Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Chinese Kang Xi kop + schotels
Resultaat: 150 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met floraal/geisha decor. Bodemmerk F. Eén schotel goed. Eén schotel gekramd. Eén kopje gelijmd. Eén kopje minimale chip. Afmeting: H ...

Zilveren reiswekker
Startprijs 500 EUR

Zilveren reiswekker, 925/000, in een rechthoekig bewerkte kast voorzien van krullen, rasterpatroon en bloembewerking. Met een uurwerk van Howell & James LTd, to the Queen, London.S.W. Geplaatst op kle...

Zilveren roomstel, Robbe & Berking
Resultaat: 275 EUR

Handgemaakt zilveren roomstel, 800/000, met een melkkan, suikerpot en een blaadje. Rond model melkkan en suikerpot voorzien van een deksel met houten knop geplaatst op een ovaal dienblaadje. Allen voo...

A.H. Hoffmann, Twee meisjes aan het vissen
Resultaat: 80 EUR

A.H. Hoffmann. 20e Eeuw. Twee meisjes aan het vissen. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Israël Cohen, Stadsgezicht Hengelo
Resultaat: 80 EUR

Israël Cohen. Hengelose schilder. Stadsgezicht Hengelo. Enschedese straat. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 45 cm. In goede staat.

Jan van Weerden, Rivier en paardenkar in bergachtig landschap
Startprijs 250 EUR

Jan van Weerden. 1905 - 1975. Rivier en paardenkar in bergachtig landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees octagonaal bord, 22 x 22 cm.
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met geisha in boot/kasteel/goud decor. Octagonaal. Chips. Afmeting: 22 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 450 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap/goud/tekst decor. Gesigneerd. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 450 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap/goud/tekst decor. Afmeting: H 57,5 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Chinese vaas
Startprijs 2.000 EUR

Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen blauw-witte vaas met floraal decor. Afmeting: H 29,5 x Ø 24 cm. In goede staat.

Zilveren strooilepel
Startprijs 120 EUR

Zilveren strooilepel, Empire, met een ronde gezaagde bak met spijlen en bloemdecor. Voorzien van houten greep. 21 cm. In goede staat.

Zilveren theedoos & lepelvaas met lepels
Startprijs 220 EUR

Zilveren theedoos, lepelvaas en lepels, 830/000. Lepelvaas en theedoos met hamerslag en parelrand. De lepelvaas is geplaatst op 4 bolpoten. MT.: Roelof Citroen. Gevuld 6 theelepels en een suikerschep....

Franse Art Deco wandklok
Resultaat: 180 EUR

Franse notenhouten Art Deco wandklok met Westminster kwartier-slag op acht gongstaven. Gemerkt SDH Veritable Westminster. Afmeting: 58 x 46 x 17 cm. In goede staat.

Junghans regulateur
Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur. Gründerzeit. Circa 1890. Drie tolletjes missen. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Twee antieke zilveren kandelaars
Resultaat: 2.250 EUR

Stel kapitale zilveren kandelaars, Empire stijl, op vierkante voet met bloemenrand en guirlandes. Voorzien van een pilaar met medaillons met portretten, kransen, een stuk zuil en daarboven een stuk ve...

Zilveren nootmuskaat rasp
Resultaat: 300 EUR

Vroege zilveren houder, 833/000, met nootmuskaatrasp, Cilindervormige houder met ribdecor gevuld met een nootmuskaatrasp. MT.: Onduidelijk jl.: K:1819, ø 2,5x4,5cm. Iets open bij de soldeernaad. In g...

2x Chinese Familie Rose schotels Ø 12,7 cm.
Startprijs 300 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels met landschap/floraal/vogel decor. Eén schotel haarlijnen + chip. Eén schotel goed. Afmeting: Ø 12,7 cm. In redelijk/goede staat.

L. Brauer, Duitse man met hoofdbedekking
Resultaat: 50 EUR

L. Brauer. Duitse School. München. Circa 1900. Duitse man met hoofdbedekking. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 12 cm. In goede staat.

A. v.d. Poll, Man met warme drank
Resultaat: 50 EUR

A. v.d. Poll. Circa 1930. Man met warme drank. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Zilveren gembercouvert
Startprijs 80 EUR

Fraai zilveren gembercouvert, 833/000, met een gecontourneerde steel voorzien van een deels bewerkte rand met lijndecor. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl:X:1907. 17,5 cm. totaal ca 78 gram. In go...

3 Zilveren gespen
Startprijs 100 EUR

Lot met 3 zilveren gespen, 835/000, 3 gepsen versierd met knoppen en filigrain. 8,5-10 cm. Stukjes filigrain ontbreken en een paar knopjes ontbreken. ca 113 gram. In goede staat.

Zilveren danser
Startprijs 600 EUR

Zilveren beeldje, 835/000, in de vorm van een dansend figuur met gedrapeerd laken, staand op één voet. Voorzien van een zilveren voet met bloemdecor. MT.:R.F.Wigmans, Amsterdam, jl.:Q:2000. ca 635 gra...

Zilveren eend
Resultaat: 675 EUR

Zilveren eend, 915/000, op voet. Ovale voet met daarop een eend die wegvliegt uit het riet. De eend is deels voorzien van vergulding en heeft is bewerkt met een beschermlaag. 16x23x21cm. ca 224 gram. ...

Schenkkan met zilveren montuur
Resultaat: 1.100 EUR

Prachtige schenkkan met zilveren monturen, 835/000. Grote kan versierd met slijpwerk met floraal decor, geplaatst op een ronde zilveren voet met lambrequins, kabelrand en cannelures. Aan de kan zit ee...