Antieke Franse mahoniehouten Brevete reiswekker met stil uurwerk. Circa 1900. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten staande klok. Hugh Stokelli, New Castle. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, met datum/seconden aanduiding. Uurwerk + wijzerplaat behoeft reiniging. Afmeting: H 23...
Eikenhouten Weense twee-gewicht regulateur. Met antiek uurwerk en latere klokkast. Afmeting: 108 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse zwart marmeren pendule met floraal decor. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 29,5 x 36 x 13 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Antieke geëboniseerde Weense 2 gewichten regulateur, weekloper met halfuurslag. Tollen onder missen. In redelijke staat. 128 cm.
Antieke Hollandse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans, wekker en houten poppen. 19e Eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse zwart marmeren pendule met compositie metalen amor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1880. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse marmeren pendule met druivenplukster. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, veerslinger. Afmeting: 35 x 45 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten bracket klok met snek. Achtdaags stil uurwerk van messing. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten pubklok met snek. Afmeting: 15 x Ø 37 cm. In goede staat.
Drie-delig Frans keramieken Jugendstil klokkenstel. Circa 1900. Achtdaags stil uurwerk. Glaasje kapot. Floraal decor, rood/goud glazuur. Afmeting: 31 - 49 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten staande klok met mooie origineel beschilderde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en secondenaanduiding. Circa 1820. Afmeting: H 210 cm. In goede staat.
Lot van tien diverse bureau/wekkerklokken et cetera. Onder andere Duitsland, Engelse inbouwklok (voor auto/vliegtuig. 20e Eeuw. Functies niet getest. Afmeting: 6 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse portaalklok met getorste zuilen en floraal intarsia. Circa 1870. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Wijzerplaat iets beschadigd. Verder in goede staat. Afmeting: H 45 cm...
Antieke Franse mahoniehouten met messing reiswekker. Emaille wijzerplaat. Met halfuur-slag op gongspiraal. uurwerk dient nagekeken te worden. Circa 1900. Afmeting: 16 cm. In zeer redelijke staat.
Antieke eikenhouten Engelse staande klok. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum en secondenaanduiding. Gesigneerd Bery Bulluch Ayford. Afmeting: H 207 cm. In goede staat.
Twee maritieme messing scheepsklokken. Mechanisch. Marpro L.J. Harri Amsterdam. Barometer en scheepsklok met wekker. Afmeting: Ø 9 cm. In goede staat.
Antieke Art Deco onyx pendule. Circa 1925. Met bronzen plated windhonden. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 34 x 45 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten staande klok. F. Harscher Waeclesfield. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum/seconden aanduiding, maanstand. Mooie beschilderde wijzerplaat. Afmeting: H 226...
Antieke Delftse Fayence kleine staande klok. Circa 1920. Met later mechanisch uurwerk. Gemerkt PS 554 16. Kleine randschade bij omranding uurwerk . Afmeting: H 51 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Dame met harp. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met originele wijzerplaat. Datum en seconden aanduiding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Circa 1800. Wilkes & Son Birmingham. Afmeting: H 248 cm. In goede s...
Antiek verguld houten zonneklokje met achtdaags stil uurwerk. Circa 1900. Afmeting: Ø 50 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten historisme tafelklok met messing beslag. Nr. 47161. Lenzkirch? Circa 1890. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule. Nieuwere vergulding man met kruis. Met tekst 'de Fence de Chasse'. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 34 x 43 x 12 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse handbeschilderde blikken wandklok. Weekloper, stil uurwerk, met touwtjesslinger. Afmeting: 39 x 13 x 15 cm. In goede staat.
Antiek Duits notenhouten Pfeilkreuz historisme miniatuur staand klokje met verguld bronzen beslag. Circa 1890. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker. In goede originele staat. Afmeting: 143 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten pubklok met snek uurwerk. London. Circa 1900. Afmeting: 15 x Ø 37 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Weens speelwerk voor regulateur. Met aansluiting voor naar uurwerk. Circa 1880. Alle tanden heel van kam. Functie niet getest. Afmeting: 14 x 6 x 9 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten staande klok met facet geslepen glas en halfuur-slag op vier gongstaven. Circa 1920. Ongemerkt uurwerk. Afmeting: H 210 cm. In goede staat.
Engelse massief eiken staande klok omstreeks 1800, met messing gegraveerde wijzerplaat gisigneerd Rich. Muson St Albans. 8 daags uurwerk met datum aanduiding.220x46x24cm in goede staat.
Prachtige antieke Engelse mahoniehouten staande klok. High Water at port Glasgow, John Barr. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum/seconden aanduiding en maanstand. Wijzer mist. Afmeting: H 230 cm. I...
Antieke eikenhouten snijwerkklok met ranken en fruit decor. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Kleine wortelnoten Hollandse staande klok van Warmink. Weekloper met halfuur-slag en maanstand. Naar Amsterdams voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 195 cm. In goede staat.
Eikenhouten Engelse staande klok met intarsia. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden aanduiding. Afmeting: H 220 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse brons vergulde Charles Dix pendule. Vrouw met lyra. Achtdaags-uurwerk, Halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse geëboniseerde mahoniehouten portaalklok. Gesigneerd Bouillon. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Uurwerk behoeft reiniging. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Grote cloisonne tafelklok met emaille plaquettes en figuren/landschap voorstelling. 20e Eeuw. Mechanisch, met centrale secondenwijzer. Afmeting: 30 x 23 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde messing glaspendule met kwikslinger. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Gemaakt voor Blackstar & Frost New York. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Pfeilkreuz tafelklok met vergulde bronzen versieringen. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Amerikaanse gietijzeren klok met bewegende ogen. Zitten er los in? 20e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke eikenhouten Westminster staande klok 3 gewichter met vergulde en plated wijzerplaat. Met kwartier-slag en maanstand. Circa 1920. Afmeting: H 225 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse Friese stoelklok met wekker. Vergulding overgeschilderd. Afmeting: 73 cm. Verder in goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder klok met achter-glas-schilderij en Augenwender. Mechanisme vernieuwd. Halfuur-slag. Deurtje mist. Afmeting: 39 x 32 cm. In goede staat.
Zeer groot antiek zwart marmeren pendulestel met compositie metaal. Circa 1860. Nieuw goud gekleurd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 53 x 62 x 21cm. Totaal 64 cm. In goede staa...
Zeldzame vier-zijdige wereld torenklok met onderin enchapement uurwerk. Vier uurwerken. In te stellen op vier landen. Circa 1900. Afmeting: 41 cm. In goede staat.