Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Keith Haring, Figuren voorstelling
Resultaat: 500 EUR

Keith Haring. Nr. 32/200. Mogelijke nadruk. Figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x 88 cm. In goede staat.

Chinese apothekerskast, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke Chinese houten apothekerskast met messing grip + beslag. Met Chinese karaktertekens. Circa 1900. Afmeting: 25 x 35 x 19 cm. In goede staat.

Franse porseleinen tazza
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse Franse porseleinen handbeschilderde tazza met floraal/vlinder en goud decor. Met monogram. Onduidelijk gestempeld, en Paris. Afmeting: H 14 x Ø 22,5 cm. In goede staat.

Wassily Kandinsky wandkleed
Startprijs 380 EUR

Handgeknoopt wandkleed. Ontwerp Wassily Kandinsky. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 x 126 cm. In goede staat.

2x Chinese pullen met hengsel
Resultaat: 700 EUR

Twee Chinees porseleinen pullen met hengsel. Figuren decor. Eén beschadigd. Eén gaaf. Afmeting: 18 - 19 cm. In matig/goede staat.

Engelse porseleinen haan
Startprijs 100 EUR

Antieke Engelse Chelsea porseleinen haan met goud decor. Circa 1920. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Wim Meijer, Hollandse gebakkraam
Resultaat: 100 EUR

Wim Meijer. Hollandse gebakkraam met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

4x Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee Kantonese vazen, één haarlijn. Eén gemberpot. Eén dekselvaas. Afmeting: 15 - 26 cm. In goede staat.

2x Jan Hoowij, Zelfpotret + bavianenkop
Startprijs 50 EUR

Twee werken van Jan Hoowij. 1907 - 1987. Eén maal zelfportret, ongesigneerd + beschadigd, olieverf. Eén maal bavianenkop, gouache. Afmeting: H 45 x B 34 cm. / H 29 x B 28 cm. Olieverf op linnen + goua...

Duits Selb Bavaria Krautheim theeservies
Resultaat: 70 EUR

Duits Selb Bavaria Krautheim theeservies. 20e Eeuw. Bestaande uit: 10x kop + schotels, schaal, melk/suiker set, theepot. Met goudkleurig floraal decor. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 21 cm. In ...

Antieke Yixing theepot
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 8 x 16,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

Porseleinen lamp
Startprijs 80 EUR

Antiek bisquit porseleinen tafellamp. Voorheen petroleum lamp, later geëlektrificeerd. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Reclame affiche Warner Bros 'Casablanca'
Resultaat: 180 EUR

Oude affiche van Warner Brothers. Casablanca. Copy, pixels. Randschade. Afmeting: H 88 x B 67 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese vazen, blauw-wit
Resultaat: 80 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Eén maal dekselvaas met insecten/bloemen decor en vier tekens bodemmerk. Chips + haarlijn. Eén maal vaas, circa 1900, met figuren in landschap decor en vier ...

9x Zeldzaam Chinees porselein
Resultaat: 7.500 EUR

Drie-delig Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Met bodemmerk. Met decor van herten in landschap, boom, paddenstoelen en vogels. 9x kopjes, 9x schotels, 6x deksels. Waarvan vier schotels ...

Lachende boeddha
Resultaat: 950 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinese brons-overlay op terracotta lachende boeddha met vleermuis en kinderen. Beschadigingen bij vleermuis. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Empire theepot, zilver
Resultaat: 300 EUR

Zilveren theepot, 934/000, Empire. Schuitvormige theepot versierd met filetranden en voorzien van een houten greep en houten knop op het deksel.. 26x9x16cm. MT.: P.H. la Ruelle, Amsterdam, jl.:a:1807-...

Zilveren mandje
Startprijs 90 EUR

Zilveren bonbonmandje, 835/000, ovaal model in biedermeierstijl met guirlandes, geplaatst op 4 krulpootjes, één een stukje afgebroken, en voorzien van 2 grepen uit voluten. MT.: Fa Niekerk, Schoonhove...

Lot zilver bestek
Resultaat: 340 EUR

Lot zilveren bestek, 833/000, model Puntfilet met een aardappellepel en een groentelepel, een sauslepel, 3 tafelvorken en -lepels, 2 dessertvorken en -lepels en een botermesje.MT.: J.A.A. Gerristen, Z...

Statenbijbel met zilverwerk
Startprijs 700 EUR

Statenbijbel met zilverwerk, 833/000, bijbel met het oude en het nieuwe testament, voorzien van zilveren bewerkte rand en 2 zilveren sloten, aan de binnenzijde voorzien van een gravure. Breuk in één v...

Twee stel zilveren couverts
Resultaat: 300 EUR

Twee zilveren couverts, met vork en lepel voorzien van een enkel lof bij de steelaanzet en een Haags lof. MT.: H.Selling, Amsterdam jl.: I:1793. totaal ca 300 gram, 20 cm. Vorken iets afgesleten, verd...

Zilveren miniatuurklok
Startprijs 850 EUR

Bijzonder fraaie Franse zilveren miniatuur pendule, 800/000, rijkelijk versierd met floraal decor, guirlandes, acanthusbladeren, graveerwerk en putti. Geplaatst op 4 klauwpoten. Voorzien van een Frans...

Bijbel met zilveren sloten
Resultaat: 600 EUR

Bijbel met zilveren sloten, 833/000, heiluge euangelium, naar beschrijving van Mattheüs, met zwarte leren kaft voorzien van 2 zilveren sloten versierd met parelrand, filigrain en knoppen. MT.: P.A.Bar...

Zilveren soezenmand
Resultaat: 170 EUR

Kleine zilveren soezenmand, 835/000, rond gecontourneerde gezaagde mand met rasterdecor en parelrand. Geplaatst op een ronde voet met filetbewerking en voorzien van grepen met krul en floraal decor. M...