Germ de Jong, 1938. 1886 - 1967. Vaas met bloemen. Pastel op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Zwart. Tweede helft 20e eeuw. Strandgezicht Katwijk met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Hollands beschilderd blikken dienblad met floraal/goud decor. Afmeting: 55 x 74 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse roodkoperen kraantjeskan met aslade. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Grote Delftse Porceleyne Fles Fayence sierschotel met floraal decor + annotatie 1917. Afmeting: Ø 41 cm. In goede staat.
Twee grote eikenhouten Duitse neo-gotische lijsten met prenten. Historisme. Circa 1880. Afmeting: H 108 x B 58 cm. In goede staat.
Twee delen Herend porselein. Betreft twee bloempotten, met foraal en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 x Ø 15 cm./ 15 x 22,5 x 14 cm. In goede staat.
Otto Coenders. 1883 - 1952. Kruik met bloemen. Dure lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Vijf Duitse antieke porseleinen K.P.M. borden met floraal/insecten decor en goudrand. Circa 1900. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delig Delfts polychrome fayence kaststel. Gemerkt A.B. 18e - 19e Eeuw. Figuur in landschap decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 25 - 39 cm. In goede staat.
Twee grote kristalglazen dekselbokalen met gegraveerde golfclubs decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Jugendstil-stijl glazen vaas met reliëf van bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Verso Backhuysen. Mogelijk A.H. Bakhuyzen. Panoramisch wintergezicht met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 6 x 9 B cm. In goede staat.
Henk Bellaard. 1896 - 1975. Hollandse boerderij bij rivier. Olieverf op linnen. Goed uitgevoerde restauratie. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren met vrachtslede op ijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Twee Tiffany-stijl glazen tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 - 38 cm. In goede staat.
Set plated messing kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Oud/antiek Afrikaans houtgestoken masker met polychromie. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen chicken cup met kippen/kuikens decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 8,2 cm. In goede staat.
Grote Chinese terracotta Geisha met polychromie. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Dertien stuks Chinees porseleinen soeplepels met karaktertekens. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws kristalglazen bokaalglas. Geëtst, floraal en goud decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Antiek lederen koppelriem versierd met vijf bronzen leeuwenkoppen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.
Drie oude messing cavalerie trompetten. Eén gemerkt 'Special Service Groep'. Eén mondstuk mist. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.