing lantaarnklok met wekker en spillegang. Afmeting: H 40 x B 15 x L 17 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startprijs 150 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 136 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker, bruidskrans en mooie beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 153 cm. In goede staat.

Franse pendule
Resultaat: 110 EUR

Antieke Franse zwart marmeren pendule met floraal decor. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 29,5 x 36 x 13 cm. In goede staat.

Antieke Frans klok
Startprijs 100 EUR

Antieke Franse zwart marmeren klok. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Beschadiging ornament, pootjes. Afmeting: 45 - 46 cm. Verder in goede staat.

Duitse scheepsklok
Resultaat: 100 EUR

Duitse mechanische messing Herinle scheepsklok. Verzilverde wijzerplaat. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 x Ø 21 cm. In goede staat.

Louis Seize uurwerk
Resultaat: 425 EUR

Groot 18e eeuws Frans Louis Seize pendule uurwerk met kwartier-slag op twee bellen en datum aanduiding. Alle functies getest. Afmeting: Ø 16,5 x 10 cm. inbouwlengte. In goede staat.

Franse datumpendule, 1880
Resultaat: 350 EUR

Antieke houten geëboniseerde Franse datumpendule met doorlopende kalender, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1880. Alle functies getest. Afmeting: 44 x 32 x 16 cm. In goede staat.

Bronzen pendule
Resultaat: 225 EUR

Antieke Franse brons vergulde Charles Dix pendule. Vrouw met lyra. Achtdaags-uurwerk, Halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Franse glaspendule , 1900
Resultaat: 250 EUR

Antieke Franse vergulde messing glaspendule met kwikslinger. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Gemaakt voor Blackstar & Frost New York. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.

Engelse pubklok, 1900
Resultaat: 200 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten pubklok met snek uurwerk. London. Circa 1900. Afmeting: 15 x Ø 37 cm. In goede staat.

Antiek zonneklokje, 1900
Resultaat: 180 EUR

Antiek verguld houten zonneklokje met achtdaags stil uurwerk. Circa 1900. Afmeting: Ø 50 cm. In goede staat.

Amsterdamse School-stijl pendule, 1930
Resultaat: 90 EUR

Art Deco Amsterdamse School-stijl Hollandse pendule. Circa 1930. Wortelnoten met coromandelhout en eikenhout. Halfuur-slag op veerslinger. Afmeting: 26 x 38 x 15 cm. In goede staat.

Junghans tafelklok
Resultaat: 50 EUR

Duitse notenhouten Junghans tafelklok met wekker. Circa 1900. Drie rozetten missen. Afmeting: 50 cm. In redelijk/goede staat.

Warmink klok + console
Resultaat: 100 EUR

Notenhouten Warmink tafelklok met notenhouten wandconsole. Halfuur-slag + maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29 cm. Console: 23 cm. In goede staat.

Engelse Bracketklok
Startprijs 600 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehoute Bracketklok met dubbele snek. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Silent Strike functie. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker. In goede originele staat. Afmeting: 143 cm. In goede staat.

Weense regelateur
Startprijs 150 EUR

Antieke notenhouten Weense regulateur met bruidskrans. Circa 1870. Wijzerplaat beschadigd. Klokkast overgebeitst. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 120 cm. In redelijke staat.

Friese stoelklok
Resultaat: 275 EUR

18e Eeuwse Hollandse Friese stoelklok met wekker. Vergulding overgeschilderd. Afmeting: 73 cm. Verder in goede staat.

Tafelklok met brons
Resultaat: 250 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten Pfeilkreuz tafelklok met vergulde bronzen versieringen. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Duitse tafelklok, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse houten tafelklok met Barok-front. Circa 1900. Weekloper, halfuur-slag op bel. Eigenbouw? Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Franse wandklok
Resultaat: 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse handbeschilderde blikken wandklok. Weekloper, stil uurwerk, met touwtjesslinger. Afmeting: 39 x 13 x 15 cm. In goede staat.

Franse klok
Resultaat: 550 EUR

19e Eeuwse Franse klok met emaille wijzerplaat. Met kwartierslag op drie bellen. Groot uurwerk. 40x17x24cm. In goede staat.

Staartklok
Resultaat: 50 EUR

Kleine mahoniehouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

Amerikaanse gietijzeren klok
Resultaat: 250 EUR

Amerikaanse gietijzeren klok met bewegende ogen. Zitten er los in? 20e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Pfeilkreuz tafelklok, 1900
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten Pfeilkreuz tafelklok met Korintische zuilen. Weekloper met halfuur-slag op gongspiraal. Circa 1900. Afmeting: 44 x 34 x 20 cm. In goede staat.

Duitse staande klok
Startprijs 150 EUR

Antieke Duitse eikenhouten staande klok. Uurwerk met halfuur-slag op vijf gongstaven. Gemerkt Dufa. Circa 1930. Afmeting: H 200 cm. In goede staat.

Antieke staande klok, 1920
Resultaat: 200 EUR

Antieke Duitse eikenhouten staande klok met facet geslepen glas en halfuur-slag op vier gongstaven. Circa 1920. Ongemerkt uurwerk. Afmeting: H 210 cm. In goede staat.

Antieke tafelpendule, 1890
Resultaat: 60 EUR

Antieke Franse onyx pendule met compositie metalen figuur. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag, veerslinger. Enkele chips. Afmeting: 52 cm. Bel en sleutel missen. Verder in goede staat.

Kleine staande klok, 1910
Resultaat: 100 EUR

Kleine antieke eikenhouten staande klok. Jugendstil. 1910. Met houtgestoken sierlijsten. Weekloper, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 136 cm. In goede staat.

Antieke Delftse Fayence staande klok, 1920
Resultaat: 170 EUR

Antieke Delftse Fayence kleine staande klok. Circa 1920. Met later mechanisch uurwerk. Gemerkt PS 554 16. Kleine randschade bij omranding uurwerk . Afmeting: H 51 cm. In redelijk/goede staat.

Franse stations comtoise
Startprijs 550 EUR

19e Eeuwse Franse stations comtoise met centrale secondenwijzer, halfuur-slag, albasten wijzerplaat en emaille cartouches. Afmeting: 46 x 29 x 20 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startprijs 80 EUR

Oude mahoniehouten Friese staartklok met datum en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Poppen missen. Afmeting: 128 cm. In goede staat.

Antieke regulateur
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit regulateur met Pfeilkreuz uurwerk. Circa 1890. Afmeting: 93 cm. In goed staat.

Junghans tafelklok
Resultaat: 40 EUR

Duitse geëboniseerde Junghans Gründerzeit tafelklok met messing beslag. Circa 1900. Scharnier deur afgebroken. Weekloper, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 43 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke regulateur, 1890
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse notenhouten regulateur. Gemerkt B + W. Circa 1890. Kroon en tollen niet origineel. Afmeting: 100 cm. In redelijke staat.

Franse marmeren pendule
Resultaat: 60 EUR

Antieke zwart marmeren Franse pendule met onyx. Wijzerplaat gesigneerd G. Koelink, Enschede. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Franse marmeren pendule
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke Franse zwart marmeren pendule met florale graveringen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Minimale chip. Afmeting: 33 x 49 x 13 cm. In goede staat.

Franse comtoise
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang + pronkslinger. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 47 x 19 x 35 cm. In redelijke staat.

Antieke portaalklok
Resultaat: 250 EUR

Antieke 19e eeuwse geëboniseerde mahoniehouten portaalklok. Gesigneerd Bouillon. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Uurwerk behoeft reiniging. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Groot antiek pendulestel, 1860
Resultaat: 280 EUR

Zeer groot antiek zwart marmeren pendulestel met compositie metaal. Circa 1860. Nieuw goud gekleurd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 53 x 62 x 21cm. Totaal 64 cm. In goede staa...

Staande klok
Startprijs 250 EUR

Antieke Duitse eikenhouten staande klok, circa 1915. Met messing slinger, gewichten en wijzerplaat. Weekloper met halfuurslag. Afmeting: 198 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule
Startprijs 180 EUR

Antieke Franse marmeren pendule met compositie metalen figuur. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Haantjes comtoise
Startprijs 350 EUR

Originele 18e eeuwse Franse haantjes comtoise met spillegang en peerslinger. Lichte craquelé in wijzerplaat. Annotatie 1798. Afmeting: 38 x 24 x 15 cm. In goede staat.

Antieke palet klok, 1880
Resultaat: 425 EUR

Antieke Franse handbeschilderde porseleinen palet klok met stil uurwerk. Circa 1880. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Jugenstil klokkenstel
Resultaat: 140 EUR

Drie-delig Frans keramieken Jugendstil klokkenstel. Circa 1900. Achtdaags stil uurwerk. Glaasje kapot. Floraal decor, rood/goud glazuur. Afmeting: 31 - 49 cm. In goede staat.

Kleine Friese stoelklok
Startprijs 140 EUR

Kleine handbeschilderde Friese stoelklok. 20e Eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule
Resultaat: 200 EUR

Antieke Franse compositie metalen pendule. Nieuwere vergulding man met kruis. Met tekst 'de Fence de Chasse'. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 34 x 43 x 12 cm. In goede staat.